Nasza przychodnia jest rodzinną placówką weterynaryjną istniejącą od 1979 roku. Jej założycielami są lek. wet. Maria Morawska oraz lek. wet. Andrzej Morawski. Przychodnia, która była początkowo małym ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Weterynaryjna Morawscy

Bukowa 27

05-807 , Podkowa Leśna , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Nasza przychodnia jest rodzinną placówką weterynaryjną istniejącą od 1979 roku. Jej założycielami są lek. wet. Maria Morawska oraz lek. wet. Andrzej Morawski. Przychodnia, która była początkowo małym gabinetem, przeszła wiele metamorfoz, by stać się najdłużej działającą, jedyną w swoim rodzaju placówką weterynaryjną w okolicy. W chwili obecnej nad rozwojem i pracą przychodni czuwają matka i córka – lek. wet. Maria Morawska oraz lek. wet. Dorota Morawska. W naszej przychodni bardzo dużą wagę przywiązujemy do kontynuacji rodzinnych tradycji, wieloletniej wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie oraz do zapewnienia jak najlepszej opieki nad Państwa pupilami. W trosce o zdrowie Państwa podopiecznych stale rozwijamy się i pogłębiamy naszą wiedzę, uczestnicząc w studiach specjalizacyjnych, jak również w konferencjach naukowych. Współpracujemy z innymi placówkami weterynaryjnymi i laboratoriami diagnostycznymi. Nasza rodzinna firma to: pełna diagnostyka, szpital, hotel dla Państwa podopiecznych oraz salon usług groomerskich.

Gwarantujemy najwyższą jakość z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Swoje usługi świadczymy na najwyższym możliwym poziomie, pracując na nowoczesnym sprzęcie. Nasi lekarze i personel stale kształcą się na konferencjach i kursach w Polsce, jak również zagranicą, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco w oparciu o standardy europejskie, ale też światowe.
Serdecznie zapraszamy!

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
30 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dorota Morawska-Końska kardiologia zwierząt

  Trafiliśmy do Pani Dr Doroty Morawskiej w poniedziałek 10/05/21
  Blue był ledwo stabilny....serduszko odmówiło posłuszeństwa ( 14 lat,york 1600gram) Pies był pod tlenem w innym szpitalu, raczej bez rokowań. Kardiolodzy w Wawie ...brak terminów na 3 tygodnie. Dr Dorota a właściwie Dr Anioł :) mimo braku miejsc przyjęła nas od razu. Brak mi słów by wyrazić wdzięczność.Po specjalistycznych badaniach, które mogliśmy zrobić na miejscu i nie byliśmy odsyłani do innych miejsc,okazało się ,ze diagnoza wystawiona przez Panią Dr, była w 100% trafna. Blue otrzymał drugie życie i zachowuje się jakby miał 10 lat mniej.
  Dzisiaj byliśmy na kontroli (14/05/21) , mimo jego wieku,rokowania są nad wyraz rokujące.
  Ps.
  Jeżeli wasz milusiński ma problem z sercem to tylko Dr Morawska z Podkowy Leśnej.

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dorota Morawska-Końska kardiologia zwierząt

  Wszystko cudownie . Cudowny lekarz ..:) Ja przeszłam kilka gabinetów weterynaryjnych i z tak profesjonalną i zaangażowana opieką nie spotkałam się przez 14 lat ... Polecam - to jest chyba najlepsza przychodnia dla kotków na świecie :) Pierwszy raz miałam taką opiekę kardiologiczna dla mojego kotka. Kot bez stresu , Pani Maja cudowna :) Podziwiam tak wielkie zaangażowanie dr Doroty - to wspaniały lekarz .

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. wet. Magdalena Kraińska chirurgia urologiczna

  Doktor Magda uratowała naszego kota w podeszłym wieku. W ciągu dwóch tygodni przywróciła go do życia!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dorota Morawska-Końska Inny

  Najlepsza! Wnikliwość, diagnoza, sposób leczenia i miałyśmy rezultaty po miesiącu, czego inni nie umieli zrobić latami, zamiasy leczyć, zaleczali. Pani Dorota jest wspaniala, dociekliwa z podejściem idealnym do zwierzaków. Zostajemy pod jej opieką na stałe ❤

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. wet. Magdalena Kraińska problem z ukł. moczowym

  Pani Doktor Wspaniała Osoba , duża wiedza , bardzo szybka i trafna diagnoza . Wszystko OK . Polecam serdecznie

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. wet. Magdalena Kraińska

  Prawdziwa weterynarz z powołania. Z oddaniem zajmuje się moimi zwierzętami od kilku lat, nierzadko poświęcając na to swój prywatny czas.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. wet. Daria Ziemann

  Polecam, pełny profesjonalizm i wiedza która pozwolila na skuteczne leczenie naszego psiaka, Pani doktor wszystko ładnie tlumaczy i bez stresów mogliśmy wypełniać jej zalecenia po zabiegu

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. wet. Magdalena Kraińska nerki

  Co tu dużo pisać - nie ma lepszego specjalisty od nerek zwierząt w Polsce!!! Traciliśmy już nadzieje, ze uda się uratować naszego Rokiego i na naszej drodze pojawiła się pani Magdalena. Zajęła się naszym Skarbem w tak profesjonalny i empatyczny sposób, ze nie dość, ze pies ją uwielbia to jeszcze czuje się znacznie lepiej, a do nas wróciła nadzieja. Wiemy, ze długa droga przed nami ale ufamy pani Magdzie w 100% i już nigdy nie pojdziemy nigdzie indziej, a za Panią dr pojedziemy nawet na koniec świata!!!
  Dziękujemy i widzimy się w przyszłym tygodniu :)

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. wet. Magdalena Kraińska kruszenie kamieni nerkowych

  Mój kot choruje na kamice custynowa. Już wiele razy był cewnikowany i leczony różnymi antybiotykami, które nie pomagały.
  To pani doktor po raz pierwszy wytłumaczył dokładnie ma czym ten problem polega i jak będziemy go leczyć. Już od roku nie mieliśmy problemów, ale u Pani doktor jesteśmy raz na 3 miesiące. Meldujemy się w nowym roku w nowym miejscu!!!!

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. wet. Magdalena Kraińska

  Panią doktor wyszukalam przez internet, ma wiele dobrych opinii. Mój pies leczony był już wcześniej z powodu przewlekłej niewydolności nerek, jednak po wizycie u Pani doktor dowiedziałam się dużo więcej na temat tej choroby, nadciśnienia które miał mój Amik, ustaliliśmy odpowiednią dietę, która również uwzględnia jego niewydolność trzustki. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, a przede wszystkim fachowa obsługa

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania