Przychodnia Weterynaryjna "Na Złotnie"

Przychodnia Weterynaryjna "Na Złotnie"

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Przychodnia "Na Złotnie" jest wynikiem realizacji naszych marzeń w połączeniu z pasją weterynaryjną.
Powstała w 2013 roku jako mały gabinet pomocy doraźnej. Od tego czasu sukcesywnie się rozwija poszerzając zakres świadczonych usług oraz uzupełniając przydatny sprzęt diagnostyczny.

Na dzień dzisiejszy zespół Przychodni "Na Złotnie" składa się z pięciu ambitnych lekarek, z których każda jest całym sercem oddana swojej pasji - zwierzętom i medycynie.
Właścicielem i jednocześnie kierownikiem jednostki jest lek.wet. Karolina Wieraszka - dyplomowany Specjalista Chorób Psów i Kotów. Pani Karolina zajmuje się również chirurgią miękką oraz tchórzofretkami, zajęczakami i gryzoniami.
Lek. wet. Paulina Mazurkiewicz - absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W trakcie studium specjalizacyjnego Chorób Psów i Kotów w Warszawie. Obecnie na urlopie macierzyńskim - już nie może się doczekać powrotu do swoich pacjentów.
Lek. wet. Agata Grudzień pracuje w przychodni od początku 2015 roku. Na uznanie klientów zapracowała niespotykaną delikatnością i wrażliwością. Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Jej pasją jest okulistyka, której uczyła się w Queen’s Veterinary School Hospital na Uniwersytecie Cambridge. Praktykowała także w Ankarze i Stambule oraz uczestniczyła w projekcie badawczym dr Gila Ben-Shlomo z Uniwersytetu Iowa w USA.. Pani Agata obsługuje klientów anglojęzycznych.
Lek. wet. Mirosława Ziemba przyjmuje w Przychodni "Na Złotnie" pacjentów pulmonologicznych oraz kardiologicznych wymagających wykonania specjalistycznych badań takich jak ECHO serca. Pani Mirosława konsultuje również pacjentów geriatrycznych przygotowywanych do niezbędnych zabiegów chirurgicznych. Dzięki jej pracy chirurgia wieku starszego staje się o wiele bezpieczniejsza, a niejednokrotnie w ogóle możliwa. Dr Mirka (bo tak ją wszyscy nazywają) przeprowadza również kardiologiczne badania zwierząt hodowlanych oraz zwierząt genetycznie predysponowanych do chorób i wad wrodzonych serca.
Lek. wet. Karolina Kuś to najmłodszy lekarz w zespole wyróżniający się jednak niesamowitym podejściem do pacjenta, empatią oraz delikatnością. Dr Kuś ukończyła weterynarię we Wrocławiu. Zajmuje się u nas badaniami laboratoryjnymi, chorobami wewnętrznymi oraz profilaktyką. Jej pasją jest dermatologia.


Gwarantujemy, że zrobimy co w naszej mocy by w miarę możliwości klinicznych i finansowych pomóc każdemu, nawet najmniejszemu cierpiącemu pacjentowi.
Dowiedz się więcej

Adres

Przychodnia Weterynaryjna "Na Złotnie"
Złotno 41, 94-221 Łódź
Przychodnia Weterynaryjna "Na Złotnie" logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (6)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. wet. Karolina Wieraszka konsultacja weterynaryjna

  Najwspanialsza Pani Doktor, na jaką trafiłam, a miałam do czynienia z wieloma weterynarzami przez (do tej pory) 16 lat życia mojego chorowitego westa. Pełne zaangażowanie i skuteczność leczenia oraz profesjonalna diagnostyka, a nie leczenie ,,na oko''. Do tego empatia - zarówno wobec zwierzaka, jak i właściciela. Jeździmy na Złotno z drugiego końca Łodzi i nie rozważamy nawet zmiany lekarza. Tego samego zdania jest mój pies, który po wejściu do lecznicy stoi pod drzwiami gabinetu i domaga się wizyty :)
  Przede wszystkim polecam Panią Doktor jako skutecznego dermatologa i otologa, ale też ogólnego diagnostę, który - gdy trzeba - odsyła również do innych specjalistów.

  L
  Profil zweryfikowany
  lek. wet. Karolina Wieraszka konsultacja weterynaryjna

  Pani Doktor diagnozowała i leczyła moją fretkę. Jestem pod wielkim wrażeniem Jej zaangażowania oraz umiejętności zawodowych. Bardzo dziękuję Pani Doktor za opiekę nad Niuniusiem. Gorąco polecam!!!

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. wet. Agata Grudzień-Stasiak Inny

  Doskonała specjalistka chorób oczu. Szybka i dokładną diagnoza przy pomocy specjalistycznej aparatury do badania dna oka i ciśnienia śródgałkowego, doskonale wykonana operacja usunięcia gałki ocznej i znajdującego się pod nią nowotworu. Kot żyje i ma się doskonale. Niezwykle empatyczna osoba.

  H
  Profil zweryfikowany
  lek. wet. Karolina Wieraszka konsultacja weterynaryjna

  lekarka bardzo kompetentna, stawia trafne diagnozy, przeprowadziła skomplikowaną operację przedłużając życie kota. Prowadzi leczenie psa w ciężkiej, przewlekłej chorobie. Poświęca się leczeniu zwierząt nie licząc prywatnego czasu. Korzystam z usług p. Karoliny ponad 10 lat i nie zamierzam tego zmieniać.

  Profil zweryfikowany
  lek. wet. Karolina Wieraszka

  Świetny fachowiec, rzeczowe ale i serdecznie podejście do zwierząt jak i ludzi:) Leczę swoje zwierzaki od lat u p. Karoliny i zawsze diagnozy były trafne i leczenie skuteczne. Pani doktor dobrze zajmowała się moimi psami, kotami jak i królikiem. Szczerze polecam!ps.świetna w zakresie dermatologii co należy do rzadkości

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. wet. Karolina Wieraszka

  Cudowna Pani Doktor ze świetnym podejściem do zwierząt, pełen profesjonalizm, trafne diagnozy. Polecam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania