Przychodnia Rejonowa Samodzielny Publiczny Ruda Śląska ul. Lipa 3

(5 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Rejonowa Samodzielny Publiczny Ruda Śląska ul. Lipa 3

Lipa 3

41-703 , Ruda Śląska , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marta Konieczna-Cebula Inny

  Pani doktor jest przesympatyczna i empatyczna. Zdecydowanie mój ulubiony lekarz w całej przychodni . Zaangażowana w swoją pracę w 100% . Lekarz marzeń po prostu. Każdy lekarz powinien taki być


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marta Konieczna-Cebula bóle

  Niesamowita Pani Dr Konieczna-Cebula, uprzejma, konkretna, miła, pełny profesjonalizm, podejście z życzliwością, natychmiastowe badania, pełen wywiad i ocena historii choroby. Leki zalecone przez Panią Dr Konieczna-Cebula pomogły jeszcze tego samego dnia, zainteresowanie i pełna opieka podczas pobytu w szpitalu, o wyniki badań Pani Doktor dba do samego końca, Niesamowita osoba i prawdziwy Lekarz na ktorego trafić to wielkie szczęście. Dziękuję Pani Dr za zainteresowanie i pełną profesjonalnego podejścia opiekę.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mariusz Piotr Hadaś kaszel

  Doktor Mariusz Hadaś może okazać się kompetentnym lekarzem przy przeziębieniu,grypie lub innych tego typu dolegliwościach, Jednak nie jest wystarczająco kompetentnym lekarzem przy diagnozowaniu poważnych chorób takich jak np.nowotwór. Człowiek idąc do lekarza pierwszego kontaktu zdaje się na jego wiedzę, jego doświadczenie i kompetencje. Przychodzi w nadziei na potraktowanie indywidualnie,a nie masowo. Uważam, że lekarz rodzinny to pierwszy lekarz, który ma szansę szybko zdiagnozować nowotwór. Dlatego powinien wysyłać na badania, nie tylko rtg,które nie daje 100% pewności wykrycia nowotworu, ale rónież na tomografię. Czego dzisiejsi lekarze nie robią i lekceważą objawy chorych.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania