Praktyka Lekarza Rodzinnego Nr 4

(5 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Praktyka Lekarza Rodzinnego Nr 4

Norwida 29

13-200, Działdowo, warmińsko-mazurskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Poradnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Iwona Wojtkiewicz

  Pediatra,

  • I

   Od prawie 16 stu lat biegam do Pani Doktor z każdym poważnym lub mniej poważnym choróbskiem u dzieciaczka. Bardzo lubię to,że kojarzy mnie i to,że córka taka podobna do taty i że taka duża jak tata (chociaż tata głównie biegał z dzieciaczkiem,gdy dzieciaczek był mały), lubię podejście Pani Doktor do dzieciaczków.
   Panie w okienku czasem zbyt nerwowo podchodzą do tematu rejestracji lub tylko do własnej funkcji w tym okienku , nie mniej do Pani doktor nie mam żadnych zastrzeżeń. Dziękuję bardzo za te wszystkie lata!

  • M

   Miałam do czynienia z wieloma lekarzami ale P.doktor mam jedną jest lekarzem moich już dziś dorosłych dzieci od zawsze zawsze ale to zawsze pomaga im nigdy nie było sytuacji że nie postawiła dobrej diagnozy,zawsze miła uśmiechnięta mimo że zawsze ma ogrom pacjentów,każdego z nich traktuje jednostkowo nie popadła w rutynę potrafi i chce zawsze pomóc nawet w sprawach które do NIEJ nie należą,cenią JĄ też lekarze ze szpitali w Warszawie z tytułami naukowymi to chyba o czymś świadczy?!Gdyby u nas było więcej takich lekarzy Działdowo napewno by znalazło się w czołówce miast z największą statystyką wyleczeń i nie trzeba by było szukać dobrego lekarza,pacjenci którzy są już dorośli mają nawet ponad 20lat nie chcą od NIEJ odejśćnp mój syn nawet nie chce słyszeć o innym lekarzu to chyba o czymś świadczy.Według mnie nie ma tu oceny dla P.doktor bo b.dobra t za mało!Życzę sobie i innym więcej takich lekarzy a dla P.doktor i innych jej współpracownic WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!!!!!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu