Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim

Wisznicka 111

21-300 , Radzyń Podlaski , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Niewęgłowska-Wróblewska Inny

  Pani Doktor bardzo profesjonalnie podchodzi do Pacjenta. Przeprowadziła bezboleśnie u mnie kolonoskopię oraz gastroskopię. Wszystko wyjaśniła w kwestii badania. Od razu po badaniu postawiła dobrą diagnozę, którą potwierdziło badanie histopatologiczne. Szybko wdrożyła niezbędne leczenie, które po kilku dniach dało pozytywne efekty. Teraz leczę się u Pani Doktor w poradni. Wizyty są zawsze punktualnie. Pani Doktor jest bardzo miła i pomocna. Oby więcej takich profesjonalistów. Pełen pozytyw .


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Broda Inny

  Po latach muszę wystawić Doktorowi dobrą ocenę, bo w młodszym wieku dość długo byłam pod jego opieką. Minus że zabiegi płukania uszu były dla mnie jako dziecka wyjątkowo nieprzyjemne i Doktor jak widać nie był w stanie wystarczająco odwrócić mojej uwagi; natomiast skierował mnie na skuteczne leczenie operacyjne, po którym jest o niebo lepiej ze wszystkimi infekcjami.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Katarzyna Niewęgłowska-Wróblewska

  Wizyta świetna, wszystko o czasie . Pani doktor zna się doskonale na tym co robi i to widać nawet na pierwszej wizycie.


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krystyna Kamińska Kolka nerkowa

  Trafiłam na izbę przyjęć z bólem, którego nie mogłam umiejscowić. Myślalam ze zaczęłam rodzić w 20t.c. Zostałam przewieziona na salę na obserwację. O godz 3 rano dostałam tak silnego skurczu, że nie byłam w stanie ani myśleć, ani tym bardziej funkcjonować. Zostałam nafaszerowana lekami, poza bólem, niepokój i przerażenie, że coś ze mną czy dzieckiem dzieje się nie tak. Była to nietypowa kolka nerkowa. Z powodu nieznośnego bólu, który nie dawał oddychać, jeść, spać została wezwana lekarz. Obudzona przez położną na oddziale od razu zaczęła dość donośnie marudzić na konieczność interwencji o 3 rano. Po czym już na sali skierowała do mnie nieprofesjonalne, ironiczne, wyzute z empatii komentarze:
  'pani sobie ten ból wyimaginowała','kto to widział budzić lekarzy o 3' 'znudziła się pani opieka nad dzieckiem to przyszła odpocząć do szpitala', 'na wynikach nic nie ma, symuluje' i wiele innych komentarzy tego typu. Pierwszy raz zetknęłam się z lekarzem, który w tak karygodny sposób odnosi się do cierpiącego, zdezorientowanego człowieka, ignorując jego cierpienie. Wstyd :(

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Katarzyna Niewęgłowska-Wróblewska

  Super już na pierwszej wizycie diagnoza była w 100% trafiona gdzie druga tylko to potwierdziła.Po za tym bardzo miła i sympatyczna doktor.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Niewęgłowska-Wróblewska konsultacje gastrologiczne

  Profesjonalne podejście do pacjenta, wizyta w miłej atmosferze, Pani doktor w przystępny sposób tłumaczy na czym polegają i czym spowodowane są problemy gastryczne. Polecam !


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Daniel Bzowski

  Bardzo kompetentny lekarz z szeroką, nowoczesną wiedzą. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, ma czas aby szczegółowo wytłumaczyć przebieg leczenia. Przy tym posiada wysoką kulturę osobistą, umiejętność słuchania i rozumienia pacjenta. Polecam bardzo znaleźć się pod jego opieką.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krystyna Kamińska

  Nie polecam. Nie miła nie traktuje pacjenta tak jak powinna. Gdy trafiłam do szpitala z ostrymi bólami brzucha w 37 tygodniu ciąży stwierdziła że nic mnie nie boli że chce na siłę urodzić. Następnego dnia w wigilię narzekała ze : ,,o w wigilię cesarka cały rok cesarki" wyszłam na żądanie gdy pojechałam do innego szpitala okazało się że mój synio był przetrzymany miałam cesarkę na cito, synek był za duży nie mogłam urodzić siłami natury.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania