Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mońkach

(9 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mońkach

Al. Niepodległości 9

19-100, Mońki, podlaskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Stanisława Sawicka

  Pediatra, lek.

  • Q

   Genialna! Rzeczowa, z ludzkim podejściem, bardzo taktowna. Z ogromnym zasobem wiedzy i doświadczenia. Zawsze wytłumaczy dlaczego, skąd i po co. Nie patrzy na pacjenta przez pryzmat pieniążków. Dla mnie jest idealna. Pani Doktor najlepszą lekarką pod słońcem.

  • P

   Pani doktor jest miła tylko w stosunku do swoich pacjentów.Pacjentów wspólniczek traktuje jak zło konieczne,muszą czekać godzinami,aż pani doktor raczy ich przyjąć.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Łucja Chojnowska

  Ginekolog,

  • P
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki ZdrowotnejUsługa: Przygotowanie do ciąży, ciąża, połóg

   Bardzo polecam. Pani doktor raczej niewiele uwagi i czasu poświęca standardowym wizytom (antykoncepcja, infekcje intymne), ale jak pacjentce coś się dzieje potrafi się zaangażować, co zauważyłam zarówno u siebie, jak też u innych kobiet, które się u niej leczyły. Przygotowanie do ciąży polegało na wykonaniu profilaktycznych badań, leczeniu infekcji oraz zaleceniu kwasu foliowego. W pierwszym trymestrze ciąży miałam epizod zagrożenia i od razu skierowanie na oddział. W efekcie zostałam uspokojona, że ciąża jest żywa i w dobrym miejscu, dostałam leki podtrzymujące i przez kilka dni się wyspałam, wynudziłam i miałam też okazję obserwować zespół monieckich lekarzy radzący sobie z poważniejszym stanem pacjentki i zauważyć, że pani doktor się bardzo zaangażowała w ratowanie zdrowia i życia. W czasie mojego porodu na oddziale kto inny miał dyżur, ale już przy wypisie była doktor Chojnowska i widocznie wzięła pod uwagę ciężki poród i zamiast standardowej wizyty kontrolnej po 6 tygodniach miałam zalecone kontrole częściej i morfologię krwi. Już po tygodniu usunęła mi część (rozpuszczalnych) szwów, co poprawiło komfort życia w połogu. Myślę, że to była dobra opieka i co najważniejsze - skuteczna, bo dziecko przyszło na świat zdrowe i w terminie.

  • A

   Bardzo dobry lekarz, wspaniała z poczuciem humoru kobieta. Przygotowała mnie do ciąży, wykonywała wszystkie niezbędne badania, usg. Prowadziła ciążę, odpowiadała na wszystkie pytania. Po porodzie w szpitalu również do nas często zaglądała. Jest nadal moim lekarzem i mam nadzieję, że niedługo poprowadzi moją kolejną ciążę.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu