Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Uniwersytecki Szpital Kliniczny Nr 4 im. Marii Konopnickiej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Sporna 36/50

91-738 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Iwona Trybulska-Foryś Inny

  Nie skupia się na tym co dziecku dolega tłumacząc że ją to akurat nie obchodzi, wymyśla objawy. Nie informuje o postępach leczenia . Dziecko zostało zdiagnozowane i wyleczone w innym szpitalu ,u innego lekarza. Nie polecam , tragedia.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Wojtkiewicz-Malicka Inny

  Bardzo polecam Panią Doktor. W 2016 roku leczyłem się u Pani Doktor z powodu zaburzeń mutacji głosu. Dzięki Pani Doktor zawdzięczam nowy, lepszy głos. Pani Doktor była bardzo zaangażowana, miła i pomocna. Nowy głos wpłynął na moje lepsze życie. Dziękuję z całego serca.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Beata Gębora - Kowalska Inny

  Po przeczytaniu opinii na tym portalu byłam przerażona do kogo idę z dzieckiem i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu Pani Doktor bardzo miła, sympatyczna, z super podejściem do małego pacjenta. Wywiad szczegółowy, zlecone badania oraz skierowanie na oddział celem pogłębienia diagnostyki. Wszystko wyjaśniła w bardzo zrozumiały sposób. Polecam !!

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Niwald Inny

  Okropne metody badania! Badanie wykonywane na siłe! Ja jako matka nie mogę sobie wybaczyć, że dopuściłam do takiego badania na moim dziecku! Nie polecam! Szukajcie innych specjalistów do dzieci! Badanie jest bardzo nie profesjonalne, a badanie dna oka już w ogole przebiega na sile ! Dosłownie, kłada dziecko nic mu nie tłumaczą i trzymają we 3 siła zeby zajrzeć mu w oko! To co przeżyłam po prostu nie mieści mi sie w głowie! Jak można tak badać dzieci.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Anna Zakrzewska Inny

  Dawno nie spotkałam tak niesympatycznego lekarza- człowieka, a chodzę dość często. Po pierwszej wizycie, na prośbę dziecka, miałam zmienić Panią Doktor jednak dałam Jej drugą szansę. Niestety moje pierwsze wrażenie było trafne....niemiła, uważa że wszystko wie najlepiej, brak Jej podejścia do dzieci i do rodziców. Po drugiej wizycie zrezygnowałam z tego lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Ż
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Przemysław Przewratil Inny

  Profesor uratował życie naszemu synkowi. Nikt nie chciał nas przyjąć a profesor z pełnym zaangażowaniem podjął się leczenia tego trudnego przypadku. Polecam z całego serca

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Olga Wegner Inny

  Witam,brak mi słów by opisać ile razy pomogła nam Pani Doktor i dalej ze względu na chorobę syna, jest z nami.Bardzo ciepła,a przede wszystkim kompetentna osoba. Ze względu na rzadką chorobę syna,wywiad,badania zawsze szczegółowe.Z całego serca polecam i cieszę się,że na początku tej nie łatwej drogi właśnie trafiliśmy na Panią Doktor. Pozdrawiamy,rodzice Adasia(afibrynogenemia)

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Olga Wegner Inny

  Dr. Wegner budzi zaufanie i jasno wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Zawsze odbierze telefon i poświęca małemu pacjentowi i jego rodzicowi tyle czasu ile potrzeba. Jesteśmy pod jej opieką od grudnia i nie mamy zastrzeżeń. Polecam tego lekarza z całego serca.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Olga Wegner Inny

  Lekarz jakich mało, do tego ze wspaniałym podejściem do dzieci. Mam jak najlepsze zdanie i polecam wszystkim.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Haładaj Inny

  Leżeliśmy z miesięcznym synkiem na oddziale neonatologii. Syn miał zapalenie płuc i wirusa rsv. Szybka diagnostyka pozwoliła wdrożyć odpowiednie leczenie. Podoba mi się podejście Pani doktor do dzieci. Wedle mojej oceny jest to ciepła osoba i kompetentna. Po leczeniu wdrożonym przez Panią doktor wyzdrowiał i mogliśmy wypisać się do domu. Jestem wdzięczna za tak troskliwe podejście do małego pacjenta :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania