Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Prudnickie Centrum Medyczne - w Prudniku

Szpitalna 14

48-200 , Prudnik , opolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Barbara Mołotkiewicz-Kłyś Inny

  Pacjent nie może dojść do głosu podczas wizyty i opowiedzieć o swoich objawach. Pani lekarka jest niecierpliwa i niewyrozumiała, dodatkowo brak zainteresowania i zaangażowania podczas wizyty.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Barbara Wężykowska-Więcek Inny

  Czułam się na wizycie niekomfortowo psychicznie, nie czułam, że mogę się otworzyć przed tą Panią....


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Paweł Krach Inny

  Świetny fachowiec, dobre podejście do pacjenta, zaangażowany. Lekarz godny polecenia. Po kilku miesiącach cierpienia jako jedyny postawił dobrą diagnozę.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Lech Kulejewski Inny

  Pan Doktor Kulejewski przywrócił nam mocno nadszarpniętą wiarę w możliwości medycyny i zaangażowanie lekarzy w ratowanie zdrowia pacjenta.
  Pomimo istniejącego obecnie zagrożenia koronawirusem pan doktor dociekliwie badał mojego tatę i dzięki wnikliwej analizie dokumentacji i potężnej wiedzy, pojawiło się dla nas nowe światło, za które bardzo serdecznie dr Lechowi Kulejewskiemu całą rodziną serdecznie dziękujemy.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Kapłońska długo utrzymująca się temperatura u córki

  Wspaniała Pani Doktor. Dziecko przebadane od góry do dołu. Wszystko dokładnie sprawdzone. Jestem bardzo zadowolona z Pani Doktor. Polecam wszystkim rodzicom co szukają dobrego pediatry dla swojego dziecka.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Artur Kołecki ból biodra

  Lekarz ignoruje wszystkie pytania i informacje o stanie zdrowia które przekazuje mu pacjent. Stosunek i zachowanie wobec starszej osoby nie jest na miejscu i nie przystoi osobie z wyższym wykształceniem m.in. krzyk, wymachiwanie rękami. Pretensje o wszystko: o brak RTG, niedowierzanie względem wcześniejszych operacji, niechęć względem podjętej wcześniej fizjoterapii, diagnoza na podstawie zdjęcia RTG - operacja, która jak twierdzi nie przyniesie efektów....Nie polecam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Artur Kołecki Podejrzenie zerwania mięśnia

  Nie polecam .Lekarz chciał operować prawa stopę na podstawie zdjęcia lewej (po udaniu się do innego lekarza operacja nie była konieczna gdyż mięsień był nieuszkodzony ...brak odpowiedzi na kontakt telefoniczny ..

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Lech Kulejewski

  W czasie pobytu w szpitalu w trakcie swojego dyżuru odmówił podejścia do cierpiącej pacjentki, tłumacząc się „wypisami”. Lekarz zachowywał się bardzo nieprzyjemnie, lekceważąco, odwracał się plecami i ignorowal zgłoszenia rodziny o złym stanie zdrowia pacjentki. Po poinformowaniu, ze zostanie zgłoszona skarga, lekarz powiedział, ze w tym momencie robi wpisy do komputera żeby zbiegły się w czasie ze skarga rodziny. Miejsce zdarzenia: Szpital w Kędzierzynie-Kozlu (Koźle, ul. Roosevelta), oddział chorób wewnętrznych. Lekarz twierdzil, ze był na wizycie i pacjentka dobrze się czuła, podczas gdy pacjentki z tej samej sali chorych twierdzą, ze Babcia cierpi (głośno jęcząc, wiec nie sposób tego nie zauważyć) od nocy. Odpowiednia skarga zostaje złożona do dyrekcji szpitala, okręgowego orzecznika odpowiedzialności zawodowej. Po 20 minutach od poinformowania lekarza o tym, ze skarga zostanie złożona do odpowiednich organów, pojawił się w sali, złośliwie mówiąc, ze w nocy babcia była pobudzona i przeszkadzała innym w spaniu (szpital!), po czym stwierdzając, ze powód wezwania nie jest na tyle poważny, żeby zawracał sobie tym głowę odwrócił się i bez słowa wyszedł. Po pewnym czasie w sali pojawiły się pielęgniarki podając odpowiednie leki - wielka szkoda, ze lekarz zbadał pacjentkę i zlecił podanie lekarstw dopiero po poinformowaniu go o chęci złożenia skargi... Bardzo przykre doświadczenie, nikomu nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Paweł Krach gastroskopia

  Pierwszy raz miałam wykonywane to badanie,Pan doktor o nic nie zapytał słowem się nie odzywał przy badaniu ,nie poinstruował co mam robić ani jak będzie wyglądało badanie ,nie przeprowadził przed badaniem żadnego wywiadu,bez zainteresowania pacjentem ,dobrze że Pani pielęgniarka była bardzo miła i pomocna.Jeden plus,że badanie przeprowadził szybko i sprawnie,szkoda ,że większość naszych lekarzy nie ma w zwyczaju nawet się przedstawić....nie mówiąc o uśmiechu,empatii
  i podaniu ręki ...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Barbara Wężykowska-Więcek

  bardzo dobre podejście do pacjentów ,pełny profesjonalizm odpowiednio dobrane leki itd polecam każdemu


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz