Praktyka Rodzinna - Mój Lekarz w Brodnicy

(21 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Praktyka Rodzinna - Mój Lekarz w Brodnicy

Kopernika 8

87-300 , Brodnica , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Izabela Mitura-Czaja

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • P

   Pani Doktor zdiagnozowała u mnie ANGINĘ, tylko że ja mam usunięte migdałki...;)Leczyła mnie w złym kierunku, zmarnowałam przez nią 3 dni na L4,czując się przy tym coraz gorzej!!!Samo badanie trwało minutę, nawet mnie nie osłuchała.Parę dni temu zmieniłam lekarza i już jestem zupełnie zdrowa- miałam zapalenie oskrzeli jak się okazało.Odradzam p.Miturę- wybierzcie innego lekarza!!!!

  • G

   "Poświęca" parę minut na pacjenta.Nie słucha,co się do niej mówi.Nie bada chorego a diagnozę wystawia...nie wiem jak.Chyba "na oko".Nie robi żadnych badań typu morfologia,badanie podstawowe moczu.Uważam,że ryzykuje zdrowiem pacjentów,bo tak naprawdę nic ją ono nie obchodzi.Stanowczo odradzam!

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Ewa Woźnicka

  Laryngolog,

  • H

   Pani Doktor to wspaniały człowiek i profesjonalny lekarz. Stawia trafne diagnozy i skutecznie pomaga ludziom. Pani Kamila pielęgniarka rejestrująca pacjentów to prawdziwy skarb. Jest osobą bardzo sympatyczną i niezwykle zorganizowaną, pomimo tak dużej ilości pacjentów odwiedzających Panią Doktor, a do wielu z nich potrzeba anielskiej cierpliwości. Mimo wszystko pozostaje bardzo życzliwa i wrażliwa na cierpienie innych. Obie Panie przywracają nadzieję w drugiego człowieka i ten świat nie będzie taki zły, jeżeli spotykać będziemy właśnie takich ludzi, dzięki którym mimo choroby i wielu innych problemów pojawia się uśmiech i nadzieja. Bardzo Paniom dziękuję.

  • K

   Kompetentna,sympatyczna z dużym doświadczeniem zawodowym.Pacjent czuje się swobodnie w gabinecie .Jest poinformowany przez Panią Doktor o stanie choroby i warunkach leczenia.Oby pozostali Lekarze byli tacy,to służbę zdrowia nie trzeba naprawiać,tylko docenić za ich wiedzę i pracę.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu