Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Puchała Clinic

Kawek 2A/2

40-543, Katowice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ewa Puchała

  Ginekolog, Seksuolog, Położna, lek.

  • S
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

   Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za pomoc. Czas od diagnozy do operacji to miesiąc. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie pytania. Pani doktor jest bardzo profesjonalna, jest również wspaniałym, empatycznym człowiekiem. Cytologia, usg, założenie wkładki domacicznej - wszystko w komfortowych warunkach.

  • P
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-Położniczy

   Wizyty u Pani doktor były dosyć przyjemne, jednakże przestrzegam przed doborem antykoncepcji u tej Pani. Dostałam tabletki bez żadnych badań poprzedzających, a wiec można powiedzieć w sposób losowy. Po około 1,5 roku brania ich na wadze przybyło mi ponad 15 kg. Zaniepokoiło mnie to, ponieważ od lat miałam stała wagę i zgłosiłam to Pani gdy zauważyłam około 8 kg więcej w krótkim czasie, jednak Pani doktor to zlekceważyła twierdząc, że żadna z jej pacjentek nie skarżyła się na przyrost wagi biorąc te tabletki. Zgłosiłam ponownie swoje obawy, gdy waga pokazywała mi znacznie więcej kilogramów i dopiero wtedy Pani doktor zareagowała, twierdząc, że mogę mieć insulinooporność. Oczywiście zmieniłam ginekologa i dopiero teraz jestem leczona w odpowiednim kierunku.

  Zobacz wszystkie opinie (206) o tym lekarzu


 • Katarzyna Korona

  Ginekolog, Położna, lek.

  • J
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna praktyka lekarska

   Zgodnie z poniższymi opiniami, Pani Doktor rzeczywiście kreuje w gabinecie swobodną atmosferę, co może być pomocne w przypadku osób odczuwających niepokój w związku z wizytą. Pod kątem kompetencji i profesjonalizmu również nie mogę powiedzieć nic złego. Wiele do życzenia pozostawia natomiast niestety opóźnienie 80-minutowe - decydując się na prywatną wizytę, a nie na NFZ, nie spodziewałam się, że opóźnienie może być aż tak duże. Dodatkowo, Pani na recepcji z własnej inicjatywy nie poinformowała o tym, że trzeba będzie dłużej czekać, taką informację dostałam dopiero po moim pytaniu, czy jest jakieś opóźnienie. Za całą sytuację nie było przeprosin, czy to ze strony Pani Doktor, czy Pani na recepcji, a w mojej ocenie, istotne jest szanowanie czasu drugiego człowieka.

  • D
   Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna praktyka lekarskaUsługa: konsultacja ginekologiczna, cytologia

   Polecam gorąco Panią Katarzynę za świetne podejście i zaangażowanie! Z przykrością niestety stwierdzam, ze niewielu spotkałam lekarzy z takim ludzkim, życzliwym, fachowym podejściem

  Zobacz wszystkie opinie (88) o tym lekarzu


 • Iwona Wylężek

  Psychoterapeuta, Psycholog, mgr

  • Lokalizacja: Centrum Zdrowia Psychicznego Tychy

   Pani Wylężek oferuje fachową i skuteczną pomoc w kryzysowych sytuacjach. Terapia u niej pozwala na dogłębne zrozumienie problemu i odkrycie praktycznych rozwiązań. Pani magister potrafi stworzyć intymną atmosferę, która sprzyja szczerym rozmowom i tym samym pozwala na dotarcie do sedna problemu.

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Mnie Panią Iwonę poleciła znajoma , której dziecko zostało wyprowadzone z dużych problemów, bez nawrotów. Widziałam pozytywne zmiany u samej znajomej.
   Dzisiaj, po długiej terapii, sama polecam gorąco. Cierpliwość, życzliwość, konsekwencja, a przy tym kompetencja i profesjonalizm -
   "pełen serwis". Terapia pomogła mi wiele zmienić - wyprostować się.
   Pani mgr Wylężek ma taką specyficzną aurę, przy której może otworzyć się najtwardsza skorupka. Polecam zwłaszcza osobom, które mają duży
   opór przed kontaktem z psychologiem. Pani Iwona budzi uzasadnione
   zaufanie.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu