Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (4)

Ogólna ocena

  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Maciej Kuśmider konsultacja dietetyczna

  Wizyta u Pana Doktora przebiegła w bardzo pozytywnej atmosferze. Jest to lekarz, który bardzo dokładnie i wyczerpująco odpowiada na pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Nareszcie ktoś, kto słucha pacjenta. Po wizycie jest motywacja do działania, a zalecenia są rozpisane jasno i klarownie. Polecam :)

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Maciej Kuśmider otyłość u dziecka

  Jestem mamą 6 letniej dziewczynki z dosyć dużą nadwagą. Nie ukrywam że bylam wcześniej u dietetyczki jednak bezskutecznie . Do Pana doktora trafiliśmy 3 miesiące temu i muszę przyznać że widać efekty, Pan doktor tak potrafił przemówić do córki ,że pięknie się stosuje ,zjada kanapeczki które jes szykuję, obiadki różnorodne na które dostalam przepisy, jeszcze mamy problem ze słodyczami ale nauczyłam się przygotowywać córce chipsy z marchewki,jabłuszka pije więcej wody bo chce być chwalona przez doktora . Podejście doktora rewelacyjne ,zwraca się bezpośrednio do Oli. Wszystkim polecam wizytę u Pana doktora bo sama wiem jak trudne jest wprowadzenie zmian w jadlospisie dziecka i jeszcze jeden ważny szczegół na wizytę została zaproszona babcia i Pan doktor bardzo delikatnie wytłumaczył babci że nie można zbyt dużo i często karmić dziecka oraz najważniejsze że ilość słodyczy musi być kontrolowana...Pan doktor :)można powiedzieć wpłynął na życie naszej rodziny za co mu ogromnie jestem wdzięczna. Polecam:):)

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Maciej Kuśmider otyłość

  To moja 2 wizyta i 4kg mniej! Pełen profesjonalizm, ani razu nie towarzyszyło mi uczucie głodu, co przy moich problemach z cukrzycą uważam, za strzał w dziesiątkę. Wizyty w przyjaznej atmosferze, rzeczowe , człowiek czuje się naprawdę zaopiekowany:) serdecznie polecam


  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Maciej Kuśmider nadwaga

  Jestem po pierwszej wizycie u doktora Kuśmidra, powiem szczerze wizyta przeszła moje najśmielsze oczekiwania:)Pan doktor jest przemiły, posiada ogromną wiedzę, patrzy całościowo na organizm. Tu nic nie jest przypadkowe, po dokładnym wywiadzie indywidualnie do mojej osoby z przeszłością chorobową dobrał dietę i co więcej ona działa! Ja czuje się świetnie bo nie dość, że posiłki są smaczne to ilosci spore, naprawdę nie gloduję! jak to się zdarzało na innych dietach, pełen profesjonalizm. Na pewno z czystym sumieniem polecę Pana doktora innym bo warto:):)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Słoneczna 7, 59-500 Złotoryja Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania