Przychodnia Lekarza Rodzinnego Murowana Goślina

(6 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarza Rodzinnego Murowana Goślina

Dworcowa 10

62-095, Murowana Goślina, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Zawadzka

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • W

   to jest bardzo dobra okulistka.Dobrze wy bada.Jest miła dla dzieci.Niewiem co jeszcze mam pisać. ale bardzo hwale panią zawadzką.

  • G

   Wspaniała Pani dr Anna Zawadzka, która zawsze ma czas dla swoich pacjentów, zawsze wysłucha i nigdy nie bagatelizuje żadnego objawu, do ktorej warto robić wiele kilometrów.


 • Wiesława Walkowiak

  Lekarz Rodzinny, Internista,

  • M

   Jeżeli przychodząc do lekarza z klasycznym przeziębieniem oczekujesz pół godzinnej konsultacji, wykonania wszystkich badań w tym sprawdzenia odruchów bezwarunkowych to nie będziesz zadowolony z wizyty u Pani Doktor. Jeżeli jesteś hipochondrykiem, to również trafiłeś pod zły adres.
   Ja wyznaję zasadę, że katar nieleczony trwa 7 dni a leczony tydzień. Idąc z przeziębieniem do lekarza rodzinnego oczekuję konsultacji w zakresie łączenia leków (najczęściej OTC) z innymi farmaceutykami przyjmowanymi na stałe. Niektórzy w związku z gorszym samopoczuciem, mogą mieć potrzebę uzyskania w tej sytuacji zwolnienia lekarskiego. Takie wizyty nie powinny zająć więcej niż 5-10min. I dla mnie nie ma w tym nic dziwnego. Czytając opinie o jakimkolwiek lekarzu, z których wynika, że jest to tzw. „lekarz od L4”, należy się dobrze zastanowić jakie de facto były oczekiwania pacjenta. Niestety z moich doświadczeń wynika, że w polskich realiach, bardzo często jedynym oczekiwaniem pacjenta jest uzyskanie L4, ale pacjent ten równie często nie chce, bądź wstydzi się do tego przyznać.
   Idąc do lekarza rodzinnego z innymi przypadłościami niż przeziębienie oczekuję prawidłowego zdiagnozowania. Jeżeli wymagane dla prawidłowej diagnozy są dodatkowe badania, to Pani Walkowiak z pewnością je zleci, i nie będzie się trzeba o to upominać jak to mam miejsce u niektórych innych lekarzy rodzinnych (tych, którzy właśnie patrzą na pacjentów tylko przez pryzmat pieniędzy). Jeżeli Pani Doktor będzie mieć jakiekolwiek wątpliwości, to nie omieszka skorzystać z konsultacji z innymi lekarzami – nie boi się, że ktoś będzie oceniać ją jako lekarza z brakami w wiedzy, bo dla niej najważniejsze jest zdrowie pacjenta, a nie opinie o niej krążące.
   Idąc na wizytę do jakiegokolwiek lekarza spotkam nie tylko do lekarza, ale też człowieka, który ma prawo być czasem zmęczony, czy zły, ale z którym ja mam prawo rozmawiać, zadawać pytania i oczekiwać odpowiedzi na nie. Jestem pacjentką Pani Walkowiak od wielu lat, i nigdy nie miałam poczucia, że mnie nie słucha, a wręcz przeciwnie, być może dzięki temu, że traktuję ją jak człowieka a nie komputer. Pani Doktor nie tylko słucha, ale pamięta, dba i trafnie diagnozuje.
   Reasumując:
   Jeżeli zależy Tobie na dobrym diagnoście i potrafisz zauważyć w lekarzu człowieka, to będziesz bardzo zadowolony z opieki medycznej jaką oferuje Pani Walkowiak!

  • Polecam, Panią doktor wspaniały lekarz i człowiek jedynie zmęczony problemami życia codziennego jak każdy z nas.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu