Informacje o placówce

Gabinety

ProfMedica

Kutrzeby 16/116, Stare Miasto

61-719, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Włodzimierz Liebert

  Neurochirurg, prof. dr hab. n. med.

  • W
   Lokalizacja: ProfMedicaUsługa: bóle kręgosłupa po operacji

   Znakomity fachowiec i prawy człowiek, zawsze gotowy pomóc. Posiada dobrą pamięć, szczególnie do cyfr.

  • D
   Lokalizacja: ProfMedica

   Niemiły pan. Gdy mu powiedziałem o torbieli i że pani neurolog zdiagnozowała że ona robi problem bo ma wymiary 2,5 cm na 3,5 cm i że ona powoduje u mnie problemy z zachowaniem bo mnie uciska w czole, to pan doktor stwierdził że cytuje ,, To nie powoduje żadnych problemów, nie usuwać,, A w wynikach tomografii, EEG i Rezonansie piszę o torbieli a wszystkie objawy pani doktor się zgadzały więc? Krótko i na temat nie polecam tego pana. A jak powiedziałem że lekarze jednak usuwają torbiele to pan doktor wielce urażony że podważam jego tytuł i wiedzie.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Karolina Jaszczyńska-Nowinka

  Ginekolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu - Klinika OnkologiiUsługa: operacja ginekologiczna

   Wspaniała jako lekarz-specjalista i jako człowiek. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Pomimo tak wielu pacjentów i zajęć znajdzie czas dla każdego, choćby dlatego by porozmawiać i rozwiać wszelkie wątpliwości, odpowiadając na wszystkie pytania. Bardzo dziękuję Pani doktor.

  • J
   Lokalizacja: Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu - Klinika Onkologii

   Jeżeli chodzi o Panią Dr.....nie mam pytań.... idealna w punkt, jeżeli chodzi o fach, który wykonuje....Wspaniały Specjalista...cudowna Kobieta. Czułam się jak człowiek, a nie następna jednostka chorobowa. Dziewczyny wbijajcie w ciemno.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Robert Juszkat

  Radiolog, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Lokalizacja: ProfMedicaUsługa: tętniak tętnicy lewej szyjnej wewnętrznej

   Jestem pacjentką Pana Profesora,po embolizacji w 2011r. To lekarz Wybitny,pogodny,serdeczny i empatyczny Człowiek.Jedyny taki!Szczerze polecam,bowiem nigdy dotąd nie spotkałam równie wybitnego,a wciąż "ludzkiego" Specjalisty. Panie Profesorze serdecznie dziękuję za drugie życie,pozdrawiam,Monika z Częstochowy

  • R
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Profesor Robert Juszkat uratował życie mojej żonie !!!
   U żony stwierdzono udar niedokrwienny mózgu. Niedrożne było duże naczynie krwionośne w lewej półkuli mózgu. Początkowo leczenie polegało na dożylnym podaniu leku rozpuszczającego
   skrzeplinę, która ograniczała dopływ krwi do mózgu, ale u żony pojawiło się uczulenie na lek. Konieczne było przerwanie terapii.
   Profesor Robert Juszkat przeprowadził nowoczesny zabieg
   trombektomii, polegający na usunięciu skrzepliny: przez tętnicę udową wprowadził specjalny cewnik, dzięki któremu dotarł do zamkniętego naczynia. Dzięki temu zabiegowi żona w szybkim tempie wraca do zdrowia.
   Serdecznie dziękuję Panie Profesorze za drugie życie dla mojej żony. Polecam wybitnego fachowca.

  Zobacz wszystkie opinie (49) o tym lekarzu


 • Jacek Kisielewski

  Psycholog,

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscu

   150 zł za 45 min. wizyty i za te 150 zł dowiedziałam się, że uwaga mam sobie dać szanse, próbować otworzyć zamknięte drzwi - chyba gabinetu aby wyjść. Spożytkować jakoś swoją energię, znam kilka przyjemnych sposobów na to oraz się przebranżowić. Rady bardzo ogólnikowe i nic moim zdaniem nie wznoszące. Oczywiście nie ma gotowych rozwiązań i złotego środka i żeby było jasne nie oczekiwałam tego, ale moim zdaniem były to banały nie warte 150 zł.
   Nie polecam wręcz odradzam - terapia nic nie wnosi! Porady niewarte tej kasy!! Pan mgr dał mi ksero fragm. książki m.in. o zniekształceniach poznawczych typowych dla depresji, a sam swoimi poradami je zastosował m.in. nadmierne uogólnienie. Ma depresje czyli musi dać sobie szansę bo widzi zamknięte drzwi i to niezależnie od tego co mu mówiłam i jakie dowody na obalenie tej diagnozy przedstawiałam. Wyszłam jeszcze bardziej przybita i zrezygnowana. Mam żal do swojej pani doktor psychiatry, że mi kogoś takiego poleciła znając mnie i mój charakter jak sama twierdzi. 150 zł mogłam przeznaczyć na coś innego, więcej bym z tego wyniosła - strata czasu. Omijać z daleka!


 • Tomasz Krupecki

  Radiolog,

  • T
   Lokalizacja: ProfMedica

   Kompetentny i rzeczowy lekarz. Badanie usg bardzo dokładne, a interpretacja wyników szczegółowa. Polecam.


 • Andrzej Dudziak

  Radiolog,

  • A
   Lokalizacja: ProfMedica

   U Pana doktora byłam z dwoma córkami na USG (brzucha i gruczołu piersiowego), za każdym razem USG było dobrze i dokładnie wykonane (co u 3 latka nie jest proste). Pan doktor jest bardzo miłym człowiekiem z fantastycznym podejściem do dzieci, ale przede wszystkim ma ogromną wiedzę. Odpowiedział na każde moje pytanie, był cierpliwy i konkretny.

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: USG jąder

   Lekarz nie śpieszył się, wykonał dokładnie badanie USG w pozycji leżącej jak i stojącej. W trakcie jak i po badaniu objaśnił sprawy związane z dolegliwością. Wykazał się sporą wiedzą i fachowością. Papierowy opis badania był zrobiony bardzo dokładnie i zrozumiale. Zdecydowanie polecam


 • Radosław Mądry

  Ginekolog,

  • C
   Lokalizacja: ProfMedica

   Docent Radosław Mądry to wspaniały lekarz. Diagnoza mnie przeraziła, ale dzięki Panu doktorowi jestem już po operacji i wszystko jest dobrze. Docent R. Mądry to nie tylko świetny lekarz, ale również wspaniały człowiek. Bardzo opiekuńczy i życzliwy. I z poczuciem humoru :) Jeszcze raz za wszystko bardzo dziękuję.

  • G

   Polecam wszystkim pacjentkom docenta Radosława Mądrego - to rzeczowy , dokładny i delikatny ginekolog. Sama jestem lekarzem i kierowałam się przy wyborze tego lekarza opinią o nim w środowisku lekarskim.

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu


 • Marcin Gabriel

  Chirurg, dr n. med.

  • Lokalizacja: ProfMedica

   Niestety ale muszę ostrzec przed wizytami u tego człowieka.
   W dużym skrócie - po ciężkiej chorobie musiałem być pod opieką "naczyniowca" i zdecydowałem się na osobę mocno poważną w środowisku. Podczas pierwszej wizyty (w sumie było ich 4) przepisał mi lek przeciwzakrzepowy w tabletkach (na "P") od razu na 3 miesiące stosowania. Owy lek (dosyć drogi zresztą) był przez tego człowieka zachwalany jako aktualnie naljepszy z dostępnych oraz z możliwością zastosowania antidotum w przypadku wystąpienia krwawień. Notabene dopiero później poczytałem o dużej ilości przypadków śmiertelnych w wyniku stosowania tego leku...
   No i niestety po 2 tygodniach stosowania pojawił się u mnie krwotok wewnętrzny. Po natychmiastowym skontaktowaniu się z tym człowiekiem otrzymałem świetna radę - proszę odstawić lek. Super!
   Po kilku miesiącach (w tym czasie 2 miesięczne pobyty w szpitalu) poszedłem do tego człowieka na kolejną konsultację / kontrolę. Gdy przedstawiłem wyniki badań od szpitalnego lekarza wskazujące na poprawę stanu zdrowia przy zastosowaniu innych leków to poza szałem w który wpadł ten człowiek (chyba jakobym chciał podważyć jego skuteczność metody leczenia) to jeszcze między wierszami dowiedziałem się, że lekarze szpitalni są niedouczeni bo leczą mnie przestarzałymi lekami.
   Od opisywanych powyżej wydarzeń minęło ponad pół roku i szczęśliwie bez stosowania leku na "P" problemy naczyniowe mam już za sobą.
   Póki co przestrzegam przed wizytą u niego!

  • J
   Lokalizacja: ProfMedica

   Niezadowolona. Wizyta trwała jakieś 10 min za 230zł ...badanie wraz z opisem robione w pośpiechu. Pan doktor był już chyba zmęczony gdyż pomylił w opisie kolana w której zdiagnozował torbiel Bakera/ dobrze, że nie była to nerka do przeszczepu;/. Straszne...więcej nie pojawię się u tego Pana!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Andrzej Antczak

  Urolog, Chirurg,

  • S
   Lokalizacja: ProfMedica

   Doktor w moim odczuciu bardzo dobry i konkretny, potrafi dobrze rozpoznać sytuację i adekwatnie doradzić ,kontaktowy, nie uchyla się od odpowiedzi na różne pytania. Polecam.

  • A
   Lokalizacja: Katedra i Klinika Urologii i Onkologii UrologicznejUsługa: guz nerki

   Zdiagnozował guz nerki. Operacja tak udana że po niecałe dobie wstałem i spacerowalem.Doc.Antczak mało mówi ale cechuje się wielkim profesjonalizmem.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Katarzyna Kostka-Jeziorny

  Internista, Hipertensjolog, dr n. med.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: ProfMedicaUsługa: Holter ciśnieniowy

   Mówiąc krótko: świetna Pani Doktor, pacjenta traktuje po ludzku, bardzo taktowna i rozumiejąca; co ważne - do diagnozy podchodzi wieloaspektowo, zbiera dokładny wywiad, łączy różne aspekty dolegliwości. Dobry Człowiek. Specjalistka najwyższej klasy. Krótko mówiąc - lekarz, przy którym ciśnienie nie podskoczy. Moje zostało okiełznane. Dziękuję Pani Doktor ;)

  • K
   Lokalizacja: ProfMedicaUsługa: nadciśnienie

   Pani doktor jest lekarzem z powołania, profesjonalistką w każdym calu, której bardzo zależy na pomocy pacjentowi. Wspaniały lekarz i życzliwy człowiek, z dużą kulturą osobistą. Gorąco polecam Panią doktor osobom zmagającym się z nadciśnieniem.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu