Przychodnia Radziszów - Anna Bednarz, Tomasz Bednarz

(23 opinie)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Radziszów - Anna Bednarz, Tomasz Bednarz

Szkolna 15

32-052 , Radziszów , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marcin Kulpa Inny

  Pan Doktor został mi zareklamowany przez Pana Doktora Marka Ciesińskiego jako "najlepszy specjalista od piersi". W mojej opinii rzeczywiście taki jest. Konkretnie i zrozumiale wyjaśnił mi problem i rozwiał wątpliwości. Zbadał bardzo dokładnie. Był bardzo uprzejmy, delikatny i sympatyczny a nawet żartował. Chętnie odpowiadał na moje pytania. Przyjął mnie wcześniej i nie spieszył się z zakończeniem wizyty. Prawdziwy profesjonalista. Warto było jechać z Krakowa aż do Liszek. Kolejne badanie mam mieć za pół roku. Na pewno zrobi je Doktor Kulpa. Ogromnym plusem jest fakt, że Pan Doktor przyjmuje w soboty. Polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Zygmuntowicz Inny

  Byłam pacjentem przez pół roku, trafiłam do Doktora z powodu kryzysu wywołanego utratą zatrudnienia i innymi stresorami, które wywoływały objawy psychosomatyczne. Przed pierwszą wizytą byłam bardzo przestraszona, zestresowana, zapłakana, mimo to Doktor poświęcił czas, cierpliwie wysłuchał i udzielił pomocy. Na początku dostałam leki uspokajające, które pomogły wyciszyć objawy fizyczne (z nerwów działy mi się bardzo różne dziwne rzeczy), leki które pomogły też spać, odpocząć. Zwolnienie chorobowe pozwoliło mi odpocząć od nerwów, zdystansować się do kryzysowej sytuacji związanej z pracą, przemyśleć wszystko i zacząć na nowo. Dziękuję Doktorowi za to, że dał mi ten czas, podał pomocną dłoń, pomógł mi wyjść z kryzysu. Nawet nie wiedziałam wcześniej jak bardzo było mi to potrzebne. Bardzo dziękuję za ta pomoc, za to, że zawsze powiedział coś mądrego, był zawsze bardzo spokojny, miły i wyrozumiały, wysłuchiwał wszystkiego. Polecam serdecznie Doktora Zygmuntowicza. Świat byłby dużo lepszy, gdyby każdy człowiek wykazywał się względem drugiego takim spokojem, wyrozumiałością i chęcią pomocy. Jestem wdzięczna za pomoc, która otrzymałam.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Zygmuntowicz Inny

  Doskonaly lekarz, pełen zaangażowania, olbrzymia wiedza i doświadczenie leczy mojego syna, bardzo polecam bo naprawdę zna sie na tym co robi


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Zygmuntowicz Inny

  Zaangażowany, zainteresowany pacjentem, rzeczowy i pomocny lekarz, który słucha, radzi, rozmawia. Potrafi budować dobry kontakt z pacjentem i dzielić się swoją wiedzą w klarowny sposób.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Bednarz problemy trawienne

  Wspaniały lekarz z dużym doświadczeniem, mądry, cierpliwie wysłucha, bardzo empatyczny. Mądrze dobiera leki jednak nie przesadza z nimi.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Zygmuntowicz

  Cudowny człowiek, taki jak każdy lekarz z powołania powinien być. Rzeczowe podejście do tematu, szybka i fachowa pomoc w połączeniu ze zrozumieniem. Doktor tworzy przyjazną atmosferę w gabinecie, człowiek nie czuje się skrępowany i czuje oparcie specjalisty. Farmakologia nie odrazu jak inni lecz wszystko etapami.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Zygmuntowicz

  Po pierwszej wizycie: bardzo dobre wrażenie, uważnie słucha, nie krytykuje, jasno przedstawia plan terapii. Polecam.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Romuald Piotrowski

  Oby więcej tach lekarzy ! Wyprowadził moje dzieci z nie jednej ciężkiej choroby. Zaufanie w 100 % do Pana Romualda !


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta Sobejko

  Polecam Panią doktor. Do niedawna fotel stomatologiczny kojarzył mi się z koszmarnym borowaniem i dyskomfortem podczas zabiegu. U Pani doktor mam pewność że nie zaboli nic, a moje zęby będa w najlepszych rękach.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Zygmuntowicz

  Świetny lekarz! Cierpliwie wysłucha pacjenta, bardzo grzeczny,z ogromnym szacunkiem dla drugiego człowieka! Profesjonalista pod każdym względem! Goraco polecam!!!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz