Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Specjalistyczna MEDYCYNA

Drzymały 1

12-100 , Szczytno , warmińsko-mazurskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Michał Borowik

  Urolog, lek.

  • T
   Lokalizacja: Ośrodek Zdrowia RodzinaUsługa: konsultacja urologiczna

   Wizytę oceniam w samych superlatywach. Pan doktor bardzo rzeczowy, kompetentny i zaangażowany. Polecam!

  • M
   Lokalizacja: Ośrodek Zdrowia RodzinaUsługa: konsultacja urologiczna

   Wizyta przebiegła normalnie, lekarz wykonywał swoją pracę należycie. Z racji tego, że na pierwszej wizycie sprzęt do usg nie był dostępny to na następnej nie płaciłem już za wizytę, a tylko za badanie usg. Bardzo uczciwie. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Jacek Grzegorz Praszkiewicz

  Chirurg,

  • P

   Brak profesjonalizmu, niekompetencja. Pan Doktor nie potrafił poradzić sobie z podstawowym przypadkami. Szczerze nie polecam! Lekarz najwidoczniej minął się z powołaniem. Doktor Praszkiewicz moim przypadkiem tak kierował, że doprowadził do martwicy palca. W zasadzie sprawę można byłoby skierować do sądu. Uraz pozostał do końca życia. Pozdrawiam.


 • Ewa Maria Komorowska

  Laryngolog,

  • S

   Bardzo arogancka, wręcz agresywna osoba. Mająca do pacjenta pretensję o wszystko - od tego, że jej komputer nie umie odczytać płyty z wynikami badań po to że część objawów nie może mieć miejsca bo jej nie pasuje do diagnozy. Zdecydowanie nie powinna pracować z ludźmi.


 • Elżbieta Szymańska

  Ortopeda,

  • P
   Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna MEDYCYNA

   Bardzo dobry lekarz. Pani doktor dokładnie zebrała wywiad, obejrzała wyniki, zbadała i przedstawiła propozycję leczenia. Jednocześnie ze wskazaniem jaką diagnostykę będzie trzeba wykonać w przypadku gdyby ból nie ustąpił. Pani doktor oprócz profesjonalnego podejścia z szeroką wiedzą bardzo empatyczna i sympatyczna. Polecam każdemu kto szuka dobrego ortopedy .


 • Robert Budkiewicz

  Ortopeda, dr n. med.

  • G
   Lokalizacja: NZOZ Olsztyńscy OrtopedziUsługa: Zlamanie 4 kosci srodstopia

   Każda wizyta trwała 5 min, pan Doktor nie odpowiadał na zadane pytania, tylko rzucał nieprzyjemne żarty. Jedyne co mówił to, że trzeba leżeć. Po zdjęciu gipsu zartowal ze mnie, że utykam i nie jestem w stanie szybciej chodzić. Oprocz zlamania srodstopia, narzekalam takze na bol plecow. Lekarz mowil ze to nic takiego. Jakkolwiek w pozniejszym czasie okazalo sie ze mialam rowniez zlamanie w odcinku ledzwiowym kregoslupa. Byłam na 3 wizytach i już do niego więcej nie wrócę.

  • J
   Lokalizacja: NZOZ Olsztyńscy OrtopedziUsługa: konsultacja ortopedyczna - kręgosłup

   Dwa lata jeździłam po lekarzach ,dopiero Pan doktor podjął konkretną decyzję.Niesamowicie pozytywna energia,miły,profesjonalny ,wszystko wytłumaczył,pokazał,odpowiadał na każde pytanie.Wzbudzające zaufanie ,oddany pacjentowi lekarz.Rzadko spotykane.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Jolanta Uścinowicz

  Endokrynolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Witam. Popieram w 100% wszystkie negatywne opinię na temat Pani Uścinowicz . 4 lata współpracy i ciągle mam te same problemy. Prosiłam o skierowanie na badania tsh ft3 ft4 i inne podstawowe badania hormonalne i za każdym razem Pani Uścinowicz nie widzi powodu by je mi wypisać. Kiedy zrobiłam je sama okazało się że na 20 badań które zrobiłam prywatnie 14 jest złych. Pokazałam je dla Pani Uścinowicz to nic nie powiedziała. Zero podejścia do drugiego człowieka. Nic nie mówi, nie rozmawia z pacjentem, nawet nie odpowiada na większość pytań tylko patrzy w ekran monitora komputera. Mam wrażenie że nawet nie miała pojęcia o badaniach moich prywatnych, które jej pokazałam. Nie polecam. Zmarnowałam tylko skierowanie. Pozdrawiam

  • N
   Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna MEDYCYNAUsługa: Inny

   Bardzo krótka, bardzo smutna wizyta. Nie otrzymałam diagnozy. Strata czasu i zdrowia zarówno tego fizycznego jak i tego duchowego. Brak informacji o chorobie i porady lekarskiej. 8 miesięcy czekania na wizytę tylko po to, aby niczego się nie dowiedzieć. Jedyne o czym pani dr krzykiem mnie poinformowała to to, że kurtki nie można wnosić do gabinetu.

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu