Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Medkol

plac Kolejarza 1

Zielona Góra , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wioletta Walkowiak Inny

  Pani Doktor kompetentna i pomocna. Zrobiła porządny wywiad, skierowała na szereg potrzebnych badań, wskazała gdzie pójść. Była uprzejma i konkretną. Jestem bardzo zadowolony.


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Korczak Inny

  Brak zaangażowania, nie zadaje w ogóle pytań, które by mogły pomóc w wykrywaniu problemu. Swoim nastawieniem bagatelizuje wyjaśnione przeze mnie objawy, nie próbuje dowiedzieć się, co jest problemem.
  Przepisała leki mimo moim przekonaniom, że w ogóle nie pomogą i rzeczywiście nie pomogły, ponieważ już brałam podobne leki wcześniej. Nadal nie wiem co robić z moim problemem.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marzena Głośnicka Inny

  Pełen profesjonalizm, idealnie dobrana kuracja. Bardzo polecam, najlepszy dermatolog w Zielonej Górze.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sędzisław Matusewicz Inny

  Brak szacunku do pacjentki...w dodatku kobiety w wysokiej ciąży. To jest bardzo skrócone i delikatne ujęcie impentynencji jaka spotkała mnie w gabinecie tego Pana. Przeprowadzając badanie w 10 min na spółkę z pomocą lekarską podważył kilkumiesięczną diagnozę innej lekarki. Przepisuje bez szczególnego uzasadnienia leki niezalecane w ciąży. Ostrzegam przed brakiem ptofesjonalizmu i kultury osobistej! Wpłynęła oficjalna skarga do dyrekcji przychodni w tej sprawie.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wioletta Walkowiak Inny

  Polecam. Lekarz pełen empatii i zrozumienia. Potrafi wysłuchać pacjenta, postawić celną diagnozę oraz wytłumaczyć drobiazgowo przebieg leczenia.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Roman Uberman Inny

  Ponad dwa lata temu w wyniku niefortunnego wypadku na nartach nastąpiło u mnie zerwanie więzadeł krzyżowych ACL, naderwanie więzadeł bocznych i blokada kolana. Do Pana doktora Ubermana trafiłam z polecenia i mogę szczerze przyznać, że lepiej nie mogłam trafić. Celnie przeprowadzone badania potwierdziły konieczność natychmiastowej operacji, w celu uniknięcia większych uszkodzeń w kolanie. Dziś jestem po dwóch koniecznych operacjach, zakończonych rehabilitacjach w pełni sprawną osobą. Zoperowane kolano przez dr Ubermana jest w 100% sprawne i co ważne wcale nie dokucza!
  Dziękuję z całego serca Panu Doktorowi i serdecznie polecam!
  Dagmara S.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marzena Głośnicka

  Nareszcie trafiliśmy na wspaniałą Panią Doktor Marzenę Głośnicką, specjalistkę dermatolog, która dzięki swym wysokim kompetencjom zawodowym, trafnej diagnozie, daje nam dużo radości, że widzimy postępy w powrocie do zdrowia. W czasie badań jest bardzo dokładna, a przy tym komunikatywna, radosna, pełna empatii i ciepła. Takich lekarzy cenimy i polecamy jako przykład dla innych.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aneta Sandecka

  Doktor Sandecka jest jednym z najlepszych okulistow w Zielonej Górze, fachowo oceniła moje problemy, wyjaśniła iż mogę nosić soczewki kontaktowe bez problemu, chociaż inna Pani Doktor widziała moje problemy bólowe przez soczewki. Serdecznie polecam


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aneta Sandecka wizyta kontrolna

  Fantastyczny lekarz. Olbrzymia wiedza i umiejętności. Merytoryczne i życzliwe podejście do pacjenta. Bardzo zwięźle i zrozumiale tłumaczy zagadnienia związane z diagnozą i leczeniem.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Janusz Gawron Nadmierne pocenie się

  Witam . Ja również nie polecam P. Janusza Gawrona! Jest bardzo arogancki:\ Trafiłam do niego , ponieważ borykam się z nadmierną potliwością .. po czym odpowiedział mi " A co ja mam z tym zrobić?" no po to poszłam do ''specjalisty'' , żeby mi pomógł .. Następnie odbyło się badanie USG tarczycy na siedząco co powinno robić się na leżąco i na USG wykrył mi guza 6mm (co okazało sie u innego lekarza ,że najechał być może na migdał) , nie zlecił żadnych badań tylko od razu postawił diagnozę . Po pewnym czasie poszłam do innego endokrynologa , żeby sprawdzić czy rzeczywiście coś jest i dopiero ten endokrynolog zlecił szereg badań i od razu zrobił USG jak należy (kilka razy sprawdzał) i nic nie wykrył .. Z czystym sumieniem nie polecam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania