Samodzielny Publiczny Szpital Powiatowy im. Edmunda Biernackiego w Opocznie

(7 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Szpital Powiatowy im. Edmunda Biernackiego w Opocznie

Partyzantów 30

26-300 , Opoczno , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Morka Inny

  Wszystkim pacjentom, którzy zmagają się z kardiologicznym problemem z czystym sumieniem polecam Pana Doktora. Spokój Pana Doktora, wiedza i doświadczenie sprawiają, że pacjent czuje się bezpiecznie. Wspaniałe podejście do pacjenta, szybka i trafna diagnoza. Kompetentny, miły i wyrozumiały. Bardzo dobry lekarz i specjalista, wzbudza zaufanie! Jeszcze raz serdecznie dziękuję.Joanna.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maciej Mell Inny

  Cudowny lekarz. Zależy mu na zdrowiu pacjenta. Nie leczy na oko. Nie boi się, tak jak inni lekarze, dać skierowania na różne badania, a przez to myślę, że uratował zdrowie i życie niejednemu pacjentowi.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ryszard Wilk usuwanie znamion

  Jestem urzeczona opieką lekarską Pana Doktora Ryszarda Wilka. Oprócz profesjonalizmu i sympatii, Pan Doktor wykonał zabieg bez zarzutu. Ślady po usunięciu znamion są znikome, a cały zabieg został przeprowadzony w komfortowy sposób. Naprawdę wart polecenia!

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maciej Skoczylas

  Będąc w ciąży przebywałam na oddziale dwa razy. Raz miałam infekcję dróg moczowych i duża tachykardie, a drugim razem zagrażał poród przedwczesny. Pan Doktor bardzo przystępny, jako ordynator oddziału widać, ze budzi respekt u pozostałych lekarzy (duży plus). To, ze wyraża się na „Ty” to akurat czasem jest trochę zabawne, nie widzę tu nic niestosownego. Swoim stylem bycia trochę przypomina mi Faskowicza z Na dobre i na złe (śmiech). Pod koniec 37 tc trafiłam do szpitala ze skurczami. Szczęśliwie trafiłam na dyżur Doktora choć moja ciąże prowadziła inna pani doktor. Zbadał mnie, zrobił usg, podłączono mi ktg i z racji regularnych skurczy i miednicowego ułożenia dziecka bardzo szybko zrobił mi cc. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z pobytów na tym oddziale. A Doktor Skoczylas to bardzo mądry człowiek i dobry lekarz.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ryszard Wilk

  To człowiek jakich brakuje na Ziemi .. Do tego świetny chirurg.. Uczynny kompetentny konkretny troskliwy niezwykle energiczny ... Dwukrotnie operował moją mamę chorą na raka jelita jelita i odbytnicy ...szczególnie druga operacja to był chirurgiczny majstersztyk ... Potrafił tak zespolić resztę dwukrotnie usuwanego jelita z kikutem odbytnicy że nie dość iż udało się uniknąć stomii to nie ma cieknącego odbytu mimo niemal zupełnego braku odbytnicy. Podarował mojej mamie dodatkowe 2 lata radosnego życia. Myślę że dr jest wielkim pasjonatem tego co robi ...bardzo oddany swoim pacjentom .. Ja..moja mama ...cała moja rodzina..jesteśmy zafascynowani tym człowiekiem. Widać jest doskonały nie tylko w leczeniu trudnych chorób jelit.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maciej Skoczylas profilaktyka

  Profesjonalista w swoim zawodzie. Kompetentny i bardzo rzeczowy lekarz. Rzetelnie przeprowadza badania a nie jak inni na "odwal się". Chętnie odpowiada na pytania , tłumaczy spokojnie. Potrafi być bardzo bezpośredni ja osobiście odbieram to za atut chociaż nie wszystkim to się podoba . Od czterech lat leczę się u dr i polecam.

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grażyna Kucharczyk

  Chodzę do niej od 20 lat, jako osoba wg.
  niektorych jest specyficzna, jako lekarzowi nie mam jej nic do zarzucenia, dobry specjalista. Na prośbę daje skierowania, odrobinę przewrazliwiona, ale dzieki temu nie lekcewazy objawów.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz