Nasza przychodnia jest rodzinną placówką weterynaryjną istniejącą od 1979 roku. Jej założycielami są lek. wet. Maria Morawska oraz lek. wet. Andrzej Morawski. Przychodnia, która była początkowo małym ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Weterynaryjna Morawscy

Bukowa 27

05-807, Podkowa Leśna, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Nasza przychodnia jest rodzinną placówką weterynaryjną istniejącą od 1979 roku. Jej założycielami są lek. wet. Maria Morawska oraz lek. wet. Andrzej Morawski. Przychodnia, która była początkowo małym gabinetem, przeszła wiele metamorfoz, by stać się najdłużej działającą, jedyną w swoim rodzaju placówką weterynaryjną w okolicy. W chwili obecnej nad rozwojem i pracą przychodni czuwają matka i córka – lek. wet. Maria Morawska oraz lek. wet. Dorota Morawska. W naszej przychodni bardzo dużą wagę przywiązujemy do kontynuacji rodzinnych tradycji, wieloletniej wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie oraz do zapewnienia jak najlepszej opieki nad Państwa pupilami. W trosce o zdrowie Państwa podopiecznych stale rozwijamy się i pogłębiamy naszą wiedzę, uczestnicząc w studiach specjalizacyjnych, jak również w konferencjach naukowych. Współpracujemy z innymi placówkami weterynaryjnymi i laboratoriami diagnostycznymi. Nasza rodzinna firma to: pełna diagnostyka, szpital, hotel dla Państwa podopiecznych oraz salon usług groomerskich.

Gwarantujemy najwyższą jakość z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Swoje usługi świadczymy na najwyższym możliwym poziomie, pracując na nowoczesnym sprzęcie. Nasi lekarze i personel stale kształcą się na konferencjach i kursach w Polsce, jak również zagranicą, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco w oparciu o standardy europejskie, ale też światowe.
Serdecznie zapraszamy!

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Magdalena Kraińska-Łosek

  Weterynarz, Nefrolog, Chirurg, lek. wet.

  • A
   Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna MorawscyUsługa: zapalenie nerek

   Pani Doktor Magda zajmuje się moim czworonogiem. Niestety jest pod stała opieką z powodu nerek. Lekarz z prawdziwym sercem i cudownym podejściem do zwierząt. Gorąco polecam.

  • D
   Lokalizacja: Klinika Weterynaryjna LancetUsługa: niewydolność nerek

   Polecam z całego serca! Pani Doktor to przede wszystkim wiedza, ale również niesamowite podejście do pacjenta i właściciela :) Bardzo nam pomogła z naszym kotkiem, dzięki niej żyje i ma się dobrze! Będę polecać , bo takiego lekarza to " ze świeczką" szukać!

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Dorota Morawska-Końska

  Weterynarz, Internista, Kardiolog,

  • Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna MorawscyUsługa: kłopoty z zębami starszego psa z zaburzeniami pracy serca

   Pani doktor Dorota opiekowała się moim psem zarówno przed, jak też w trakcie zabiegu usuwania kamienia nazębnego oraz kilku mocno zniszczonych już zębów. Rex, w związku z kiepskim stanem swego serca, był pacjentem wysokiego ryzyka więc tym trudniejsze zadanie stało przed Panią doktor. Pełen profesjonalizm, wielkie serce i niezwykłe zaangażowanie w cały proces leczenia sprawił, że pacjent w dobrej kondycji wrócił w domowe pielesze i czuje się, jak na swój wiek i kłopoty z sercem - wyśmienicie. Chapeau bas!

  • M
   Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna MorawscyUsługa: badanie kardiologiczne

   Pani doktor opiekuje się naszymi kotami pod kątem kardiologicznym. Jesteśmy pacjentami przychodni od wielu lat. Wspaniałe podejście do czworonogów i ich właścicieli. Duża wiedza i zaangażowanie. Lekarz z wielkim sercem. Gorąco polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Daria Ziemann

  Weterynarz, Stomatolog, lek. wet.

  • I
   Lokalizacja: Klinika Weterynaryjna LANCET

   Do dr Ziemann poszliśmy z naszym szczeniakiem ze względu na brzydki zapach z pyska. Pani doktor w uprzejmy i profesjonalny sposób wyjaśniła nam, że to często występujący problem. Doradziła jak w przyszłości dbać o zęby naszego pupila. Szczerze polecamy panią Darię za podejście do zwierząt i właścicieli.

  • K
   Lokalizacja: Klinika Weterynaryjna LANCETUsługa: Zabieg stomatologiczny

   Pani Daria jest nie tylko świetnym weterynarzem, ale co dla mnie i mojego psa najważniejsze, ma serce do zwierząt. Dzięki temu wizyty w klinice nie są dla nas stresem. Zawsze miło i profesjonalnie, polecam w 100%!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Maria Morawska

  Weterynarz, Chirurg, Alergolog, lek. wet.

  • Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna MorawscyUsługa: operacja jąder

   Pani wet. Morawska wykonała operację wnętrostwa u naszego psa. Zabieg wykonany profesjonalnie, rana goi się poprawnie. Opieka nad pacjentem i kontakt z klientami na 5.

  • M
   Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Morawscy

   Kompleksowa diagnostyka, super podejście do pupila, trafne diagnozy. Lekarz z sercem, dodatkowo świetny chirurg (Pani Maria operowała jak dotąd 2 moje psy, za 1 razem usunięcie guzów, za 2 szycie ścięgna-obydwa pieski bez komplikacji) gorąco polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu