Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Przychodnia Kochanowskiego
Kochanowskiego 19, 01-864 Warszawa
Przychodnia Kochanowskiego logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (5)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  Łukasz Guzanowski Inny

  Bardzo dobry lekarz, świetnie tłumaczy wszelkie sprawy. Można o wszystko zapytać i na wszystkie pytania odpowiada.

  E
  Profil zweryfikowany
  Łukasz Guzanowski Inny

  Polecam lek. Łukasza Guzanowskiego, przeprowadził szczegółowy wywiad i badanie, wszystko szczegółowo wyjaśnił. Miły i profesjonalny. Fachowa i szybka pomoc lekarska. Nie zawiodłam się. Będę polecała znajomym!

  A
  Profil zweryfikowany
  Przychodnia Kochanowskiego

  Jestem zadowolona z wizyty, nie daję pięciu gwiazdek z powodu dużego, bo aż godzinnego opoznienia. Badanie krótkie, ale chyba dość dokładne, pani doktor ma doświadczenie. Była dość miła i przeprowadziła dokładny wywiad, dostałam też skierowania na badania dodatkowe. Zamierzam do niej wracać.

  P
  Profil zweryfikowany
  Przychodnia Kochanowskiego przeziębienie, bóle brzucha

  Miła, sympatyczna, przyjęła poza kolejką, dokładnie zbadała dziecko, zleciła badania i zaprosiła na następny dzień na wizytę żeby w systemie od razu mogła sprawdzić wyniki i dostosować do tego leczenie (odbiór dla pacjenta możliwy dopiero kolejnego dnia), na kolejne badanie (posiew) trzeba było czekać kilka dni, umożliwiła załatwienie tego telefonicznie.

  A
  Profil zweryfikowany
  Przychodnia Kochanowskiego Pierwsza wizyta

  Bylam pierwszy raz w życiu u ginekologa, wlasnie u pani Antczak. Po wizycie prawie się e poplakałam. Po 1. Na pytanie czy pale, gdy odpowiedzialam ze tak pani odrazu mnie okrzyczała. 2. Na fotelu gdy zobaczyła moje obtarcia na pachwinach skomentowala to słowami "jestes za gruba musisz przesyac tyle żreć". 3. Po wszystkim zaczela wypisywac mi jakies recepty na moje pytanie co to jest odpowiedziala tylko ze mam zapalenie pochwy i mam to to i to brać i tyle. Na moje pytanie co to wgl jest to zapalenie odpowoedziala ze jest kej gorąco i nie chxe jej się tłumaczyć. To byl moj pierwszy i ostatni raz.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania