Pracownia Higieny Psychicznej - poradnia psychologiczno-terapeutyczna

Pracownia Higieny Psychicznej - poradnia psychologiczno-terapeutyczna

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Zobacz więcej

Adres

Pracownia Higieny Psychicznej - poradnia psychologiczno-terapeutyczna
Mościckiego 44 lok. 6, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
Pracownia Higieny Psychicznej - poradnia psychologiczno-terapeutyczna logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (39)

Ogólna ocena

  Profil zweryfikowany
  mgr Joanna Juda psychoterapia indywidualna

  Spotkania z Panią Asią pozwalają dostrzec rzeczy, których wcześniej nie widziałem. Spojrzeć na problem z innej strony i odnaleźć jego istotę. Zdecydowanie polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Joanna Juda psychoterapia indywidualna

  Moje problemy zaczęły się już dawno ale dopiero parę miesięcy temu zdałam sobie sprawę że nie radzę sobie z tymi problemami.Do pani Asi trafiłam z polecenia i to była bardzo dobra decyzja pani Asia pomogła mi zrozumieć że nie można się tak bać wszystkiego i unikać niektórych rzeczy pani Asia nauczyła mnie jak sobie z tym radzić moje życie zmieniło się na lepsze. Teraz jak dawniej znów cieszę się życiem i z tego co mam pani Asia to bardzo miła sympatyczna przede wszystkim jest najlepszą psychoterapeutką o ogromnej wiedzy serdecznie polecam panią Asię każdemu kto ma takie problemy i nie może sobie z nimi poradzić.!!!!!!!

  J
  Profil zweryfikowany
  mgr Joanna Juda Inny

  Do Pani Joanny trafiłem z problemem na tle nerwowym. Dzięki terapii udało mi się zrozumieć swoje zachowania oraz je korygować. Jeżeli szukacie odpowiedniego specjalisty to Pani Joanna jest najbardziej skuteczna w naprawianiu zdrowia psychicznego. Polecam !

  P
  Profil zweryfikowany
  mgr Joanna Juda psychoterapia indywidualna

  Na wstępie, chcę zaznaczyć, że przed trafieniem do p. Joanny byłam u innego psychologa, który niestety niewiele mi pomógł. Prawie rok temu rozpoczęłam z p. Joanną terapię. Zaczęłam rozwiązywać swoje problemy emocjonalne. Poprawiły się relacje z bliskimi. Na sesjach otrzymałam wskazówki dotyczące prawidłowego oddychania, pozytywnego myślenia i radzenia sobie w sytuacjach trudnych. Każdy dręczący mnie problem został omówiony rzeczowo i rozwiązany. Czułam się zaopiekowana i nabrałam pewności siebie. Uważam, że p. Joanna to najlepszy psychoterapeuta o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Serdecznie polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy psychologicznej.

  J
  Profil zweryfikowany
  mgr Joanna Juda Inny

  Do Pani Joanny trafiłem w kwietniu tego roku (długo się nad tym zastanawiałem). Moim problemem były napady lękowe ( nieuzasadniony lek o swoje zdrowie). Towarzyszyły mi przy tym zawroty głowy, niepokój i ucisk w klatce piersiowej, ogólnie złe samopoczucie psychiczne i fizyczne. Żyłem w ciągłym biegu nie zwracając uwagi na swoje podstawowe potrzeb, bardziej zaspokajałem potrzeby innych. Po pierwszych spotkaniach okazało się, że żyłem pewnymi schematami - myślałem że tak trzeba.. Zacząłem bardziej zwracać uwagę na swoje potrzeby i emocje mi towarzyszące. Pani Joanna nauczyła mnie odczuwać emocje łączyć się z nimi, a nie uciekać od nich - jak robiłem to wcześniej. Dzięki tej terapii potrafię na nowo cieszyć się życiem, nauczyłem się żyć inaczej(lepiej), napady lekowe przeminęły, wszelkie objawy somatyczne też. Pani Asi jestem naprawdę wdzięczny za zmianę mojego życia na lepsze i polecam taką psychoterapię każdemu kto chce wreszcie się poczuć lepiej z samym sobą i otoczeniem. Jeśli się zastanawiasz czy warto, z całą moją wdzięcznością mówię, że warto!!!

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Joanna Juda psychoterapia indywidualna

  Na terapię zgłosiłam się 1.5 roku temu. Przez kilka pierwszych miesięcy, pomimo uczęszczania na terapię nie dawałam sobie pomóc. Moje przekonania i sposób spostrzegania samej siebie były tak sztywne, że nie dopuszczałam do siebie żadnej zmiany. Lęki i wymagania, które mną kierowały były tak silne, że nie byłam w stanie normalnie funkcjonować. Asia znalazła sposób, żeby do mnie dotrzeć. Obecnie kończąc terapię, nie przesadzę jeśli powiem, że jestem innym człowiekiem. Czuję się wolna we własnym ciele, we własnym życiu. Potrafię być dla siebie dobra, wyrozumiała. Traktuje się z szacunkiem, jestem dla siebie ważna. Potrafię mówić o tym co dla mnie trudne, wyznaczać granicę, przyjmować i przeżywać emocje, stawiać sobie realne do realizacji cele. Najważniejsza umiejętność, której się nauczyłam to uważność, obserwacja samej siebie i innych z dystansem, bez oceniania. Moja zmiana odmieniła nie tylko moje życie, ale również życie mojej rodziny. Gorąco polecam współpracę z Asią, jest świetna w tym co robi, ma ogromną wiedzę, którą potrafi zastosować i co najważniejsze jest autentyczna w tym co robi. Dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć pracę nad samym sobą mam jedną radę, otwórzcie się na zmianę, dajcie sobie szansę, żeby żyć lepiej i pełniej.

  G
  Profil zweryfikowany
  mgr Joanna Juda psychoterapia indywidualna

  Moje problemy zaczęły się bardzo dawno temu, matka alkoholiczka, ojciec który się nie interesował, tak więc powstało dziecko, które nie potrafi sobie radzić z emocjami, nie potrafi rozmawiać z ludźmi i nie wie co to znaczy kochać, czy być kochanym. Na początku "radziłem" sobie z tym wszystkim przez nadmierne granie w gry, później alkohol, a później jedno i drugie. W pewnym momencie stwierdziłem, że to mnie prowadzi w przepaść, więc postanowiłem przerzucić się na sport. Oczywiście nie tak normalnie, dla zdrowia, ale maniakalnie. To również nie wiele dało, bo na początku tego roku pojawiły się moje pierwsze myśli samobójcze. Nie widziałem kompletnie sensu życiu, nienawidziłem się z całego serca, nie mogłem patrzeć w lustro bez życzenia sobie śmierci i tak właśnie trafiłem z polecenia do Asi. Już po kilku pierwszych wizytach czułem się znacznie lepiej, po kilkunastu wizytach można powiedzieć, że zacząłem się akceptować. Daleko mi do tego, żeby móc powiedzieć że sie lubię, tym bardziej że siebie kocham, ale jestem na dobrej drodze dzięki pomocy i wiedzy jaką uzyskałem od Asi. Mega pozytywna, uśmiechnięta i wykształcona osoba, którą z całego serca mogę polecić. Jeśli ktoś to czyta i zastanawia się czy warto, czy może jednak sobie poradzi sam - napewno nie warto czekać, bo te problemy się same nie rozwiążą, a tu macie osobę, która naprawdę potrafi pomóc :)

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Joanna Juda psychoterapia indywidualna

  Witam moje problemy ze zdrowiem psychicznym zaczęły się półtora roku temu nie radziłem sobie z niczym ogromny lek przed przyszłością niska samoocena ogólnie rzecz ujmując było fatalnie wkoncu trafiłem do psychiatry i myślałem że wezmę tabletki i już wszystko będzie ok niestety tak nie było moje lęki nie minęły wtedy postanowiłem że udam się na psychoterapię uczeszczalem prawie rok lecz u innej psychoterapeuki okazała się totalnie zła bez żadnych efektów nic z niej nie wyniosłem ja mówiłem o swoich problemach a Pani mnie pocieszała tak wyglądała moja psychoterapią byłem totalnie załamany bo moje zaburzenia lękowe wciąż narastały już myślałem że nic mi nie pomoże i że moje życie to będzie ciągły strach i wtedy postanowiłem że muszę zmienić psychoterapeute no i trafiłem wkoncu do Pani Asi i po polrocznych co tygodniowych spotkaniach moje życie wreszcie się odmieniło przestałem się bać stałem się pewna osoba która wie czego chce a przede wszystkim jest szczęśliwa , nauczyła mnie odczuwać emocje łączyć się z nimi a nie uciekać ciagle jak to robilem przez wiele lat. Pani Asiu jestem naprawdę wdzięczny za zmianę mojego życia na lepsze i polecam taka psychoterapeute każdemu kto chce wreszcie się poczuć lepiej.

  mgr Joanna Juda

  Dziękuję za zaufanie :)

  Profil zweryfikowany
  mgr Joanna Juda psychoterapia indywidualna

  Pani Asia pomogła mi znaleźć siebie... uwierzyć we własne "ja". Pokazała mi jak mogę lepiej żyć, nie zadręczać się rzeczami na które nie mam wpływu oraz walczyć o swoje pragnienia.
  Zastosowana terapia poznawczo-behawioralna nauczyła mnie jak odnaleźć siebie, rozpoznawać swoje bolesne emocje, negatywne przekonania i dzięki tej terapii potrafię zachowywać zdrowe odruchy i zachowania.
  Bardzo polecam panią Asię, nawet tym, którzy nie wierzą, że coś w życiu może się zmienić na lepsze. Nawet jeśli ktoś uważa jak ja, że jest silną osobą i wydaje mu się, że sam sobie poradzi z problemem, to jednak uważam, że warto mieć taką osobę obok siebie jak pani Asia, która nam w tym pomoże i znacznie ułatwi ten proces.

  mgr Joanna Juda

  Dziękuję za zaufanie ❤️

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Joanna Juda Inny

  Polecam z całego serca p. Joannę.
  Trafiłam z zaburzeniami lękowymi. Nie potrafilam wyrazić swojego zdania . Czułam się nie ważna. Myślałam że jestem sama ze swoimi problemami. Pani Joanna nauczyła mnie wyrażać swoje emocje których nie zauwazalam,z terapii wynioslam ogrom wiedzy.Jestem silniejsza, pewna siebie, wyrażam swoje zdanie,którego tak sie bałam . Terapia zmieniła moje życie na lepsze ! Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i poświęcony czas .

  mgr Joanna Juda

  Dziękuję za zaufanie ❤️

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania