Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim

Wisznicka 111

21-300 , Radzyń Podlaski , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Katarzyna Niewęgłowska-Wróblewska

  Gastrolog, Internista, lek.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet PrywatnyUsługa: konsultacja gastrologiczna

   Pani Nieweglowska-Wróblewska ma w sobie chęć niesienia pomocy, duży zasób wiedzy i potrafi z niego korzystać. Bardzo dobry, rzeczowy, punktualny i empatyczny lekarz. Stara się zawsze dobierać najlepsze metody leczenia. Polecam!

  • S
   Lokalizacja: Gabinet PrywatnyUsługa: konsultacja gastrologiczna

   P.doktor bardzo merytoryczna, miła. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie w komfortowej atmosferze. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (111) o tym lekarzu


 • Marek Fręchowicz

  Ginekolog,

  • polecam gorąco, świetna i profesjonalna opieka, bardzo miłe i życzliwe podejście do pacjenta, zawsze dostępny :)


 • Beata Bocheńska

  Laryngolog, Audiolog, Foniatra,

  • I

   witam.pani doktor jest swietna specjalistka.pomogla mojej corce ktora choruje na przewlekle zatoki i caly czas pomaga.corka uwielbia swojego lekarza a ja wiem ze trafilysmy w swietne rece.


 • Agnieszka Sekunda

  Psychiatra,

  • E

   Mogę się mylić, ale odniosłem wrażenie, że pani doktor pełni funkcję naganiacza dla Ośrodka Terapeutyczno-Szkoleniowego, z którym jest związana. Polecono mi ją właśnie tam, gdy chciałem się zapisać na terapię grupową. Spotkałem się z nią jednak w gabinecie przy ul. Orlej. Liczyłem, że przepisze mi jakieś leki, ponieważ mam zdiagnozowaną przez innego psychiatrę depresję (test Becka stwierdza, że ciężką), która objawia się znacznym i nieustannym złym nastrojem, bardzo niską samooceną i myślami samobójczymi. Do tego cierpię na liczne lęki i związane ze stresem dolegliwości somatyczne.
   Wielkie więc było moje zdziwienie, gdy pani doktor powiedziała, że nie mam depresji ani nie jestem chory psychicznie, a moim jedynym problemem jest brak umiejętności interpersonalnych, w związku z czym oznajmiła, że nie przepisze mi żadnych leków, a jedynie poleciła mi terapię grupową w ww. Ośrodku Terapeutyczno-Szkoleniowym. Na moje stwierdzenie, że to właśnie tam mi ją polecono, zareagowała lekkim zdziwieniem. Stąd też wynikły moje podejrzenia, że jej diagnoza miała na celu jedynie skłonienie mnie do podjęcia terapii w OTS i zastanawiam się, czy gdybym nadmienił na wstępie, że zamierzam skorzystać z tego ośrodka, rozmowa z nią przebiegłaby odmiennie.
   To są, oczywiście, tylko moje domysły, ale faktem jest, że postawiła, według mnie oraz czterech innych osób (dwóch psychiatrów i dwóch psychologów), całkowicie błędną diagnozę.

  • Odradzam, po wizycie można się poczuć jeszcze gorzej. Nie ma podejścia do pacjenta, brak kompetencji.


 • Witold Zalichta

  Ginekolog,

  • lekarz prowadził moją ciąże. delikatny, rzeczowy. niestety drogi. przy każdej wizycie wykonuje usg (130 zł). nie zauważył jednak ze moje dziecko było okręcone pępowiną .

  • A

   Pan doktor prowadzi moją pierwsza ciążę od samego początku,teraz jestem już w 9 miesiącu.Jestem bardzo zadowolona.Kompetentny,delikatny i rzeczowy człowiek.Poświęca pacjentce tyle czasu,ile potrzeba i nie zbywa jej.Na czas zlecane są wszystkie badania.Z czystym sumieniem daję Panu doktorowi ocenę bardzo dobra i polecam go innym.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Lidia Irena Wójtowicz

  Anestezjolog,

  • W

   Polecam!! Idealny anestazjolog. Odpowiedni lekarz na odpowiednim stanowisku! Pani Dr dwukrotnie uratowala mojego tate, przez swoja zwinnosc i doswiadczenie. Dzieki niej tata jest nadal z nami. Ponadto jest zawsze usmiechnieta i serdeczna. Oby wiecej takich lekarzy. Pozdrawiam


 • Grzegorz Duszyński

  Ginekolog, lek.

  • Lokalizacja: "LEKARZ D.Z." Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy, USG

   Najlepszy ginekolog z jakim miałam styczność. Wzorowo prowadził moja czwartą ciąże przeprowadził również cesarkę którą wspominam pozytywnie bez jakichkolwiek powikłań. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wizyta kontrolna

   Bardzo mily Pan.Tlumaczy wszystko przy badaniu bardzo zrozumiale.Jestem zadowolona z wizyty.Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Ewa Frączkiewicz-Pieniak

  Pulmonolog, lek.

  • E
   Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Choroby PłucUsługa: leczenie chorób płuc

   Od wielu lat leczy moją matkę ( 89 lat) dzięki pani doktor, trafnej diagnozie i doboru leków , pięknemu podejściu do pacjenta mogę napisać, że trudno dzisiaj znaleźć lepszych lekarzy z powołania .
   Ja również od roku leczę się i mój stan zdrowia uległ bardzo dużej poprawie.

  • P

   Polecam panią doktor przede wszystkim za indywidualne podejście do pacjenta oraz mobilność.
   Bardzo podoba mi się również fakt, że na wizytę można przynieść do konsultacji wyniki badań w formie elektronicznej (na płycie CD, pendrivie lub przesłane wcześniej mailem). Nie trzeba męczyć się z uzyskaniem dokumentacji.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Daniel Bzowski

  Neurolog, lek.

  • W
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim

   Bardzo kompetentny lekarz z szeroką, nowoczesną wiedzą. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, ma czas aby szczegółowo wytłumaczyć przebieg leczenia. Przy tym posiada wysoką kulturę osobistą, umiejętność słuchania i rozumienia pacjenta. Polecam bardzo znaleźć się pod jego opieką.

  • M

   Pan doktor był lekarzem prowadzącym moją mamę podczas dziewięciodniowego pobytu w szpitalu.Jest osobą życzliwą i kompetentną ma czas dla pacjenta żeby wysłuchać i szczegółowo wytłumaczyć .Jest bardzo zainteresowany stanem zdrowia .Bardzo rzeczowo zajął się przypadkiem mojej mamy zlecił badania i skierował na rehabilitację .Życzę pacjentom tylko takich lekarzy .Małgorzata .

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Krystyna Kamińska

  Ginekolog, lek.

  • L
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radzyniu PodlaskimUsługa: Kolka nerkowa

   Trafiłam na izbę przyjęć z bólem, którego nie mogłam umiejscowić. Myślalam ze zaczęłam rodzić w 20t.c. Zostałam przewieziona na salę na obserwację. O godz 3 rano dostałam tak silnego skurczu, że nie byłam w stanie ani myśleć, ani tym bardziej funkcjonować. Zostałam nafaszerowana lekami, poza bólem, niepokój i przerażenie, że coś ze mną czy dzieckiem dzieje się nie tak. Była to nietypowa kolka nerkowa. Z powodu nieznośnego bólu, który nie dawał oddychać, jeść, spać została wezwana lekarz. Obudzona przez położną na oddziale od razu zaczęła dość donośnie marudzić na konieczność interwencji o 3 rano. Po czym już na sali skierowała do mnie nieprofesjonalne, ironiczne, wyzute z empatii komentarze:
   'pani sobie ten ból wyimaginowała','kto to widział budzić lekarzy o 3' 'znudziła się pani opieka nad dzieckiem to przyszła odpocząć do szpitala', 'na wynikach nic nie ma, symuluje' i wiele innych komentarzy tego typu. Pierwszy raz zetknęłam się z lekarzem, który w tak karygodny sposób odnosi się do cierpiącego, zdezorientowanego człowieka, ignorując jego cierpienie. Wstyd :(

  • K
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim

   Nie polecam. Nie miła nie traktuje pacjenta tak jak powinna. Gdy trafiłam do szpitala z ostrymi bólami brzucha w 37 tygodniu ciąży stwierdziła że nic mnie nie boli że chce na siłę urodzić. Następnego dnia w wigilię narzekała ze : ,,o w wigilię cesarka cały rok cesarki" wyszłam na żądanie gdy pojechałam do innego szpitala okazało się że mój synio był przetrzymany miałam cesarkę na cito, synek był za duży nie mogłam urodzić siłami natury.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania