Przychodnia Rejonowa Nr 3

(1 opinia)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Rejonowa Nr 3

Jana Pawła II 23

05-077, Warszawa-Wesoła, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Katarzyna Mienkina

  Lekarz Rodzinny,

  • A
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   W momencie, gdy moja mama poważnie zachorowała, potrzebowałam dobrego internisty, lekarza rodzinnego. Panią dr Mienkinę polecił mi inny lekarz-specjalista, którego pacjentką jest mama. Polecali i chwalili ją także znajomi, inni mieszkańcy dzielnicy Wesoła, z którymi rozmawiałam.

   Już po pierwszym spotkaniu zrozumiałam skąd te pochlebne opinie. Pani doktor jest bardzo zaangażowana w swoją pracę, skupiona na pacjencie, zainteresowana jego chorobą i jego osobą. Przy tym jest otwarta, bezpośrednia, po kilku minutach rozmowy miałam wrażenie, że znamy się od lat. Sama podpowiada różne rozwiązania i możliwości leczenia. Moim zdaniem to wzór lekarza rodzinnego.


 • Krzysztof Groborz

  Internista, Pulmonolog,

  • Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Badania kontrolne

   Zdecydowanie nie polecam. poprosiłem o skierowanie na morfologie krwi z powodu że dziadek chorował na nowotwór, ojciec chorował na nowotwór i raz do roku robię badania kontrolne. Owy Pan doktor powiedział że nie da mi skierowanie na morfologie bo i tak nic z tego nie wyjdzie i muszę zrobić badania platne dziedziczne. Dostałem tylko skierowanie na usg płuc. Internista bardzo nie miły. Oficjalnie złożę skargę do dyrekcji na ul. Strusia