Q-Dent Poradnia Stomatologiczna Anita Gałka-Kusyk

(7 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Q-Dent Poradnia Stomatologiczna Anita Gałka-Kusyk

Wędkarska 16

66-470 , Kostrzyn nad Odrą , lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Joanna Znamiec

  Stomatolog,

  • M

   Bardzo dobra, z dobrym podejściem do dzieci.Byłam u doktor Znamiec z dwoma córkami 7 i 12 lat.Mi też robiła trzy zęby. Kolor plomb dobrała znakomicie nawet nie ma znaku. Każdemu polecam zwłaszcza z dziećmi.


 • Anita Gałka-Kusyk

  Stomatolog,

  • K

   Polecam Panią Doktor z czystym sumieniem. Od zawsze wizyta u dentysty kojarzyła mi się, przede wszystkim z bólem. Wszystko się zmieniło, gdy w potrzebie trafiłem do gabinetu w Sulęcinie. Pani Doktor Kusyk, z ogromną empatią i spokojem, podchodzi do pacjenta, co pozwala opanować strach i negatywne emocje. Teraz przymierzam się do leczenia pozostałych zębów. Polecam bardzo tego lekarza.

  • P

   Witam, bardzo polecam panią Anitę dla każdego, mam 23 lata i całe moje życie bałam się dentysty- jednak ona mnie przekonała że nawet leczenie bez znieczulenia nie boli! :) Ja histeryczka, wcześniej u innych lekarzy za każdym razem prosiłam o znieczulenie, a tu nic :) Pani Anita jak i cała ekipa z Q-DENTu wykazują wielki profesjonalizm w tym co robią i dzięki miłej atmosferze mogłam pozytywnie przejść przez leczenie kanałowe:) Nowoczesny sprzęt i super atmosfera!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania