Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nadarzynie

(3 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nadarzynie

Sitarskich 3

05-830 , Nadarzyn , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
3 opinie

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Miks Inny

  Przed wszystkim bardzo dobry lekarz, zawsze możemy liczyć na Panią doktor, sprawdza się jako pediatra i do tego jest niezwykle sympatyczna.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grażyna Cerkiewnik Inny

  Na wizycie czułam się bardzo niekomfortowo i instrumentalnie potraktowana. Zanim Pani Doktor zebrała wywiad i przeprowadziła badanie podstawowe, była rozczarowana, że nie mam ze sobą badań dodatkowych, (rzeczywiscie nie miałam ostatniego usg sprzed 2 lat). Następnie dostałam cały wykład na temat szczepień przeciw HPV, nie mam pojęcia z jakiej racji (czy to miała być reklama?), bo przyszłam z zupełnie innym problemem. Nie odpowiadał mi także sposób zwracania się do pacjenta np. "teraz ja pytam, potem będzie pytać, jak ja skończę". Nie zostałam tez poinstruowana o badaniu i tym jak się do niego przygotować. Kiedy spytałam, gdzie się przebrać i czy jest coś do okrycia, dostałam odpowiedź "coś tam gdzieś jest". Na większość swoich pytań dostałam odpowiedź, że to stres (bez dopytania, czy rzeczywiście mam ostatanio jakieś stresy - a nie mam, poza tym, że ta wizyta była jedną z bardziej nieprzyjemnych i stresujących sytuacji w ostatnim czasie). W kwestii obfitych miesiączek dostałam propozycję terapii w postaci antykoncepcji chormonalnej. Która wg Pani Dotkor nie ma skutków ubocznych, o które dopytywałam. Jako jedyne skutki uboczne Pani doktor wymieniła, ból głowy i złe samopoczucie, "ale wtedy zmienia się preparat". Miałam też na wizycie obserwacje i notatki ze swoich cykli, na które Pani Doktor nawet nie spojrzała. Co moim zdaniem było ważne, bo poza temaperaturą i objawem śluzu szyjkowego notuję to, jak obfite są miesiaczki, jak bardzo bolesne, i jak długo trwają objawy związane z PMS. Ja wiem, że lekarze mają trudną pracę, sa zmęczeni, sama pracowałam w służbie zdrowia, ale naprawdę czasami wystarczy odrobina zwykłej życzliwości wobec pacjenta. Zwłaszcza przy tak delikatnej specjalizacji jaką jest ginekologia.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Miks

  Najlepszy pediatra u jakiego byłam. Zna moje dzieci, wie jak reagują na leczenie. Rzeczowa, rozsądna, empatyczna. Ufam Jej w 100%. Pani Małgorzato, dziękuję za opiekę nad naszą rodziną:-)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz