Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Ramed

Pionierów 1

11-040 , Dobre Miasto , warmińsko-mazurskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u Ramed? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię
  V
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Sakowska

  Odwiedziłam panią doktor dwa razy z problemem dermatologicznym i raczej będę unikać trzeciej wizyty. Skierowania na morfologię nie dostałam bo "wyglądam zdrowo". Stan zapalny skóry chciała leczyć u mnie najpierw maścią sterydową co jest niewskazane w chorobach przewlekłych a potem drogą odżywką do włosów którą ewidentnie zostawił przedstawiciel handlowy. Może do stałych pacjentów ma lepsze podejście.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Sakowska

  Bardzo dobra specjalistka zarówno jako pediatra, jak i dermatolog. Leczę się u niej odkąd sama byłam dzieckiem i jestem bardzo zadowolona. Tłumaczy podstawę choroby, skąd się wzięła. Moje imię też pamięta i nie musi czytać z karty jak większość lekarzy. A co do rozkładania rąk jak pisała Kasia M. to się nie zgodzę. U mnie też nie mogła wykryć pewnej choroby i dawała mi antybiotyki na próbę. Pani Kasiu M. lekarz też jest człowiekiem i nie zawsze wszystko musi wiedzieć! Są choroby, które mają różne objawy niewystępujące razem. Nie zawsze one odpowiadają charakterystycznym objawom danej przypadłości i nawet najlepszy lekarz może choroby nie rozpoznać. Ja jak mówiłam od dziecka się leczę u Pani Sakowskiej i zawsze jak nie była pewna to mi o tym mówiła. Nie mam nic do tego, lepiej się wg mnie przyznać, że się nie ma pewności niż udawać Bóg wie jakiego specjalistę i udawać, że się leczy. Nie podoba się Pani dr Sakowska to proszę zmienić a nie oczerniać ją jako lekarza na forum, gdyż lekarze nie mają wpływu na decyzje NFZu i nie zawsze mogą dawać skierowania za darmo. Czasem Pani Kasiu M. trzeba się przejść i prywatnie. To jest wina polskiego systemu ubezpieczeń oraz NFZ a nie dr Sakowskiej.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Sakowska

  Kiedyś chwaliłam panią doktor. Cóż, wiele się zmieniło. Teraz liczy się tylko kasa. Oszczędza się na pacjentch ile wlezie głównie zbywając ich, odmawiając skierowań na badania i lecząc na ślepo. Ostatnio moja córka leczona była trzema dawkami antybiotyków- jeden po drugim. Najpierw angina. Potem znów niewyleczona angina, a ostatnio rzekommo zatoki. Dr Sakowska poaliła mnie pytając moje małe dziecko "Co złapało?" i mówiąc, że ona już nie wie co robić i rozkłada ręce... W dodatku stanowczo odmówiła skierowania na wymaz z gardla, tylko zaleciła mi je zrobić, ale...prywatnie!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  G
  Lekarz: Małgorzata Sakowska

  Dr. Sakowska jest najlepszym pediatrą jakiego znam.Potrafi wyleczyć i zdiagnozować każdą chorobę,ma specjalistyczne podejście do każdego pacjenta.Jest życzliwa,otwarta i miła co w lekarzu jest bardzo ważne.Każdemu polecam P.Małgosię :)


  M
  Lekarz: Małgorzata Sakowska

  Miła i skutecznie lecząca pani. Zapamiętuje pacjentów, zrozumiałym językiem informuje co im dolega, a dodatkowym jej atutem jest druga specjalność- dermatologia. Dzieci często miewają problemy skórne i wygodnie mieć taką panią doktor, u której można upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu- wyleczyć zwykła chorobę, jak i rozwiązać problem skórny. A do tego dr Sakowska ma małe dziecko, więc jest zawsze "na czasie" z innymi młodymi mamami.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz