Przychodnia Specjalistyczna Remedium w Wąbrzeźnie

(4 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Specjalistyczna Remedium w Wąbrzeźnie

Matejki 2a

87-200 , Wąbrzeźno , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ewa Zapołowicz

  Okulista,

  • T

   Serdecznie polecam wszystkim z problemami wzroku, diagnoza, rozmowa, porada a to wszystko w bardzo miłej atmosferze i z bardzo wysokiej jakości sprzętem zero amatorszczyzny, a bardzo dużo serca i uśmiechu. Bardzo polecam tego specjalistę dorosłym i ich pociechom.

  • G

   polecam, bardzo sympatyczna Pani, profesjonalne badanie wzroku, bez pośpiechu

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Cezary Michał Zapałowicz

  Lekarz Medycyny Pracy,

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Zdecydowanie odradzam wizytę u lekarza Cezarego Zapałowicza. Korzystałam z jego usług w centrum Medicover w Gdańsku na początku grudnia 2017. Podczas wizyty niejednokrotnie miały miejsce wypowiedzi i zachowania o podtekście seksualnym, między innymi:
   - Lekarz zadawał pytania o zdrowie intymne, a po usłyszeniu odpowiedzi odpowiadał "a tak z ciekawości pytałem".
   - Gdy wywiad dobiegł końca i lekarz przestał zadawać pytania i uzupełniać formularz na komputerze i zaczął się na mnie natrętnie patrzeć. Trzy razy stanowczo prosiłam "Proszę się na mnie tak nie patrzeć". W odpowiedzi dwa razy usłyszałam pytanie: "ale dlaczego?".
   - Gdy wychodziłam z gabinetu lekarz skomentował na odchodne moje wyniki pomiaru ciśnienia: "Ale niskie ciśnienie! Dała radę pani sama tu przyjść? Sama pani przyszła?". Komentarz ten stał w sprzeczności z informacją którą uzyskałam wcześniej od pielęgniarki, która robiła pomiar.

   Po wizycie złożyłam skargę do Centrum Medicover. Otrzymałam pisemne przeprosiny od Centrum. Mimo wszystko, aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji i zdenerwowania zdecydowanie odradzam wizytę u tego lekarza.