Samodzielny Publiczny Szpital Powiatowy

(379 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Szpital Powiatowy

Szpitalna 2

44-120, Pyskowice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Patrycja Fiegler-Rudol

  Ginekolog, Specjalista Medycyny Estetycznej, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet lekarskiUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pani Doktor jest najlepszym ginekologiem do jakiego trafiłam. Miła, empatyczna, profesjonalna. Można zadać jej każde pytanie bez żadnego skrępowania. Każdą kolejną ciąże na pewno będę prowadzić u Niej :)

  • J
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet lekarskiUsługa: prowadzenie ciąży

   Pani Doktor Patrycja Fiegler - Rudol to anioł, nie kobieta! Kiedyś wizyta u ginekologa wiązała się ze stresem, a teraz idę na nią na pełnym luzie. Pani doktor zawsze wysłucha, odpowie na każde pytanie, nie ma problemu żeby do gabinetu wchodził ze mną mąż. Miałam problem z zajściem w ciążę i dopiero Pani doktor zleciła odpowiednie badania mi i mężowi dzięki czemu mam teraz dwóch wspaniałych synków i czekam na kolejnego Maluszka Podczas badania USG wszystko jest dokładnie opisywane i badane. Nie ma problemu z kontaktem telefonicznych lub mailowym. Po wysłaniu maila szybko dostaje odpowiedź na nurtujące mnie pytania i wątpliwości. Czuję się zaopiekowana i bezpieczna. Nie wyobrażam sobie teraz wizyt u innego lekarza bo znalazłam tego idealnego ️ Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia wkrótce ️

  Zobacz wszystkie opinie (196) o tym lekarzu


 • Piotr Dyrda

  Ginekolog, lek.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: GabinetyMed.plUsługa: konsultacja ginekologiczna (pierwsza wizyta)

   Profesjonalne podejście do pacjenta. Poczucie zaopiekowania poprzez przeprowadzony szczegółowy wywiad.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: GabinetyMed.plUsługa: konsultacja ginekologiczna (pierwsza wizyta)

   Polecam Pana doktora! Jestem jego pacjentka od dłuższego czasu. Pan doktor zawsze szczegółowo wyjaśnia przebieg leczenia. Poświęca każdej pacjentce tyle czasu ile potrzeba. Dzięki niemu mamy córeczkę.

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Andrzej Rechlewicz

  Chirurg, lek.

  • T

   Jeden z najlepszych lekarzy chirurgów z jakimi przyszło mi się zetknąć na przestrzeni ostatnich 25 lat.Wspaniały jako człowiek i rewelacyjny jako chirurg szczególnie w operacjach tarczycy.20lat temu byłam operowaną przez tego lekarza
   i z całą odpowiedzialnością kierowałam do tego lekarza moją rodzinę i wreszcie mojego męża.20 lat temu polecił mi dr. Rechlewicza sam Prof Jan Skrzypek jeden z największych autorytetów w leczeniu i operowaniu tarczycy.Jestem wdzięczną i niezmiernie cieszy mnie fakt,że Dr.Andrzej Rechlewicz nadal Ordynuje na Oddziale Chirurgicznym Szpitala Mejskiego w Pyskowicach.Oby jak najdłużej.Jest to szpital ,gdzie pacjent czuje absolutny komfort psychofizyczny i naprawdę wychodzi z niego z gwarancją dobrego zdrowia przez następne lata.Dla mnaie i wielu moich przyjacioł Chirurgia na najwyższym poziomie.Na co oczywiście składa się cały Zespół Chirurgiczny na czele z Ordynatorem Oddziału Dr.Andrzejem Rechlewiczem


 • Janusz Śliwka

  Ginekolog,

  • A

   Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Trafiłam do szpitala w Pyskowicach w ósmym miesiącu ciąży w czasie, kiedy dr Śliwka pełnił obowiązki ordynatora. Nadmieniam, że moją trudną ciążę prowadził inny lekarz. Pan doktor spanikował, kiedy zobaczył wcześniejsze wypisy ze szpitala. Stwierdził, że tutaj przyjmuje się porody fizjologiczne!!! (miałam wskazaną cesarkę) i zabronił mi rodzić w Pyskowicach. Ciekawe, jak ten lekarz sobie radzi w sytuacji, kiedy dochodzi do komplikacji i poród fizjologiczny trzeba zakończyć cesarskim cięciem. Dr Śliwka jest niekompetentny, mało kontaktowy a przy pozostałym wspaniałym personelu oddziału ginekologii i położnictwa szpitala w Pyskowicach wypada miernie. Kolejne dziecko urodziłam już bez przeszkód w tym szpitalu bo, na szczęście, zmienił się ordynator.

  • K

   Sprawia wrażenie bardzo przyjemnego, można z nim pogadać, wesoły.
   Brak zastrzeżeń

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Bożena Drogoś

  Pediatra,

  • J

   Świetna lekarka. Uchroniła mnie i syna od powrotu do szpitala z żółtaczką,, gdzie wysłał mnie "lokalny pediatra" Wyleczyłam w domu przepisanymi specyfikami ropiejące oko niemowlaka a moja "lokalna pani pediatra" juz mnie oddelegowała do okulisty.

   Lekarz z ogromną wiedzą i powołaniem.
   Jesteśmy z mężem zachwyceni Panią Doktor jako lekarką i jako człowiekiem.
   Serdecznie polecam, bo naprawdę trudno o tak dobrego Pediatre!


 • Zofia Szumniak

  Ginekolog,

  • A

   Pani doktor jest wyrozumiała i szczera, kompetencje bez zarzutów :)
   Wizyty były przeprowadzone dokładnym badaniem i wszelkie wątpliwości były rozwiane.

  • M

   Mam 40 lat i jestem szczęśliwą Mamą 15 miesięcznego synka. Trafiłam do Pani doktor trochę przez przypadek, po długim leczeniu przez innego lekarza. Doktor Zosia (jak nazywałyśmy ją z koleżanką) od razu zajęła się mną profesjonalnie. Na dokładne badania skierowała do swojej koleżanki do kliniki leczenia niepłodności, gdzie po jednym badaniu już wszystko było wiadomo i tak jak miało być po pół roku od leczenia zaszłam w ciążę naturalnie. Całą ciążę prowadziła już Doktor Zosia i teraz już cieszymy się z naszego małego szkraba. Jeszcze dodam, że poród odbył się naturalnie i dzieciątko zdrowe.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Jacek Giersz

  Ginekolog, dr

  • K
   Lokalizacja: Radan - Med Zakład LecznictwaUsługa: brak miesiączki

   Lekarz rzeczowy, wszystko tłumaczy dokładnie. Nie bagatelizuje pacjenta. Badanie wykonane delikatnie. Usg dokładnie z pokazywaniem pacjentce wszystkiego na ekranie. Mimo braku miesiączki przez 2 miesiące z nie wiadomo jakiego powodu, Pan doktor nie zbagatelizowal problemu. Spędziłam w gabinecie 25 min, dostałam leki i skierowania na badania. Nigdy jeszcze nie byłam u tak dobrego ginekologa. Polecam!

  • K

   Wspaniale opiekował się mną podczas mojej ciąży. Codziennie odwiedzał mnie w szpitalu, informował o tym, co będzie się działo. Może sprawia wrażenie surowego, ale to bardzo troskliwy lekarz.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Irena Kęcka

  Ginekolog,

  • I
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny USGUsługa: Ciąża.

   Pani Doktor jest naprawdę miłym lekarzem ale niestety w czasie prowadzenia ciąży bagatelizowała fakt skracającej się szyjki i nadciśnienie. Gdyby nie to, że od razu po wizycie trafiłam na izbę przyjęć z powodu złego samopoczucia moje dziecko urodziło by się przed 30 Tc. Niestety ale okazało się, że w 28 Tc długość szyjki to 10mm plus rozwarcie na dwa palce. Dodatkowo przy ciśnieniu powyzej 140/90 nie wdrożono żadnego leczenia.

  • O
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczny USG

   Wspaniala kobieta! Wszystko wyjaśni szczegółowo, świetne podejście do pacjenta i bardzo miła! Takiego lekarza szukać ze świecą!

  Zobacz wszystkie opinie (50) o tym lekarzu


 • Przemysław Binkiewicz

  Ginekolog,

  • J
   Lokalizacja: Gabinet PrywatnyUsługa: Inny

   Polecam wszystkim parom borykającym się z problemem niepłodności wizytę u Pana Doktora. Otrzymaliśmy z mężem fachową pomoc oraz wsparcie. Pan Doktor w przeciągu czterech miesięcy dokonał tego czego nie potrafił zrobić Pan Profesor u którego leczyliśmy się wcześniej przez okres czterech lat mianowicie udrożnić moje
   jajowody, które były głównym problemem naszej niepłodności. Niesamowite jest to, że Pan Doktor współpracuje z innymi świetnymi lekarzami specjalizującymi się w danej profesji. Kiedy potrzebuje skontaktować się z Panem doktorem zawsze mogę liczyć na kontakt przez prywatny gabinet oraz szpital w którym pracuje. Dziękuję raz jeszcze!

  • J
   Lokalizacja: Gabinet PrywatnyUsługa: problem z poczęciem, endometrioza

   Trafiłam do doktora bo staraliśmy się z mężem bezskutecznie o dziecko. Inni lekarza proponowali rozwiązania nie do przyjęcia dla naszego systemu wartości. Doktor całkowicie zmienił leczenie farmakologiczne zaproponował inne leczenie, był pierwszym lekarzem którego i interesowaly moje karty obserwacji śluzu i temperatury inni nawet na nie nie chcieli patrzeć. Zaplanował leczenie także chirurgiczne gdyby farmakologia nie pomagała. Ale po kilku miesiącach zaszłam w ciążę. Bardzo zaangażowany w swoją pracę. Dużo empatii.

  Zobacz wszystkie opinie (32) o tym lekarzu


 • Andrzej Baran

  Położna,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pan Andrzej jest wspaniałym położnym z dużą empatią i cierpliwością dla rodzącej kobiety :) Jestem szczęśliwa, że trafiłam na niego w dniu porodu i z jego pomocą przyszła na świat moja córeczka.

  • L
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Nie mogłam trafić na lepszą opiekę i wsparcie przy porodzie niż osoba Pana Andrzeja...
   Rodziłam dwa razy, za pierwszym Pan Andrzej był tylko obok, ale i tak miło było czuć wsparcie, a za drugim odbierał mi poród Mogę polecić gorąco tak fachową i miłą opiekę i pomoc. Justyna

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania