Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Centrum medyczno-rehabilitacyjne „Remedica” powstało z myślą o kompleksowej opiece nad pacjentem. Dzięki współpracy lekarzy specjalistów wielu dziedzin i wykwalifikowanych rehabilitantów pragniemy pomóc Państwu zadbać o zdrowie i podnieść komfort życia. Nasza oferta obejmuje usługi wysokospecjalistyczne w zakresie ortopedii i traumatologii, endokrynologii, neurologii, neurochirurgii, reumatologii, chirurgii ogólnej, chirurgii dziecięcej, chirurgii naczyniowej, urologii, dermatologii, laryngologii, psychiatrii, diabetologii, hepatologii, dietetyka, psychodietetyka, podologa, psychologa i diagnostyki obrazowej. Oferujemy również zabiegi rehabilitacyjne, przeprowadzane w doskonale wyposażonej, nowoczesnej bazie zabiegowej.

Zapraszamy!
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Remedica - Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne
Śniadeckich 4, 75-453 Koszalin
Remedica - Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (85)

Ogólna ocena

  D
  Profil zweryfikowany
  Jakub Kupczyk rehabilitacja

  Bardzo serdecznie polecam, pełen profesjonalizm a przede wszystkim widać efekty

  B
  Profil zweryfikowany
  Jakub Kupczyk rehabilitacja pooperacyjna

  Trafiłem do Pana Jakuba z polecenia. Teraz sam polecam wszystkim, którzy wymagają opieki fizjoterapeuty. Nasza współpraca trwa już kilka miesięcy, przełożyło się to na około 60 spotkań. Przygotowywał mnie przed operacją więzadeł w kolanie, był ze mną tuż po operacji, aż do teraz, gdy biegam bezboleśnie. Elastyczny pod względem czasowym. Pomocny, bardzo kompetentny. Potrafił wszystko wytłumaczyć. Zaangażowany, kontaktował się z moim chirurgiem i trenerem przygotowania fizycznego. Potrafi znaleźć język komunikacji z każdym pacjentem - tym starszym i tym młodszym. Pracuje z osobami, które uprawiają sport i tymi, którzy mają mniej aktywności. Jestem bardzo zadowolony z jakości usług Pana Jakuba. POLECAM serdecznie!!!!

  L
  Profil zweryfikowany
  Agata Lange Czaban badania tarczycy

  Pani doktor nie potrafi się komunikować z pacjentem,po tym jak powiedziane było że nie mogę przytyć powiedziała że wydziwiam i teraz jest taka moda na chudnięcie.

  K
  Profil zweryfikowany
  Jakub Kupczyk konsultacja fizjoterapeutyczna

  Polecam, bardzo profesjonalna obsługa, komfort leczenia, wszytko na bierząco jest tłumaczone, miła obsługa,

  K
  Profil zweryfikowany
  Jakub Kupczyk Inny

  Holistyczne, profesjonalne, bardzo indywidualne i przede wszystkim niezwykle empatyczne podejście do pacjenta. Pan Jakub jest doskonałym fizjoterapeutą. Już po pierwszej wizycie ogromna, wręcz zdumiewająca poprawa - ból kręgosłupa znacznie się zmniejszył i jestem w stanie normalnie funkcjonować (a zanim przyszłam do Pana Jakuba, byłam u wielu fizjoterapeutów). Z czystym sumieniem (i nie tylko w swoim imieniu) serdecznie polecam.

  H
  Profil zweryfikowany
  Jakub Kupczyk rehabilitacja

  Pan Jakub Kupczyk jest osobą, która traktuje pacjenta podmiotowo. Wykazuje niezwykłą cierpliwość w tłumaczeniu wybranych form rehabilitacji. Stosuje nowoczesne metody usprawniające leczony narząd. Wrażenie robi Jego profesjonalizm i skuteczność zastosowanej terapii. Dziękuję!

  A
  Profil zweryfikowany
  Jakub Kupczyk rehabilitacja pourazowa

  Serdecznie polecam pomoc Pana Jakuba każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej opieki. Niezawodny w trudnych momentach, dwukrotnie pomógł mi wrócić do zdrowia po urazie stopy. Jego ogromna wiedza i bogate doświadczenie są widoczne w każdej terapii. To, co wyróżnia Pana Jakuba na tle innych specjalistów, to nie tylko jego umiejętności, ale także podejście do pacjenta — zawsze uczciwe, wyrozumiałe i pełne empatii. Jego elastyczność w dostosowywaniu terminów i zaangażowanie w proces leczenia przekładają się na realne rezultaty. Przy tym zawsze uśmiechnięty i z poczuciem humoru! Jestem bardzo wdzięczny za jego wsparcie i z całą pewnością mogę go polecić każdemu, kto szuka kompetentnej pomocy. Najlepszy w swoim fachu! Serdecznie dziękuję za ogromną pomoc!

  A
  Profil zweryfikowany
  Jakub Kupczyk rehabilitacja pooperacyjna

  Bardzo fachowe,rzetelne podejście do pacjenta i całego procesu rehabilitacji.Ogromna wiedza ,zrozumienie problemu pacjenta i umiejętność zmotywowania do pracy i wysiłku.Duże pokłady empatii ,dodanie otuchy i nadzieji do przywrócenia sprawności fizycznej.Jeszcze raz wielkie podziękowania.Sedecznie polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Marek Gąsecki konsultacja kardiologiczna

  Polecam Pana Doktora. Fakt trzeba zapłacić ale szczegółowo wszystko wyjaśnia i bada. Posiada mało opinii o swoim podejciu do pacjentów dlatego postanowilem napiać pozytywnie o nim. Myślę że tego nie potrzebuje jest poprostu dobry i empatyczny. Czego brakuje u innych lekarzy. Polecam na 100%.

  W
  Profil zweryfikowany
  Iwona Tołkacz-Mil konsultacja hipertensjologiczna

  Byłam pacjentką pani doktor Iwony Tołkacz-Mil w Remedice kilka lat temu. Jednak do dzisiaj w głowie i sercu mam Panią doktor, ponieważ bardzo mi wtedy pomogła... Ogrom wiedzy, mądrości, doswiadczenia. Porfesjonalizm. Czułam się bezpecznie, zaopiekowana. Moim skromnym zdaniem to jest Lekarz przez duże L oraz Człowiek przez duże C. Dla mnie ideał lekarza.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania