Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Aleksandrowie Łódzkim

(21 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Aleksandrowie Łódzkim

Marii Skłodowskiej-Curie 1

95-070, Aleksandrów Łódzki, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Arkadiusz Balcerowski

  Stomatolog,

  • B

   Świetny lekarz! . Pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście do pacjenta. Warto być pod 'okiem' takiego specjalisty, który potrafi sprawić, że szybko zniknie zarówno ból zęba, jak i strach związany z 'wizytą u dentysty'. :) Oby więcej takich lekarzy!

  • P

   Lekarz godny polecenia, fachowe podejście do pacjenta. Fantastyczny specjalista i człowiek z którym można pogadać o wszystkim. Dzięki niemu zawdzięczam spokój z zębem, którego nikt nie umiał wyleczyć. Złoty lekarz :)


 • Renata Karpińska-Miluśka

  Okulista, lek.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medicover - Łódź

   Do pani doktor Karpińskiej-Miluśkiej trafiłam całkowicie przypadkiem. Miałam kilka wątpliwości na temat moich oczu. Pani doktor charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą. W przejrzysty sposób tłumaczy pacjentowi sytuację. Ogromnym plusem jest również chęć kontynuacji kierunku w jakim pacjent był leczony dotychczasowo (ale pod opieką innego lekarza). Pani doktor w czasie wizyty wykonała wszystkie niezbędne badania oraz poświęciła mi wystarczająco czasu, aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Życzyłabym sobie i innym pacjentom, aby zawsze mieli wizyty u takich lekarzy. Zdecydowanie polecam!

  • C

   Leczymy się wraz z żoną od dawna u Pani doktor i chcemy serdecznie podziękować za miłą,profesjonalną obsługę medyczną,życzliwość,ciepłe słowa i nieustanny uśmiech.
   Te wszystkie małe gesty sprawiają,że z przyjemnością idziemy na wizytę i po poradę.
   Wdzięczni pacjenci Janina i Stanisław Krzyżanowscy !!!!


  • M
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Aleksandrowie Łódzkim

   Pani Doktor to naprawdę dobry pediatra, zawsze chodzimy do niej gdy nie ma naszego ulubionego lekarza. Przesympatyczna, lubi dzieci i ma z nimi dobry kontakt. Zawsze o wszystko wypyta, odpowie na pytania, ma czas dla pacjenta. Polecam :)

  • I

   Pani doktor leczyła moje dzieci od ich urodzenia do matury . Dziś moje dzieci mają już swoje dzieci i szukam właśnie adresu gdzie przyjmuje obecnie doktor Kaźmierczak . Zawsze diagnoza była trafna bezgraniczne zaufanie , miłe , ciepłe podejście do dzieci , Jest dla mnie dobrym pediatrą o których dziś trudno .

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Andrzej Kwaśny

  Pediatra, lek.

  • M
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Inny

   Korzystamy z pomocy Pana Doktora od roku. Zawsze trafne diagnozy, a dzieci unikają antybiotyków. Polecam wszystkim rodzicom - to lekarz cierpliwy i świetnie zna się na rzeczy.

  • M
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Aleksandrowie Łódzkim

   Bardzo dobry pediatra, naprawdę widać, że z powołania. Ma dobry kontakt dziećmi, nawet tymi najmniejszymi. Zawsze wszystko wytłumaczy, odpowie na pytania i rozwieje wątpliwości. Jest otwarty na sugestie rodziców, naprawdę można sympatycznie i spokojnie z nim porozmawiać. Polecam :)

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania