Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia im. Jana Pawła II

Ogrodowa 9

74-300 , Myślibórz , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Felicja Marcinek-Eron

  Pediatra,

  • J

   nie faszeruje antybiotykami na siłę, jak zna pacjenta od dłuższego czasu, potrafi dobrze dobrać leki, zawsze sprawdza, kiedy ostatnio był antybiotyk, żeby nie podawać za często. Nigdy nie było problemów, żeby dostać skierowanie na badania czy do specjalisty, zresztą nie trzeba o to prosić, bo sama kieruje kiedy widzi potrzebę. Polecam::)

  • K

   Wiek to pierwszy minus... Wszystkie choroby dla Pani doktor leczy się głównie jedną i wciąż tą samą serią leków-z antybiotykiem obowiązkowo. Często niezbyt celna diagnoza, nieumiejętnośc słuchania rodzica. Ogromna ilośc przepisywanych leków, nawet dla tych najmłodszych pacjentów.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Andrzej Mikołaj Zuj

  Neurolog,

  • M
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: Inny

   Czy mało kompetentny? Nie wiem... Za to zastanawiają mnie kompetencje poprzedniego opiniodawcy. Ja po konsultacji z tym lekarzem, przynajmniej odniosłem wrażenie nie spotykane u wielu innych, tz. pan jest bardzo uprzejmy... Rozumiem że to może mieć mało wspólnego z ogólnymi kompetencjami, ale badanie i diagnoza zostały trafione i jestem zadowolony że trafiłem właśnie do niego a nie innego doktora.

  • Z

   mało kompetentny . brak zrozumienia chorego ,opiera sie tylko na własnych podejrzeniach a nie słucha opinii chorego w skutek czego podejmuje błedna diagnoze a tym samym KRZYWDZI pacjenta. widocznie tylko zainteresowany jest ilością przyjentych pacjettów a zapomina o PRZYSIĘDZE ZAWODOWEJ LEKARZA


 • Aleksandra Zalewska-Szymanowicz

  Pediatra, Gastrolog, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne EuroMedisUsługa: konsultacja telefoniczna

   Przeprowadziłam z Panią Doktor konsultacje telefoniczna. Jestem bardzo zadowolona ,Pani doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad, podała zalecenia ,nie jestem w stanie stwierdzić czy pomogą ponieważ minęło zbyt mało czasu jednak będziemy z Pania doktor w stałym kontakcie i w razie braku poprawy u córeczki ,Pani doktor zaproponowała dalsze leczenie i wizytę w gabinecie. Podczas rozmowy bardzo przyjemna ,konkretna ,uspokoiła mnie ponieważ bałam się ze to może być poważniejsza choroba. Moja ogólna ocena rozmowy w skali 1-5 to 5 !

  • O
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Korzystaliśmy z porady telefonicznej, która przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani Doktor była zaangażowana, dociekliwa co ułatwiło postawienie diagnozy i ustalenie przebiegu leczenia. Czuliśmy się zaopiekowani. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu