Przychodnia Doktor Aldona i Jacek Wczysła

(13 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Doktor Aldona i Jacek Wczysła

Gawędy 2a

85-790 , Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jacek Wczysła

  Lekarz Rodzinny, Anestezjolog, Fizjoterapeuta, lek.

  • A

   Bardzo dobry lekarz, trafnie diagnozuje, uratował mi życie szybko kierując do gastrologa w sytuacji gdzie wielu pewnie by zbagatelizowało łagodne objawy nowotworowe, dokładnie tłumaczy przyczyny choroby i sposób leczenia - Polecam wszystkim !

  • J

   Świetny lekarz rodzinny!!! Wogóle przychodnia "jedyna w swoim rodzaju". Nie czuć tam typowej atmosfery przychodni która kojarzy się z bezustanną kłótnią "a czy Pani ostatnia?" "A ja byłam pierwsza" itp Leczy sie u niego cała moja rodzina. Ma świetne podejście do dzieci i bez konieczności nie przepisuje dziecku antybiotyku co zdarza się u innych lekarzy.Potrafi skutecznie leczyć drobne infekcje a także poważniejsze dolegliwość jak np choroby kręgosłupa. Dobiera trafne leczenie oraz zabiegi. Zna się na bardzo wielu rzeczach, o cokolwiek sie Doktora nie zapyta dokładnie i zrozumiale tłumaczy pokazując na swoich tablicach które ma w gabinecie (co muszę się przyznać pierwszy raz mnie spotkało u lekarza). U Doktora jest zawsze duzo pacjentów, a mimo to podczas wizyty nie odczuwa sie u niego chęci pozbycia sie pacjenta i przyjęcia szybko kolejnego. Jest człowiekiem miłym,spokojnym,dokładnym i przede wszystkim życiowym !
   Szczerze polecam Doktora Wczysła zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.Świetny lekarz.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Aldona Barbara Wczysła

  Okulista,

  • M
   Lokalizacja: Przychodnia DOKTORUsługa: Skierowanie od innego specjalisty - diagnostyka

   Nie polecam. Pani Doktor może i jest kompetentna, ale zachowanie pozostawia wiele do życzenia. Była to kolejna moja wizyta u tej Pani lecz z pewnością ostatnia. Poprzednio również była bardzo opryskliwa, lecz myślałam, że po prostu ma gorszy dzień - zdarzyć się może każdemu
   Arogancka i nieprzyjemna. Niemalże wyprosiła mnie z gabinetu.
   Byłam z dzieckiem ze skierowaniem od innego specjalisty w celu diagnostyki. Po badaniu na moją prośbę o potwierdzenie badania abym mogła przedstawić kierującemu specjaliście, oburzona zapytała czego ja właściwie od niej chcę. Bardzo niechętnie, komentując w sposób upokarzający mnie przed własnym dzieckiem, Pani Doktor wystawiła stosowny dokument.
   Na wizytę dotarłam punktualnie, byłam zarejestrowana jako 3. Mój pobyt w przychodni trwał 3 godziny!!!!
   Pani Doktor w obecności pacjenta prowadziła 40 minutową konsultację telefoniczną z innym pacjentem.

  • B
   Lokalizacja: Przychodnia DOKTORUsługa: wada wzroku

   Polecam wszystkim serdecznie Panią Doktor. Bardzo miła, sympatyczna, cierpliwa, rzetelna osoba. Wszystkie badania zrobione na miejscu, dokładnie wszystko wytłumaczone. Jedyny lekarz który, zauważył, że córka ma wadę wzroku. Dzięki Pani Doktor szybko zaczęliśmy leczenie.


Powiązane wyszukiwania