Przestrzeń Relacji Centrum Psychoterapii

Przestrzeń Relacji Centrum Psychoterapii

O nas

„Przestrzeń Relacji” to specjalistyczne Centrum psychoterapii, którego oferta kierowana jest do dorosłych i młodzieży od 16 roku życia. W ośrodku realizujemy profesjonalną pomoc psychologiczną oraz psychoterapeutyczną.

Nasz zespół składa się z interdyscyplinarnych i wykwalifikowanych psychologów oraz psychoterapeutów z wieloletnim doświadczeniem. Praca zespołu w głównej mierze opiera się na podejściu gestalt oraz poznawczo-behawioralnym.
Nasi specjaliści swoja pracę poddają stałym superwizjom. Ponadto regularnie podnosimy nasze kwalifikacje zawodowe, co daje nam możliwość ciągłego rozwoju. Przekłada się to na coraz bardziej efektywną pracę.

Nasza placówka oferuje:
• Psychoterapię indywidualną
• Psychoterapię par i małżeństw
• Psychoterapię grupową
• Warsztaty dla młodzieży i rodziców.

Wychodząc naprzeciw naszym pacjentom działamy również online. Teraz będąc w każdym miejscu na świecie możesz z nami przeprowadzić terapię.
Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i staramy się pomóc w przezwyciężeniu najtrudniejszych problemów. Nasze usługi realizujemy z dbałością o komfort i intymność pacjenta oraz efektywność leczenia.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Baterie testów psychologicznych
Języki
 • Polski
 • Angielski

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (26)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Paweł Kaliniecki terapia poznawczo-behawioralna

  Pan Paweł wydaje się być bardzo zaangażowany w to co chce przekazać rozmówca, mam poczucie że terapia z Panem przyniesie oczekiwane efekty

  mgr Paweł Kaliniecki

  Dziękuję

  G
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Paweł Kaliniecki terapia poznawczo-behawioralna

  Super osoba, bardzo dobrze się z Panem rozmawia, polecam.

  mgr Paweł Kaliniecki

  Dziękuję i do zobaczenia.

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Paweł Kaliniecki psychoterapia indywidualna

  Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na Pana Pawła. Sesje z nim to najlepsze, co mogło mnie spotkać. Pan Paweł jest przemiłym, empatycznym, serdecznym, otwartym i kompetentnym człowiekiem, przy którym człowiek naprawdę nie boi się otworzyć. Cechuje go nadzwyczaj wysoka kultura osobista, co jest dziś rzadko spotykane. Ponadto, wytwarza on tak niesamowitą i ciepłą energię, powodujacą przypływ wewnętrznej siły, regeneracji i motywacji do pracy nad sobą po każdym spotkaniu. Po prostu plaster na zranioną duszę. Można powiedzieć wszystko, jednocześnie wiedząc, że nie zostanie się ocenionym.
  Specjalistyczna wiedza, którą Pan Paweł posiada i sposób w jaki ją przekazuje znacznie zmieniają podejście do problemów oraz spojrzenie na świat. Z całego serca polecam każdemu, kto rozważa skorzystanie z jego usług, a szuka osoby empatycznej, wyrozumiałej, godnej zaufania a przede wszystkim skutecznej. Dziękuję!

  mgr Paweł Kaliniecki

  Niezmiernie Pani dziękuję za przychylne słowa i dzielony wspólnie czas pełen fascynujących odkryć :-) Wszystkiego co najlepsze!

  S
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Paulina Bedrejczuk Konsultacja psychologiczna

  Doczekałem się, teraz Ja :). 2 lata i 2 miesiące ciężkiej pracy (tak, terapia to ciężka i trudna droga, nierzadko nieprzyjemna) Razem z Panią Pauliną nad moimi "demonami".
  Lęk przed życiem, światem, oddychaniem. Ból życia, bytu, wstyd, wycofanie, niskie poczucie wartości, bezsens życia, brak wiary w cokolwiek. Depresja. Z tym przyszedłem

  Wszystko zniknęło. Odnalazłem siebie, pokochałem siebie. Powróciłem do mnie sprzed demonów. Wyzdrowiałem, dojrzałem, ty też możesz.
  Musisz "tylko": chcieć, uwierzyć, podjąć współpracę, zaangażować się, walczyć, nie rzadko cierpieć, nie poddawać się, nie rezygnować, cierpliwie czekać na efekty i odzyskać życie.
  Działaj - to najlepsze co możesz dla siebie zrobić, właśnie w tej chwili :)
  Pani Paulino, nie potrafię znaleźć słów by opisać wdzięczność za relacje która udało Nam się stworzyć. Za pomoc, którą od Pani otrzymałem. Najlepsza w swoim fachu, osoba na odpowiednim miejscu, która wykonuje swoją pracę z sercem.
  Pozdrawiam serdecznie :)

  L
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Natalia Rozlazły Inny

  Szczerze polecam. Psycholożka idealnie potrafiła nakierować i nazwać emocjonalny chaos, z którym nie umiałam sobie poradzić, i pomogła uwalniać się od niego

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Paweł Kaliniecki Inny

  Lokalizacja w ścisłym centrum, przyjazny gabinet, zawsze punktualnie i dopięte na ostatni guzik, możliwość płatności gotówką lub kartą, Pan Paweł bardzo zaangażowany - godne polecenia.

  mgr Paweł Kaliniecki

  Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

  T
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Paweł Kaliniecki psychoterapia depresji

  Paweł to wyjątkowo troskliwy i doświadczony psychoterapeuta. Jego empatia i brak oceniania stwarzają komfortowe środowisko, w którym można się w pełni otworzyć. Jego miłe podejście i zdolność do zapamiętywania szczegółów z wizyt nie tylko budują zaufanie, ale także przyczyniają się do skutecznej terapii. Współpraca z Pawłem to prawdziwa przyjemność i ważny krok na drodze do samopoznania i zdrowia psychicznego.

  mgr Paweł Kaliniecki

  Dziękuję za podzielenie się swoimi obserwacjami, przyjmuję te słowa z dużą radością.

  Z
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Paulina Bedrejczuk psychoterapia indywidualna

  Pani Paulina dosłownie postawiła mnie na nogi. Terapia w 100% pomogła mi odzyskać dawną siebie i nauczyła mnie radzić sobie z nowymi problemami. Pani Paulina jest ciepłą serdeczną i pełną empatii osobą. Rozpoczęcie terapii u Pani Pauliny było najlepszą decyzją, którą mogłam dla siebie podjąć.

  mgr Paulina Bedrejczuk

  Pani Zuzanno, cieszę się, że wszystko dobrze się układa i czerpie Pani radość z życia. Dziękuję serdecznie za opinię i pozdrawiam!

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Paweł Kaliniecki terapia poznawczo-behawioralna

  Bardzo przyjazna atmosfera, czuje że Pan Paweł mnie rozumie najlepiej z dotychczasowych terapeutów z jakimi prowadziłam terapie!

  mgr Paweł Kaliniecki

  Dziękuję serdecznie za tę opinię i ciepłe słowa.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Dominika Guzek Inny

  Widać że Pani bardzo zależy na poprawie stanu zdrowia pacjenta, wszystko zawsze dokładnie tłumaczy, udostępnia materiały wspomagające terapię i przede wszystkim stwarza bardzo bezpieczną przestrzeń, polecam

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Księdza Feliksa Dymnickiego 1, 35-060 Rzeszów

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania