Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Hajnówce

Lipowa 190

17-200 , Hajnówka , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Adam Kaczmarkiewicz

  Endokrynolog, Diabetolog, Internista, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Najgorszy lekarz jakiego w życiu spotkałam. Odniosłam wrażenie, że z moimi chorobami tj. Niedoczynność tarczycy i cukrzyca w poprzednich ciażach nie powinnam dawać życia gdyż obciążam dzieci moimi chorobami. Później zapytał czemu nie poszłam do lekarza, który prowadził mnie w poprzednich ciażach kiedy odpowiedziałam, że już nie przyjmuje na NFZ usłyszałam, że nie zależy mi na dziecku, które noszę pod sercem. Ogólnie ten pan był poirytowany tym, że jestem w kolejnej ciąży. Ta wizyta była koszmarem przepłakałam cały wieczór i nie mogłam zasnąć. Jeszcze nikt mnie tak nie potraktował. Może jestem zbyt wrażliwa ale chce ostrzec wszystkie przyszłe mamy, które chciały by pójść do tego człowieka aby się zastanowiły.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Wielospecjalistyczna Przychodnia - Lekarze Specjaliści

   Z czystym sumieniem polecam p.doktora. Jest sympatyczny, rzeczowy. Dokładnie zapoznał się z wynikami badań, które przyniosłam. W przystępny sposób wyjaśnił na czym polega moje schorzenie. Opowiedział na co zwracać uwagę i jak postępować z moją tarczyca w przyszłości. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Zofia Ludwiczak

  Pediatra, lek.

  • T

   super pani doktor zawsze dobrze doradzi ...na każdą chorobe mi dobrze doradziła ,więcej takich lekarzy.........


 • Maria Złotowska

  Okulista,

  • P

   Nie polecam. Jest to osoba niemiła (delikatnie mówiąc), nieuprzejma. Zapytana o stan zdrowia oczu, staje się jeszcze bardziej rozdrażniona.


 • Michał Walczuk

  Chirurg,

  • M

   Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty. Pan Michał Walczuk to lekarz kompetentny, pomocny i życzliwy, wykazujący duże zainteresowanie pacjentem. Zyskał moje zaufanie.
   Szczerze polecam.


 • Wojciech Tołwiński

  Chirurg,

  • K
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

   Lekarz do rany przyłóż... pierwszy kontakt z doktorem miałam około 1,5 roku temu kiedy operował mnie i pomagał w walce z otyłością... po roku efekt -65 kg... po ponad roku od pierwszej operacji trafiłam kolejny raz do doktora z fałdą na brzucha nie zostawił mnie bez pomocy... Dziękuję bardzo za pomoc. Polecam każdemu kto boryka się z takim problemem.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: otylosc

   Najlepsza osoba jaka mogłam spotkac na swojej drodze. Dopiero po operacji walka z otyłością przynosi rezultaty.Dr. Tołwiński jest wspaniałym człowiekiem podchodzi do każdego indywidualnie i z sercem. Każdemu z czystym sercem polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Jan Kiryluk

  Ortopeda, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: proteza i implant po złamaniu kości udowej

   Wszystkie pozytywne opinie na temat dr Kiryluka nie są przesadzone. To wspaniały, wyrozumiały i życzliwy człowiek, a przede wszystkim doskonały ortopeda.Postawienie mojej 86 letniej mamy na nogi graniczyło z cudem. Dzięki Bogu dr Kiryluk okazał się cudotwórcą.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja kolana

   mega zadowolenie po operacji stawu kolanowego super doktor profesjonalny mega pomocny dla ludzi jedyny w Polsce, który naprawdę tak podchodzi do każdego, osobiście odczułem jak bym rozmawiał z przyjacielem przed jak i po operacji, doktor z powołania po prostu urodził się by być doktorem i operować ludzi

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Robert Dziechciarz

  Ginekolog,

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Doktor bardzo konkretny, wyjaśnił wszystko przedstawił swój plan działania. Minus jedynie że nie zakłada kart swoim pacjentom.

  • M

   Temu Panu mogę serdecznie "podziękować" za mój wygląd w tym momencie. Polecam mu przestudiować trochę nowszych leków, niż sprzed 15 lat od których się dosłownie puchnie. Ponad to ów pan powinien również wykonać szereg badań, przy których dobrałby odpowiedni lek, ale chyba mu za bardzo się nie chce. Niemiła atmosfera, jako pacjentka jestem niedoinformowana co do choroby, leczenia, czasu trwania. Wszystko zależy od humoru lekarza, zazwyczaj wizyta wygląda tak, że Pan burczy pod nosem i chamsko się odnosi. Osobiście nawet boję się go pytać o cokolwiek, ponieważ kilka razy usłyszałam chamskie odzywki i wolę tego unikać. Po wielu miesiącach stwierdziłam, że wystarczy ze mnie tego "dobrego".

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania