Przychodnia Rejonowa Nr 3

(2 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Rejonowa Nr 3

Jana Pawła II 23

05-077 , Warszawa-Wesoła , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

3

Ogólna ocena
2 opinie

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Groborz Badania kontrolne

  Zdecydowanie nie polecam. poprosiłem o skierowanie na morfologie krwi z powodu że dziadek chorował na nowotwór, ojciec chorował na nowotwór i raz do roku robię badania kontrolne. Owy Pan doktor powiedział że nie da mi skierowanie na morfologie bo i tak nic z tego nie wyjdzie i muszę zrobić badania platne dziedziczne. Dostałem tylko skierowanie na usg płuc. Internista bardzo nie miły. Oficjalnie złożę skargę do dyrekcji na ul. Strusia

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Mienkina

  W momencie, gdy moja mama poważnie zachorowała, potrzebowałam dobrego internisty, lekarza rodzinnego. Panią dr Mienkinę polecił mi inny lekarz-specjalista, którego pacjentką jest mama. Polecali i chwalili ją także znajomi, inni mieszkańcy dzielnicy Wesoła, z którymi rozmawiałam.

  Już po pierwszym spotkaniu zrozumiałam skąd te pochlebne opinie. Pani doktor jest bardzo zaangażowana w swoją pracę, skupiona na pacjencie, zainteresowana jego chorobą i jego osobą. Przy tym jest otwarta, bezpośrednia, po kilku minutach rozmowy miałam wrażenie, że znamy się od lat. Sama podpowiada różne rozwiązania i możliwości leczenia. Moim zdaniem to wzór lekarza rodzinnego.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz