Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Człuchowie

(7 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Człuchowie

Szczecińska 16

77-300 , Człuchów , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Magdalena Faka

  Radiolog, lek.

  • Z

   Bardzo miłe i uprzejme panie, dodatkowy plus za ekspresowe zrobienie i wydanie zdjęcia


 • Andrzej Zdzisław Miller

  Chirurg,

  • D

   Kontakt z dr Millerem nie napawa mnie nawet odrobiną dobrego odczucia co do sposobu leczenia przez niego podejmowanego.
   Moja ocena z pracy prowadzonej przez dr Millera wynika z nietrafności podjętej decyzji, co najmniej 8-godzinnego opóźnienia w podjęciu decyzji i przeprowadzenia operacji, która z pewnością jeśli byłaby przeprowadzona wcześniej, ulżyła by i tak cierpiącemu męki pacjentowi. Dodatkowo odrzucenie leków, antybiotyków bez wyjaśnienia przyczyn (na pytanie dlaczego nie podawane są leki, dostaliśmy ciężką do wyjaśnienia odpowiedź - "tak zlecił lekarz na porannych obchodzie"). Podsumuję to jako jakąś odrazę i brak chęci niesienia pomocy osobie w ciężkim stanie. Do obowiązków szpitala nie należy współczucie (chociaż czasami i ono by się przydało) ale niesienie pomocy, której bardzo brakuje u doktora jak i całego oddziału chirurgii, którego jest ordynatorem.
   Do jakości i chęci wykonywanych prac oraz niesienia pomocy przez wiele pielęgniarek na tym oddziale również mam duże zastrzeżenia, ale myślę, że to co napisałam powyżej pozwoli na chłodne przemyślenia.
   Dr Miller potraktował nas jako przegranych w najtrudniejszym momencie naszej wspólnej walki.

  • A

   Pan Andrzej Miller nie tylko bardzo dobry fachowiec, ale również wspaniały człowiek. Bardzo wiele mu zawdzięczam a zwłaszcza, że uratował życie mojej mamy. Była późna godzina wieczorna w sobotę, stan zdrowia mojej mamy pogarszał się z godziny na godzinę. Podjął decyzję aby nie czekać do poniedziałku tylko natychmiast operować. Operacja się udała moja mam wyzdrowiała od tego krytycznego dnia minęło już ponad 5lat. Szczerze polecam Pana Doktora doskonały Chirurg i Czlowiek


 • Bartosz Grześkowiak

  Pediatra,

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo dobry lekarz, miły, wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania, nie zbywa. Ma dobre podejście do pacjentów. Kilka razy moje dzieci były w szpitalu i jak widziałam na oddziale dr Grześkowiaka, to byłam spokojna :-)

  • R
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Bardzo konkretny lekarz. Wizytę zaczyna od wyczerpującego wywiadu. Potrafi wysłuchać pacjenta. Byłem u niego kilka razy i za każdym razem postawił trafną diagnozę. Dla każdego pacjenta potrafi znaleźć czas.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Marcin Getter

  Chirurg,

  • Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Polecam. Bardzo dobry lekarz, kontaktowy, konkretny. Dobrze postawiona diagnoza i skuteczne leczenie - jednym słowem fachowiec. Do tego dowcipny i miły. Zdecydowanie jest chirurgiem godnym polecenia.
   Joanna Fortuna


Powiązane wyszukiwania