Nasza przychodnia jest rodzinną placówką weterynaryjną istniejącą od 1979 roku. Jej założycielami są lek. wet. Maria Morawska oraz lek. wet. Andrzej Morawski. Przychodnia, która była początkowo małym ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Weterynaryjna Morawscy

Bukowa 27

05-807 , Podkowa Leśna , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Nasza przychodnia jest rodzinną placówką weterynaryjną istniejącą od 1979 roku. Jej założycielami są lek. wet. Maria Morawska oraz lek. wet. Andrzej Morawski. Przychodnia, która była początkowo małym gabinetem, przeszła wiele metamorfoz, by stać się najdłużej działającą, jedyną w swoim rodzaju placówką weterynaryjną w okolicy. W chwili obecnej nad rozwojem i pracą przychodni czuwają matka i córka – lek. wet. Maria Morawska oraz lek. wet. Dorota Morawska. W naszej przychodni bardzo dużą wagę przywiązujemy do kontynuacji rodzinnych tradycji, wieloletniej wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie oraz do zapewnienia jak najlepszej opieki nad Państwa pupilami. W trosce o zdrowie Państwa podopiecznych stale rozwijamy się i pogłębiamy naszą wiedzę, uczestnicząc w studiach specjalizacyjnych, jak również w konferencjach naukowych. Współpracujemy z innymi placówkami weterynaryjnymi i laboratoriami diagnostycznymi. Nasza rodzinna firma to: pełna diagnostyka, szpital, hotel dla Państwa podopiecznych oraz salon usług groomerskich.

Gwarantujemy najwyższą jakość z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Swoje usługi świadczymy na najwyższym możliwym poziomie, pracując na nowoczesnym sprzęcie. Nasi lekarze i personel stale kształcą się na konferencjach i kursach w Polsce, jak również zagranicą, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco w oparciu o standardy europejskie, ale też światowe.
Serdecznie zapraszamy!

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maria Morawska

  Weterynarz, lek. wet.

  • Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna MorawscyUsługa: operacja jąder

   Pani wet. Morawska wykonała operację wnętrostwa u naszego psa. Zabieg wykonany profesjonalnie, rana goi się poprawnie. Opieka nad pacjentem i kontakt z klientami na 5.

  • M
   Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Morawscy

   Kompleksowa diagnostyka, super podejście do pupila, trafne diagnozy. Lekarz z sercem, dodatkowo świetny chirurg (Pani Maria operowała jak dotąd 2 moje psy, za 1 razem usunięcie guzów, za 2 szycie ścięgna-obydwa pieski bez komplikacji) gorąco polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Daria Ziemann

  Weterynarz, lek. wet.

  • J
   Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna Morawscy

   Polecam, pełny profesjonalizm i wiedza która pozwolila na skuteczne leczenie naszego psiaka, Pani doktor wszystko ładnie tlumaczy i bez stresów mogliśmy wypełniać jej zalecenia po zabiegu

  • I
   Lokalizacja: Klinika Weterynaryjna LANCET

   Do dr Ziemann poszliśmy z naszym szczeniakiem ze względu na brzydki zapach z pyska. Pani doktor w uprzejmy i profesjonalny sposób wyjaśniła nam, że to często występujący problem. Doradziła jak w przyszłości dbać o zęby naszego pupila. Szczerze polecamy panią Darię za podejście do zwierząt i właścicieli.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Dorota Morawska-Końska

  Weterynarz, Internista, Kardiolog,

  • M
   Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna MorawscyUsługa: Inny

   Najlepsza! Wnikliwość, diagnoza, sposób leczenia i miałyśmy rezultaty po miesiącu, czego inni nie umieli zrobić latami, zamiasy leczyć, zaleczali. Pani Dorota jest wspaniala, dociekliwa z podejściem idealnym do zwierzaków. Zostajemy pod jej opieką na stałe ❤

  • Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna MorawscyUsługa: kłopoty z zębami starszego psa z zaburzeniami pracy serca

   Pani doktor Dorota opiekowała się moim psem zarówno przed, jak też w trakcie zabiegu usuwania kamienia nazębnego oraz kilku mocno zniszczonych już zębów. Rex, w związku z kiepskim stanem swego serca, był pacjentem wysokiego ryzyka więc tym trudniejsze zadanie stało przed Panią doktor. Pełen profesjonalizm, wielkie serce i niezwykłe zaangażowanie w cały proces leczenia sprawił, że pacjent w dobrej kondycji wrócił w domowe pielesze i czuje się, jak na swój wiek i kłopoty z sercem - wyśmienicie. Chapeau bas!

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Magdalena Kraińska

  Weterynarz, Nefrolog, Chirurg, lek. wet.

  • J
   Lokalizacja: Przychodnia Weterynaryjna MorawscyUsługa: chirurgia urologiczna

   Doktor Magda uratowała naszego kota w podeszłym wieku. W ciągu dwóch tygodni przywróciła go do życia!

  • A
   Lokalizacja: Całodobowa Klinika Weterynaryjna "Puławska"Usługa: konsultacja nefrologiczna


   Do dr Magdy trafiłam kilka kat temu, szukając drugiej opinii dotyczącej operacji pęcherza, która wg naszej ówczesnej weterynarz było koniecznością natychmiastową (nie uzasadniając zbyt wiele). Dzięki dr Magdzie, kot szczęśliwe obył się bez operacji, zrzucił na wadze i po kilku tygodniach pęcherz był prawie jak nowy. Dziś jesteśmy pod opieka dr Magdy (kot z PNN)- mój kot panikarz w jej rękach zachowuje na tyle spokojnie, że można mu zmierzyć ciśnienie, pobrać krew i tak naprawdę zrobić wszystko co tylko potrzeba - a nikomu wcześniej się to nie udało. Dr Magda traktuje każdego pacjenta indywidualnie, dobiera odpowiednie leczenie i stroni od skrajnych rekomendacji. Cierpliwie i dokładnie tłumaczy co dzieje się ze zwierzakiem, a żadne pytanie nie zostanie bez odpowiedzi. Nie wyobrażam sobie wizyty u innego nefrologa/nefrolożki - dr Magda to kompendium wiedzy, tej praktyczniej i merytorycznej, ale przede wszystkim wspaniały człowiek, który kocha to co robi. Z mojej i Pimpusia strony to 11 na 10 gwiazdek. Dziękujemy

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania