Przychodnia Lekarska Kaliniec

(4 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarska Kaliniec

Młynarska 16a.

62-800 , Kalisz , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dorota Kinastowska-Wistehube

  Pani doktor - zawsze miła i uśmiechnięta, to osoba która nie ma złego dnia od moich 19 lat. Jak byłam mała zawsze przepisywała mi syropy o dobrym smaku, teraz zawsze skutecznie potrafi mnie wyleczyć.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aneta Muszyńska problemy z kręgosłupem

  Pani doktor jest jedyną osobą która pochyliła się nad moimi dolegliwościami , tylko Ona pomaga mi zmagać się z chorobą w całości i wnikliwie zagłębiając się w temat , żaden powtarzam żaden specjalista nie zrobił dla mnie tyle ile Pani Muszyńska , przede mną co prawda jeszcze pewnie długa droga do wyzdrowienia ,lecz wiem że pod czujnym okiem oraz wielkim zrozumieniem i olbrzymią empatią Pani doktor w końcu dojdę do siebie. Jestem wdzięczna za pomoc o którą nie musiałam nawet prosić , Pani doktor trafnie i rzetelnie diagnozuje ,oraz prowadzi dalsze leczenie w odpowiednim kierunku. Polecam każdemu z całego serca. A Panią doktor pozdrawiam. Oby więcej takich lekarzy z prawdziwego powołania.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dorota Kinastowska-Wistehube

  Cudowna lekarka moje córki ją bardzo lub jest ciepłą i miłą osobą w stosunku do dzieci oraz rodziców potrafi wyjaśnić każdy problem w zrozumiały sposób dla przeciętnego człowieka który nie ma pojęcia o medycynie polecam panią doktor wszystkim rodzicom

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dorota Kinastowska-Wistehube Inny

  Polecam wszystkim Panią Doktor leczy mnie i moje dzieci ;-) nigdy się na niej nie zawiodłam ;-) Moje dzieci bardzo ją lubią jest miła sympatyczna wysłucha doradzi.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz