Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Nasza przychodnia jest rodzinną placówką weterynaryjną istniejącą od 1979 roku. Jej założycielami są lek. wet. Maria Morawska oraz lek. wet. Andrzej Morawski. Przychodnia, która była początkowo małym gabinetem, przeszła wiele metamorfoz, by stać się najdłużej działającą, jedyną w swoim rodzaju placówką weterynaryjną w okolicy. W chwili obecnej nad rozwojem i pracą przychodni czuwają matka i córka – lek. wet. Maria Morawska oraz lek. wet. Dorota Morawska. W naszej przychodni bardzo dużą wagę przywiązujemy do kontynuacji rodzinnych tradycji, wieloletniej wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie oraz do zapewnienia jak najlepszej opieki nad Państwa pupilami. W trosce o zdrowie Państwa podopiecznych stale rozwijamy się i pogłębiamy naszą wiedzę, uczestnicząc w studiach specjalizacyjnych, jak również w konferencjach naukowych. Współpracujemy z innymi placówkami weterynaryjnymi i laboratoriami diagnostycznymi. Nasza rodzinna firma to: pełna diagnostyka, szpital, hotel dla Państwa podopiecznych oraz salon usług groomerskich.

Gwarantujemy najwyższą jakość z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Swoje usługi świadczymy na najwyższym możliwym poziomie, pracując na nowoczesnym sprzęcie. Nasi lekarze i personel stale kształcą się na konferencjach i kursach w Polsce, jak również zagranicą, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco w oparciu o standardy europejskie, ale też światowe.
Serdecznie zapraszamy!
Dowiedz się więcej

Adres

Przychodnia Weterynaryjna Morawscy
Bukowa 27, 05-807 Podkowa Leśna
Przychodnia Weterynaryjna Morawscy logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (31)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. wet. Magdalena Kraińska sterylizacja

  Fantastycznie:) bardzo denerwowałam się sterylizacja suczki. Spotkałam się z Panią doktor żeby upewnić kto będzie robił operacje. Od pierwszej chwili suczka i ja poczułyśmy się w pewnych rękach, czego obie potrzebowałyśmy. Pani doktor konkretna z szeroka wiedzą, jasno się komunikująca. Po przyjemnej pewności w sposobie mówienia już można wyczuć pewna rękę chirurga. A przy tym empatia i dobry kontakt ze zwierzęciem. Zwierzak w dniu operacji wskoczył Pani doktor na ręce i nawet się na mnie nie obejrzał i to bez poczęstunku. :) Suczka wyszła z kliniki po sterylizacji w stanie jak wyszła. A blizna przepiękna :) jeśli można tak powiedzieć goiła się bez zarzutu a po miesiącu po operacji jest już prawie niewidoczna! Obie z suczką jesteśmy bardzo wdzięczne Pani doktor za profesjonalizm przed i w trakcie i po, który pomógł nam zaufać i przejść przez to ciężkie dla nas doświadczenie bez zarzutu. Bardzo polecam wszystkim właścicielom obowiajacym się tej operacji i chcący wybrać jak najlepsze ręce na jej przeprowadzenie. Pani doktor sprawiła na mnie wrażenie pewnej konkretnej profesjonalnej przy pierwszym spotkaniu i w 100 procentach dotrzymała tego wrażenia fantastycznie przeprowadzonym zabiegiem. Szczerze polecam!!!!!!

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. wet. Dorota Morawska kardiologia zwierząt

  Trafiliśmy do Pani Dr Doroty Morawskiej w poniedziałek 10/05/21
  Blue był ledwo stabilny....serduszko odmówiło posłuszeństwa ( 14 lat,york 1600gram) Pies był pod tlenem w innym szpitalu, raczej bez rokowań. Kardiolodzy w Wawie ...brak terminów na 3 tygodnie. Dr Dorota a właściwie Dr Anioł :) mimo braku miejsc przyjęła nas od razu. Brak mi słów by wyrazić wdzięczność.Po specjalistycznych badaniach, które mogliśmy zrobić na miejscu i nie byliśmy odsyłani do innych miejsc,okazało się ,ze diagnoza wystawiona przez Panią Dr, była w 100% trafna. Blue otrzymał drugie życie i zachowuje się jakby miał 10 lat mniej.
  Dzisiaj byliśmy na kontroli (14/05/21) , mimo jego wieku,rokowania są nad wyraz rokujące.
  Ps.
  Jeżeli wasz milusiński ma problem z sercem to tylko Dr Morawska z Podkowy Leśnej.

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. wet. Dorota Morawska kardiologia zwierząt

  Wszystko cudownie . Cudowny lekarz ..:) Ja przeszłam kilka gabinetów weterynaryjnych i z tak profesjonalną i zaangażowana opieką nie spotkałam się przez 14 lat ... Polecam - to jest chyba najlepsza przychodnia dla kotków na świecie :) Pierwszy raz miałam taką opiekę kardiologiczna dla mojego kotka. Kot bez stresu , Pani Maja cudowna :) Podziwiam tak wielkie zaangażowanie dr Doroty - to wspaniały lekarz .

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. wet. Magdalena Kraińska chirurgia urologiczna

  Doktor Magda uratowała naszego kota w podeszłym wieku. W ciągu dwóch tygodni przywróciła go do życia!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. wet. Dorota Morawska Inny

  Najlepsza! Wnikliwość, diagnoza, sposób leczenia i miałyśmy rezultaty po miesiącu, czego inni nie umieli zrobić latami, zamiasy leczyć, zaleczali. Pani Dorota jest wspaniala, dociekliwa z podejściem idealnym do zwierzaków. Zostajemy pod jej opieką na stałe ❤

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. wet. Magdalena Kraińska problem z ukł. moczowym

  Pani Doktor Wspaniała Osoba , duża wiedza , bardzo szybka i trafna diagnoza . Wszystko OK . Polecam serdecznie

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. wet. Magdalena Kraińska

  Prawdziwa weterynarz z powołania. Z oddaniem zajmuje się moimi zwierzętami od kilku lat, nierzadko poświęcając na to swój prywatny czas.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. wet. Daria Ziemann

  Polecam, pełny profesjonalizm i wiedza która pozwolila na skuteczne leczenie naszego psiaka, Pani doktor wszystko ładnie tlumaczy i bez stresów mogliśmy wypełniać jej zalecenia po zabiegu

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. wet. Magdalena Kraińska nerki

  Co tu dużo pisać - nie ma lepszego specjalisty od nerek zwierząt w Polsce!!! Traciliśmy już nadzieje, ze uda się uratować naszego Rokiego i na naszej drodze pojawiła się pani Magdalena. Zajęła się naszym Skarbem w tak profesjonalny i empatyczny sposób, ze nie dość, ze pies ją uwielbia to jeszcze czuje się znacznie lepiej, a do nas wróciła nadzieja. Wiemy, ze długa droga przed nami ale ufamy pani Magdzie w 100% i już nigdy nie pojdziemy nigdzie indziej, a za Panią dr pojedziemy nawet na koniec świata!!!
  Dziękujemy i widzimy się w przyszłym tygodniu :)

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. wet. Magdalena Kraińska kruszenie kamieni nerkowych

  Mój kot choruje na kamice custynowa. Już wiele razy był cewnikowany i leczony różnymi antybiotykami, które nie pomagały.
  To pani doktor po raz pierwszy wytłumaczył dokładnie ma czym ten problem polega i jak będziemy go leczyć. Już od roku nie mieliśmy problemów, ale u Pani doktor jesteśmy raz na 3 miesiące. Meldujemy się w nowym roku w nowym miejscu!!!!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania