Prywatny Szpital Położniczo-Ginekologiczny

(7 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Prywatny Szpital Położniczo-Ginekologiczny

Łubinowa 3

40-647 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Ślęczka Inny

  Dzień dobry,
  byłam operowana laparoskopowo przez doktora Ślęczkę w szpitalu Łubinowa 3. Podczas wizyty kwalifikacyjnej doktor rozwiał moje wszelkie wątpliwości i obawy dotyczące operacji. Zostałam poinformowana o jej planowanym przebiegu. Co najważniejsze operacja była przeprowadzona sprawnie a leczenie pooperacyjne pozwoliło mi szybko i bez powikłań powracać do zdrowia. Serdecznie polecam doktora Ślęczkę jako profesjonalnego lekarza z dużym doświadczeniem ale i z uśmiechem oraz przyjemnym sposobem bycia.
  Dziękuję Panie Doktorze.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Sławomir Bystrzejewski odebranie porodu

  Wspaniały Doktor i człowiek, konkretny, zabawny, uprzejmy. Tydzień temu dzięki niemu przyszedł na świat nasz synek. Dziękujemy za wspaniałą całą opiekę Doktorze :)
  Pozdrawiam Kasia G.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Sławomir Bystrzejewski odebranie porodu

  Pan Doktor to Anioł, który na dzień chowa skrzydła do szafy. Dzięki niemu przyszedł na świat mój Synek, w super profesjonalny sposób przeprowadził cesarskie cięcie i opiekował się moją Żoną z ogromną troską, delikatnością i szacunkiem. Cudowny wspaniały człowiek, wielki profesjonalista z wspaniałym podejściem do pacjentek.
  Będę wdzięczny Panu doktorowi do końca moich dni za to jak zajął się moją Żoną i Synkiem.
  Tata Malucha

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jarosław Wieczorek poród

  Od samego początku ciąży miałam wskazania do CC (opinie 3 specjalistów). Poszłam do Pana Wieczorka gdyż chciałam rodzić w szpitalu w Katowicach a tam... zaskoczenie! Powiedział iż CC nie będzie bo do tego się nie kwalifikuje. Dyskusja trwała kilka minut ponieważ zadzwoniła do Niego żona. Przerwał po prostu Naszą rozmowę a tuż po telefonie powiedział "Płaci Pani u mnie"... i odprowadzil do drzwi kiedy miałam jeszcze dużo innych pytań! Zdecydowanie nie polecam.
  Jestem 4 miesiące po CC i lekarze powiedzieli, że bardzo dobrze iż nie poszłam naturalnie rodzić gdyż mogłam już mieć niedowład w nogach...
  Ps. Rodziłam w innym szpitalu gdzie problemu z CC nie było :)

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jarosław Wieczorek

  Witam,
  Do Pana doktora trafiłam po prawie dwóch latach starań o dziecko i stracie pierwszej ciąży w 34 tc. Wcześniej byłam pod opieką innego lekarza,który zapewniał mnie,że wszystko jest w porządku,jestem młoda (27 l.) i zajdę w ciążę. Nie udało się. Doktor Wieczorek już na pierwszej wizycie znalazł dwie potencjalne przyczyny. Z gabinetu wyszłam ze skierowaniem na badania. Kolejna wizyta dała już jasną sytuację. Poczułam,że ktoś ma plan. Konieczne było włączenie leków stymulujących. Działają. Mam nadzieję,że wkrótce spełni się największe marzenie. Oczywiście dzięki doktorowi.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Ślęczka

  Nie polecam. Na Łubinową miałam skierowanie na histeroskopię - zabieg wykonywany na NFZ. Aby umówić sie na termin zabiegu Pan Doktor wziąl już ode mnie 250zl. Po histeroskopii zaprosił mnie do gabinetu. Stwierdził ,że mam niedrożne jajowody ale żeby się nie martwić bo zajdę w ciąże ponieważ między jajowodami jest jakiś kanał który powoduje ze komórka jajowa nie przechodzi w ogóle przez jajowody a wszyscy inni lekarze mówią bzdury ze niedrożne jajowody uniemożliwiają zajście w ciążę. Tak się składa ze anatomię człowieka znam dobrze jajowód jest prawy i lewy a między nimi nie ma "tajemniczego połączenia" jak twierdzi dr Ślęczka. Do tego Pan doktor powiedział ze poprosi 500zl, na co zdezorientowana powiedziałam ze zapłacę karta bo nie mam takiej gotówki a Pan Ślęczka odpowiedział "bankomat po drugiej stronie ulicy". Nie polecam!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jarosław Wieczorek prowadzenie ciąży

  Witam,
  Doktor Wieczorek został mi polecony przez moją sąsiadkę, która rodziła z nim dwa razy, więc czułam, że przy mojej pierwszej oddaje się w naprawdę dobre ręce. Moja ciąża przebiegała prawidłowo, miałam tylko lekkie nadciśnienie, ale Pan Doktor stwierdził, że nie kwalifikuje się jeszcze do leków.
  Z racji tego, że wszystko było dobrze, to nie chciałam dalej wydawać kupę kasy na prywatnego lekarza i zapisałam się do przychodzi z kontraktem NFZ.
  Pierwsza wizyta tam i szok:
  - Dlaczego nie mam włączonych leków na nadciśnienie?
  - Dlaczego nie mam zrobionych tych badań z krwi?
  - Dlaczego nie było robionej cytologii na początku ciąży?
  - Dlaczego mimo dużej wady wzroku nie zalecono mi konsultacji z okulistą?
  Pani Doktor od razu włączyła mi leki na nadciśnienie, bo 140/80 to według niej już jest nadciśnienie, a jest to bardzo groźne dla mnie i dla dziecka. Zlecono dodatkowe badania krwi, wykonano cytologie.
  Najważniejsze w moim przypadku były konsultacje z okulistą- okazało się, że mam zmiany zwyrodnieniowe siatkówki i niestety nie mogę rodzić naturalnie, tylko muszę mieć cesarskie cięcie.
  O to mam największe pretensje, ponieważ szansa, że nie stracę wzroku przy porodzie naturalnym wynosi 50%- ja się na takie ryzyko nie piszę, a specjalnie na początku ciąży pytałam się Pana Doktora czy przy mojej wadzie wzroku nie ma przeciwwskazań. Odpowiedział, że nie ma i nie zalecił dalszych konsultacji.
  Tak więc niestety z przykrością stwierdzam, że już więcej wizyt u Doktora Wieczorka w moim przypadku nie będzie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania