Praktyka Lekarza Rodzinnego

(2 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Praktyka Lekarza Rodzinnego

Leszczyniec 131

58-425, Leszczyniec, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Elżbieta Kacalak

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • T

   Witam! Opinie przeczytane powyżej przeraziły mnie... Chyba są już wyświechtanym frazesem przekazywanym z ust do ust.. Jak to w gminie bywa.
   Moja opinia jest jak najbardziej pozytywna. Pani doktor opiekowała się dwójką moich dzieci. Jeśli podczas przeprowadzanego badania nie miała pewności, nie wstydziła się sięgnąć po swoje mądre księgi! Wywiad, który przeprowadzała był dokładny, a pani doktor naprawdę słuchała co się do niej mówi a nie - wpuszcza jednym uchem, drugim wypuszcza a w międzyczasie skupia się na sporządzaniu notatek.
   Ponadto jest to chyba jedyny lekarz, z jakim miałam przyjemność mieć styczność, który nie wywyższa się, nie obnosi ze swą pozycją, nie traktuje z góry. Staje się partnerem w niedoli, a ja to bardzo cenię! Mój obecny (a raczej już przeszły) lekarz potrafił wykpić, zaśmiać mi się w twarz, strofować.... Nie do przyjęcia!!
   Jeśli chodzi o przepisywanie antybiotyków - kiedyś zarzucano jej, że przepisuje antybiotyk przy najskromniejszej dolegliwości, teraz odwrotnie - że nie chce przepisywać a nakłania do naturalnych metod leczenia :)

  • G

   aha bo nie ma to jak na dziendobry wcisnac komus antybiotyk,antybiotyk to powina byc ostateczosc chyba przedmowca nie wie co mowi krytykujac domowe sposoby leczenia,niech troche [poczyta moze .znam lekarzy ktorzy na lekko zaczerwienioe gardło ciach antybiotyk i maja z głowy .a jakie pozniejsze skutki naduzywania antybiotyków dlatego kazdy dobry lekarz powinien probowac leczyc najpierw tymi sposobami jesli nie jest to nic powaznego oczywiscie,a jesli to nie daje rezultatow to dopiero o tym pomysleca ,a nie na dziendobry antybiotyk i dowidzenia bo to dopiero jest głupota.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu