O nas

Jesteśmy nowoczesną kliniką stomatologiczną, w której łączymy profesjonalizm z troską o komfort pacjenta. Naszą misją jest zapewnianie kompleksowej opieki stomatologicznej na najwyższym poziomie. Dbamy nie tylko o skuteczne leczenie, ale także o miłą atmosferę i indywidualne podejście do każdego pacjenta-od najmłodszych po seniorów. Oferujemy szeroki zakres usług oraz dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym. Stawiamy również na komfort – stosujemy skuteczne i bezpieczne metody znieczulenia, aby wizyta przebiegała bez bólu i stresu. Pro Dent Clinic - Twój zdrowy i piękny uśmiech w najlepszych rękach.

więcej O nas
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
stomatologia

Stomatologia

stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca

chirurgia szczękowa

Chirurgia szczękowa

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

Pro Dent Clinic Zielona Góra
Ludowa 13a/2, 65-742 Zielona Góra
Zobacz więcej

Opinie o specjalistach (31)

31 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    K

    Polecam dr Michała. Konkretnie wyjaśnione i zabieg przeprowadzony implanta oraz kości profesjonalnie.

     • lek. dent. Michał Ciszyński implanty  • 

    M

    Bardzo wspaniałe podejście do pacjenta drobiazgowe tłumaczenie dla pacjenta podanie zaleceńpozabiegu polecam Pana Doktora bardzo miły dziękuję za leczenie Michał Zielona Góra

     • lek. dent. Michał Ciszyński chirurgia stomatologiczna  • 

    Z

    Bardzo profesjonalne podejście i przemiła pani doktor.

     • lek. dent. Iwona Sozańska ekstrakcja zęba  • 

    A

    Polecam , Pani Paulina dokładna wszystko wyjaśniła co będzie robiła, ząbki super wyczyszczone

     • Paulina Szmyt higienizacja  • 

    P

    Dziękuję serdecznie, wspaniały lekarz. Konkretny i empatyczny ‍

     • lek. dent. Estera Błaszczyk Konsultacja stomatologiczna  • 

    lek. dent. Estera Błaszczyk

    Dziękuję za tak miłe słowa i zaufanie. Będzie mi bardzo miło gościć Panią ponownie.


    B

    Bardzo fachowe podejście całego personelu. Pani Doktor objaśnia procedurę w sposób przystępny i zrozumiały. Trafiłem z trudnym przypadkiem, ale nie otrzymałem odmowy. Mogę z czystym sumieniem polecić, a sam wrócę na kolejną wizytę.

     • lek. dent. Katarzyna Agnieszka Przytomska konsultacja endodontyczna  • 

    B

    Wszystko było dokładnie wyjaśnione cały przebieg zabiegu

     • Aliaksandr Savich chirurgiczne usuwanie ósemek  • 

    I

    Pierwszy raz bylam w tej klinice ,ale nie ostani usługi na najwyższym poziomie personel przesympatyczny . Pani doktor wytłumaczyła wszystko także polecam klinikę a w szczególności Panią doktor Esterę

     • lek. dent. Estera Błaszczyk odbudowa zębów  • 

    lek. dent. Estera Błaszczyk

    Pani Ireno, bardzo dziękuję za tak miłe słowa i zaufanie. Ogromnie się cieszę, że wizyta przebiegła w tak dobrej atmosferze, a wszystko zostało jasno wyjaśnione. Będzie nam bardzo miło gościć Panią ponownie!


    N

    Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze i bezstresowo :) Usuwanie kamienia nazębnego najlepsze i najdokładniejsze, jakie kiedykolwiek miałam. Ogólnie cała higienizacja wykonana bardzo dokładnie, dopracowana pod każdym szczegółem :)

     • Paulina Szmyt higienizacja  • 

    Paulina Szmyt

    Bardzo dziękuję Pani Natalio!


    D

    Polecam Dr. Estere od całego serca, jest dobrym fachowcem, mega zaangażowana, wesoła i przesympatyczna. Oby więcej takich lekarzy!!!. Miałam wykonywany Flow Injection, praca wykonana perfekcyjnie.

     • lek. dent. Estera Błaszczyk odbudowa zębów  • 

    lek. dent. Estera Błaszczyk

    Pani Dario, bardzo dziękuję za tak ciepłe słowa i zaufanie.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania