Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia

18-Stycznia 16

98-300 , Wieluń , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
4 opinie

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jolanta Kuźniak Inny

  Wizyta odbyła się w miłej i przyjaznej atmosferze. Pani Doktor wszystko dokładnie wyjaśniła, odpowiedziała na każde moje pytanie i wątpliwość. Dokładne badanie całego ciała. Polecam!

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jolanta Kuźniak Inny

  Niestety, w trakcie wizyty odniosłam wrażenie że Pani doktor nie słucha mnie. Cała wizyta trwała niecałe 5 minut, Pani doktor obejrzała moją skórę, nic nie wyjaśniając przepisała receptę. Kiedy chciałam o coś dopytać, powiedziała że wszystko pisze na ulotce i mam sobie przeczytać. Dodam , że była to wizyta prywatna i oczekiwałam lepszego podejścia do pacjenta.
  Zaproponowane leczenie nie przyniosło efektów, dopiero dermatolog w sąsiednim powiecie mi pomógł.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jolanta Kuźniak Inny

  Kompetentna, miła, bardzo dobra specjalistka. Leczymy się z córka u Pani doktor na AZS, po wielu wpadkach z dermatologami w końcu trafiliśmy na odpowiednia Panią doktor. Wysłuchała nas powiedziała co źle, a co dobrze robimy. Po zastosowanym leczeniu przez Panią doktor mamy wyraźną poprawę stanu skory u córki. Co najważniejsze leczenie bezsterydowe. Najlepsza Pani dermatolog u jakiej się leczyliśmy bo efekty było już widać po 3 dniach

 • T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Paweł Kuźniak choroba serca

  Byłam z córką i obie wiemy że to bardzo dobry lekarz ,wszystko wytłumaczy i postawi trafną diagnozę. Teraz ja muszę iść do kardiologa i wybieram własnie Pana P. Kużniak .

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz