Przychodnia Rejonowa w Polanicy-Zdroju

(11 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Rejonowa w Polanicy-Zdroju

Warszawska 20

57-320 , Polanica-Zdrój , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Artur Kilijanek

  Internista, Diabetolog,

  • M

   Uważam, że Dr. Kilijanek jest świetnym specjalistą i nie zgadzam się z opinią poniżej. Potrafić postwić rozpoznanie i zastosować leczenie. Z czystym sumieniem mogę polecić.

  • G

   lekarz o małych umiejętnościach diagnostycznych. z terapią jeszcze gorzej. Owszem, zawsze można liczyć na skierowanie, ale nie o to chodzi by pacjent sam sobie wyszukiwał kolejne badania, tylko by czynił to lekarz. Lekarz, który boi się mądrego pacjenta. Nie interesują go losy pacjenta posłanego do diagnostyki i leczenia w świat. Nie jest zainteresowany uczeniem się na swoich błędach. dobry do leczenia zwykłego kataru.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Igor Bielecki

  Ortopeda, dr n. med.

  • K

   Jako 6latka miałam do czynienia z tym doktorkiem i mogę go z całego serca polecić dziś dzięki niemu mam równe nóżki fajny doktorek z podejsciem do dzieci☺

  • Moj maz po w wypadku samochodowym mial zlamany kark w trzech miejscach, grozilo paralizem i smiercia.Sprowadzil z Wroclawia Chirurga -neurologa..Chirurg stwierdzil,ze jest spokojny o pacjenta gdyz Dr.. Bielecki zastosowal wszystko to co bylo konieczne i pod tym podpisal sie Chirurg.
   Zawdzieczam lekarzowi uratowanie mego meza !
   Mnie osobiscie pomogl na uporczywe bole ramienia ( wylam z bolu przy najmniejszym ruchu lub dotyku ramienia-calej reki, wyszlam z gabinetu bez bolu , ze sprawna reka! Dzis po kilku latach i reka jest nadal zdrowa. Dziekuje doktorze.. Polecilam Go wielu znajomym, oni tez sa b. zadowoleni.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu