Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim
Wisznicka 111, 21-300 Radzyń Podlaski
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (13)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  Beata Bocheńska Inny

  Pani doktor leczyła mnie przez trzy miesiące bez żadnych rezultatów. Po tym czasie stwierdziła że nic nie może zrobić. Skierowanie na badania bardziej szczegółowe dała z łaski po tym jak się sama upomniałam. Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  O
  Profil zweryfikowany
  Beata Bocheńska Inny

  Nie polecam tej Pani. Byliśmy z dzieckiem u Pani na prywatnej wizycie obejrzeć 3 migdał. Niestety nie udało sie włożyć kamerki przez usta. Pani doktor? powiedziała, że zaprasza na NFZ, zrobimy przez nos, zazwyczaj to się udaje. Oczywiście zapisaliśmy się na wizytę, czekaliśmy ponad miesiąc i co? Pani powiedziała, że dziś nic nie zobaczy na pewno, bo ma za dużo pacjentów. Nie jesteśmy z Radzynia, musieliśmy poświęcić dzień na wyjazd, urlopy w pracy, dziecko zabrane z przedszkola, a i tak wizyta na darmo. Pani laryngolog poinformowała, że dziś na pewno nie zobaczymy czy trzeci migdał jest, bo ma za dużo pacjentów i zaprasza innym razem. Szczerze nie polecam i na pewno już się więcej nie pojawimy i nie damy nabrać na odsyłanie na następny raz. Ciekawe czy następnym razem również nie byłoby za dużo pacjentów na oglądanie migdału.

  Nie polecam. Bezsensowna wizyta, strata czasu. Dziecko całe zapłakane, ponieważ boi się takich wizyt. Mogliśmy spokojnie mu tego oszczędzić!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Jaromir Ognik zabiegi ortopedyczne

  Pan Doktor bardzo zaangażowany w leczenie pacjenta. Dodatkowo empatyczny,pomocny ,dokładny i można wymieniać jeszcze wiele pozytywnych cech . Jestem Panu Doktorowi bardzo wdzięczna za skutecznie przeprowadzoną operację mojej mamy :) ! Naprawdę się cieszymy ,że mama trafiła pod opiekę Pana Doktora Ognika . Polecam bardzo serdecznie i oby jak najwięcej tak pozytywnych i skutecznych lekarzy . Pozdrawiam :)

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Jaromir Ognik usuwanie ganglionów

  Profesjonalne podejście do pacjenta, doktor dokładnie omawia przebieg leczenia i przeprowadzanego zabiegu. Jak najbardziej polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Daniel Bzowski Inny

  Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu!!! Dr n.med. Daniel Bzowski otacza troską i opieką każdego swojego pacjenta, lekarz z powołaniem, z ogromną wiedzą i doświadczeniem, nie pozostawia chorych bez diagnozy, zawsze wskazuje dalszą drogę leczenia. W kontakcie bardzo uprzejmy, skupiony na pacjencie, aktywnie słuchający, bardzo dokładnie wyjaśnia wszelkie etapy diagnozy i wyniki badań. Dr Bzowski to człowiek z ogromem empatii i specjalista w swojej dziedzinie w 100%.

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Niewęgłowska Inny

  Pani Doktor bardzo profesjonalnie podchodzi do Pacjenta. Przeprowadziła bezboleśnie u mnie kolonoskopię oraz gastroskopię. Wszystko wyjaśniła w kwestii badania. Od razu po badaniu postawiła dobrą diagnozę, którą potwierdziło badanie histopatologiczne. Szybko wdrożyła niezbędne leczenie, które po kilku dniach dało pozytywne efekty. Teraz leczę się u Pani Doktor w poradni. Wizyty są zawsze punktualnie. Pani Doktor jest bardzo miła i pomocna. Oby więcej takich profesjonalistów. Pełen pozytyw .

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Broda Inny

  Po latach muszę wystawić Doktorowi dobrą ocenę, bo w młodszym wieku dość długo byłam pod jego opieką. Minus że zabiegi płukania uszu były dla mnie jako dziecka wyjątkowo nieprzyjemne i Doktor jak widać nie był w stanie wystarczająco odwrócić mojej uwagi; natomiast skierował mnie na skuteczne leczenie operacyjne, po którym jest o niebo lepiej ze wszystkimi infekcjami.

  N
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Katarzyna Niewęgłowska

  Wizyta świetna, wszystko o czasie . Pani doktor zna się doskonale na tym co robi i to widać nawet na pierwszej wizycie.

  L
  Profil zweryfikowany
  Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Radzyniu Podlaskim Kolka nerkowa

  Trafiłam na izbę przyjęć z bólem, którego nie mogłam umiejscowić. Myślalam ze zaczęłam rodzić w 20t.c. Zostałam przewieziona na salę na obserwację. O godz 3 rano dostałam tak silnego skurczu, że nie byłam w stanie ani myśleć, ani tym bardziej funkcjonować. Zostałam nafaszerowana lekami, poza bólem, niepokój i przerażenie, że coś ze mną czy dzieckiem dzieje się nie tak. Była to nietypowa kolka nerkowa. Z powodu nieznośnego bólu, który nie dawał oddychać, jeść, spać została wezwana lekarz. Obudzona przez położną na oddziale od razu zaczęła dość donośnie marudzić na konieczność interwencji o 3 rano. Po czym już na sali skierowała do mnie nieprofesjonalne, ironiczne, wyzute z empatii komentarze:
  'pani sobie ten ból wyimaginowała','kto to widział budzić lekarzy o 3' 'znudziła się pani opieka nad dzieckiem to przyszła odpocząć do szpitala', 'na wynikach nic nie ma, symuluje' i wiele innych komentarzy tego typu. Pierwszy raz zetknęłam się z lekarzem, który w tak karygodny sposób odnosi się do cierpiącego, zdezorientowanego człowieka, ignorując jego cierpienie. Wstyd :(

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Katarzyna Niewęgłowska

  Super już na pierwszej wizycie diagnoza była w 100% trafiona gdzie druga tylko to potwierdziła.Po za tym bardzo miła i sympatyczna doktor.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania