Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Mińsku Mazowieckim

Szpitalna 37

05-300 , Mińsk Mazowiecki , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mateusz Sikorski Inny

  Świetny lekarz! Miły sympatyczny, wszystko wyjaśnia. Lekarz z powołania. Doktor przyjął mnie w szpitalu do porodu. Pilnował wszystkiego,po porodzie przychodził pytać jak się czuje i czy chcemy coś przeciwbólowego.
  Polecam serdecznie lekarza. Jestem w szoku,że istnieją tacy lekarze dbający o pacjenta!

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mateusz Sikorski konsultacja położnicza

  Byłam u Pana Sikorskiego na usg ciąży w szpitalu, mimo, że wizyta państwowa to lekarz pełny zaangażowania, można swobodnie porozmawiać, zapytać. Człowiek na wizycie nie czuje się skrępowany. Każdy etap badania jest tłumaczony i pokazywany na ekranie. Zdecydowanie na plus.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Kuczerowski Inny

  Polecam bardzo! Długo szukałam lekarza z takim podejściem - wiedza, zaangażowanie, kultura osobista. Bardzo rzeczowa wizyta, dokładne badanie, poświęcił bardzo dużo czasu mimo wielu pacjentek. Doktor jest zaangażowany, wie jak rozmawiać o trudnym przypadku. Polecam naprawdę

  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Kuczerowski Inny

  Pan Doktor może i miły, ale wystawił zła diagnozę. Na usg stwierdził, że widzi tętno zarodka, gdy ten od 3 tyg już przestał się rozwijać. Po wizycie u p. Kuczerowskiego zgłosiłam się do jeszcze dwóch innych lekarzy i byli zdumieni na jakiej podstawie doktor stwierdził że zarodek żyje i rośnie (wolno, ale rośnie). Dodatkowo zlecił kontrolę za kolejne 7 dni a nie wcześniej co tylko pogorszyłoby sprawę (lekarz u którego byłam 2 dni później powiedział, że w takich przypadkach robi się kolejne badanie po 2-3 dniach a nie po 7). Na szczęście sama udam się na wizytę po 2 dniach i dzięki temu jestem już po zabiegu. Gdybym słuchała doktora nosiłabym martwy zarodek przez kolejny tydzień. Jestem ogromnie zawiedziona, bo lekarz wydawał się miły, ale blednie odczytał usg (to jest niedopuszczalne!). W sytuacji gdy pacjentka zgłasza się na SOR lekarz przeprowadzający badania nie ma prawa robić takich błędów!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  lek. Marcin Kuczerowski

  Bardzo mi przykro z powodu straty, która Panią spotkała.
  Nie mogę jednak zgodzić się z opinią, że doszło do błędu podczas oceny USG. Robiąc USG wczesnej ciąży robię zbliżenie na pole sercowe i zawsze wraz z Pacjentką obserwujemy czynność serca. Przypuszczam, że do zatrzymania akcji serca doszło po ww. wizycie. .
  Życzę dużo zdrowia.
  Pozdrawiam serdecznie.
  MK
  PS. Kontrola za 7 jest standardem w takim przypadku.

  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Świderski Inny

  Wspaniały lekarz z powołania. Poza tym, że jest bardzo dobrym specjalistą, widać że jest też dobrym człowiekiem. Spokojny, realista, odpowiada na wszystkie zadane pytania. Podczas wizyty, czuje sie, że jest sie w dobrych rękach. Polecam

  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Donat Hapunowicz

  Polecam Doktora Hapunowicza, jestem mega zadowolona z prowadzenia 1 i 2 ciąży. Doktor zawsze dokładny na każdej wizycie wszystko sprawdza wykonuje usg i niczego nie bagatelizuje. Zawsze sympatyczny i pomocny dla swoich pacjentek. Na każdej wizycie wszystko dokładnie wytłumaczone. Polecam z całego serca !

  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Teresa Wikieł-Rutkowska

  zero, to nawet za dużo. Obecnie piszemy skargę na zachowanie pani doktor. Babcia ma podejrzenie szpiczaka, ma skierowanie do szpitala na Szaserów, lekarz zlecił wykonanie dodatkowo badań tarczycy i dał skierowanie do endokrynologa . Babci wizyta odbyła się 19 czerwca, ta pani babcię zmieszała z błotem, wyganiała ją z gabinetu, nie chciała wypisać skierowania na badania , bo nikt inny (lekarz prowadzący) nie będzie jej mówił co ona ma robić. Ostatecznie wypisała skierowanie ale powiedziała , iż babcia ma do niej więcej nie przychodzić, bo nie ma po co. Babcia ma 87 lat, jest spokojną osobą i nigdy się nie unosi, z płaczem opowiadała to zdarzenie. A co jeśli babci wyjdą złe wyniki tarczycy, pani doktor zabroniła jej więcej przychodzić pomimo iż wizyta odbyła się w państwowej placówce

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mateusz Sikorski przedwczesne skurcze porodowe, ciaza z wielowodziem

  Trafilam na Pan dr. W szpitalu w Mińsku Mazowieckim Uratowal mnie i moje dziecko gdy zaczelam rodzic wczesniaka z 33 tc. Przy porodzie praktycznie caly czas przy mnie byl i wspieral. Jestem mu za to bardzo wdzieczna. Polecam pana dr. Z reka na sercu

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania