Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny - Miejski Ośrodek Zdrowia w Zielonce

Mickiewicza 18

05-220, Zielonka, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maria Ciesielska

  Lekarz Rodzinny, Stomatolog, Ortodonta,

  • D

   Miła, sympatyczna, kompetentna. Sprawia wrażenie nie urzędnika, lecz człowieka z misją. Po raz pierwszy spotkałam takiego lekarza, który wydaje się być z prawdziwego powołania i chęci niesienia pomocy. Zawsze wysłucha do końca, nie przerywa kiedy pacjent mówi i wtedy gdy już rozpozna chorobę - pozwoli pacjentowi wymienić wszystkie objawy. Wypyta szczegółowo w celu postawinia prawidłowej diagnozy. Zawsze dokładnie zbada, osłucha, zrobi wywiad jakie leki były w przeszłości stosowane, czy nie ma pacjent uczulenia np na konkretne antybiotyki. Z czystym sumieniem polecam


 • Małgorzata Wachowicz

  Ginekolog,

  • W

   Słaba Pani Doktor Ginekolog. Najgorsze co może być to to, że jestem w ciąży i zostałam bez opieki zdrowotnej bo nie mają podpisane na NFZ nawet nie powiadomili Mnie a jak przyszłam to jeszcze pretensje do MNIE, że JA JESTEM UPARTA że przyszłam na wizytę a czy ktos mnie w ogóle powiadomił, że takie coś się dzieje nie bo po co!!!!

  • P

   miła starsza pani ale to wszystko co mozna powiedziec nienadaje sie juz do prowadzenia ciezarnych miom zdaniem prowadziła moja ciaze i naszczescie wszystko było ok na nadcisnienie przepisywała relanium zmarszu co było dlamnie szokiem


 • Robert Witek

  Internista,

  • K

   godny zaufania, zaangażowany w pacjenta, trafna szybka diagnoza, towarzyszy pacjentowi w trudnych chwilach
   gorąco polecam
   Monika

  • S

   JESTEM ZACHWYCONY, przyszedłem do lekarza w piątek a dziś we wtorek jestem po operacji serca i czuje się dobrze.


 • Anna Radosiewicz-Kalińska

  Pediatra, Internista, lek.

  • K

   myślę, ze był to najgorszy lekarz, z jakim miałam dotychczas do czynienia. pani doktor potraktowała mnie - delikatnie mówiąc - niegrzecznie, oceniała mnie, nie wysłuchawszy z czym przyszłam. zbagatelizowała z góry mój problem, wyszłam z niczym. to było w zozie na mokotowie, zgłosiłam to pani kierownik przychodni i na szczęście tym razem zostałam wysłuchana i potraktowana poważnie. pani kierownik powiedziała, że pani doktor pracuje u nich od dwóch dni, a już były na nią skargi, zarówno od pacjentów, jak i personelu...

  • M

   Byłam wczoraj w placówce LuxMed - prywatna służby zdrowia o jeszcze z takim potraktowaniem pacjenta się nie spotkałam . Pani doktor podczas roozmowy obraziła mnie 2 razy i kiedy podziękowałam jej i poinformowałam ,że składam na nią skargę do DyrektoraPlacówki postanowiła odmówić mi udzielenia porady medycznej....Skandaliczne zachowanie lekarza i nie wiem jakie ta Pani Doktor ma kompetencje ponieważ nie chciała odpowiadać na pytania ani postawić diagnozy.... Na szczęście to nie jest standard pracowników Grupu Lux Med więc na moją skargę był natychmiastowy odzew dyrekcji , Pani doktor została pouczona , upomniana a mnie przeproszno i natychmiast udzielono mi pomocy medycznej,ale Lekarz koszmarny !!!!

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Danuta Czyż-Grubińska

  Laryngolog, Laryngolog Dziecięcy,

  • M
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej-Miejski Ośrodek Zdrowia w ZielonceUsługa: chore zatoki

   Doskonały lekarz ,leczyłem chore zatoki u innego lekarza zupelnie bezskutecznie,zmieniłem lekarza na Panią dr i w ciągu dosłownie 1,5 miesiąca zrobiła porządek z moją dolegliwością !!! 100 % fachowiec polecam!!!

  • M

   Najlepszy laryngolog jakiego nosi ziemia. Kompetentna, rzeczowa, skrupulatna a w dodatku życzliwa. Polecam wszystkim.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Anna Zapalska

  Lekarz Rodzinny,

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscu

   U Pani doktor, byłam by przepisała mi receptę ponieważ była błędnie wystawiona ( brakowało numeru Regon), przez lekarza specjalisty u którego byłam prywatnie. Pani doktor powinna bez problemu wystawić receptę mając opis rezonansu magnetycznego który był potwierdzeniem konieczności przepisania leku. Stwierdziła że skoro zaczęłam się leczyć prywatnie to niech się dalej leczę prywatnie. Niemiła, nieuprzejma, nieżyczliwa. W tej samej przychodni inny lekarz wystawił mi receptę bez problemu.

  • D

   Dobry lekarz POZ. Pani doktor jest kulturalna, cierpliwa, kieruje do specjalistów, nie "wciska" w byle przeziębieniu antybiotykoterapii. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Elżbieta Bogusz-Potępa

  Biegły Sądowy, Internista,

  • P
   Lokalizacja: MOZ w Zielonce

   Panie lekarz nie zaproponowała skierowania do kardiologa, pomimo znacznego nadciśnienia i niekorzystnych wyników. Przepisała za to tabletki, które doprowadziły do ciśnienia 240 i natychmiastowej wizyty w szpitalu po zażyciu lekarstwa. Wizyta bardzo niemiła, Pani lekarz obrażona, że pacjent wymaga. Z satysfakcją wypomina niekorzystne wyniki badań.

  • E
   Lokalizacja: MOZ w Zielonce

   Pani doktor jest świetnym fachowcem - widać, że ma dużą wiedzę i słucha z jakim problem się do niej przyszło. Mam poczucie, że zostałam zbadana solidnie, pani doktor zadawała dodatkowe pytania aby nakreślić cały obraz. Bardzo polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu