Przychodnia Lekarska w Gniewinie

(12 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarska w Gniewinie

Pomorska 40/1

84-250 , Gniewino , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Prus

  Pani doktor bardzo kompetentna, diagnozy trafne, zastosowane leczenie skuteczne. Polecamy :-)
  K&K&Z&F


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Prus

  Bardzo konkretna Pani doktor i zawsze trafnie diagnozuje. Zna się na leczeniu a nie jest to niestety takie oczywiste w dzisiejszych czasach.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Prus

  Z wizyt byłam bardzo zadowolona, bardzo dobry kontakt, można się szybko dostać jak jest taka potrzeba. Polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Prus

  Pani Doktor Magdalena Prus to wyjątkowy lekarz. Posiada dużą wiedzę, którą przekazuje w bardzo przystępny sposób. Nie czuć na wizycie blokady rodzic-lekarz jak to często bywa u innych specjalistów. Można porozmawiać z nią na każdy temat. Zawsze wysłucha i doradzi. Nie spieszy się. Potrafi bardzo dobrze prowadzić dzieci alergiczne, z astmą co akurat dla mnie i moich dzieci jest bardzo cenne. I jeszcze jedno - niesamowity komfort psychiczny dla rodzica, ze oddał swoje dzieci w najlepsze ręce!!! Polecam z całego serca!


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Prus

  Panią Doktor znam od lat jeszcze jak pracowała w
  Medicoverze. Zawsze stawia trafne diagnozy. Ma ogromną wiedzę którą dzieli się z rodzicami. Ufam jej w 100%. Polecam Panią Doktor wszystkim znajomym i każdy z nich jest zachwycony. Według mnie najlepszy pediatra na jakiego trafiłam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Prus bardzo wysoka gorączka bez żadnych innych objawów

  Pani doktor pełna profesjonalizmu bardzo dokładna wnikliwa analiza i odrazu trafna diagnoza. Polecam z całego serca pani doktor uratowała naszego synka przed bardzo dużymi konsekwencjami zapalenia układu moczowego u malutkiego dziecka 6 miesięcy. Gdzie w przychodni różni pediatrzy przez tydzień nie wiedzieli co mu jest Pani doktor odrazu postawiła trafna diagnozę i skierowała bez zwlocznie na badania przede wszystkim i do szpitala. Późniejsze nasze odwiedziny z różnymi infekcjami kończyły się trafna diagnoza i krótkim leczeniem bez zbędnych lekarstw antybiotyków. Polecam Panią dr Prus wszystkim rodzicom napewno państwo się nie rozczarujecie. Dziękujemy pani doktor bardzo ????????????


  Y
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Prus konsultacje pediatryczne

  Pani Doktor - najlepsza ! Ciepła osoba o ogromnym zasobie wiedzy którą dzieli się z rodzicem ! Dokładna i opiekuńcza ! Do każdego podchodzi indywidualnie ! Gdyby nie Pani doktor moje dzieci przez caly okres zimowy diagnozowaną miały by alergie a na koniec tego wylądowały w szpitalu ! Bardzo szanuje i polecam !


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Magdalena Prus

  Pani Doktor to bardzo dobry specjalista. Poznaliśmy Panią Doktor, kiedy jeszcze pracowała w Medicover, - zawsze trudno było się do niej umówić na wizytę, z powodu braku miejsc. Ale zawsze próbowaliśmy "łapać wizytę" do pani Magdaleny Prus, bo budziła nasze zaufanie przede wszystkim dlatego, że zawsze potrafiła uzasadnić podejmowane przez siebie decyzje, co do sposobu leczenia. Pani doktor potrafi też powiedzieć szczerze, jeśli nie jest pewna diagnozy, nie podejmuje pochopnych działań, a co najważniejsze nie przepisuje antybiotyków "w ciemno", tylko w sytuacji kiedy jest to naprawdę konieczne.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Prus

  Pani doktor zawsze podchodzi do wizyt bardzo indywidualnie, posiada dużą wiedzę, w tym w zakresie choroby rzadkiej synka, i potrafi ustalić i objaśnić rodzicowi plan postępowania medycznego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyt.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Prus

  Pani Doktor jest bardzo dobrym lekarzem, kompetentna z dużym doświadczeniem również jako neonatolog co w naszym przypadku było istotne. Tylko szkoda że już nie pracuje w Medicoverze. Jeśli ktoś wie gdzie Pani Doktor obecnie pracuję to proszę napiszcie. Aneta z Ożarowa Maz.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz