Powiatowy Szpital im. Władysława Biegańskiego w Iławie

(8 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Powiatowy Szpital im. Władysława Biegańskiego w Iławie

Gen. Wł. Andersa 3

14-200, Iława, warmińsko-mazurskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Janusz Proksa

  Ortopeda, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 65/79Usługa: konsultacja ortopedyczna

   Około 3 tyg. temu miałem wypadek zakończony szyciem ścięgna zginacza palca oraz rany ciętej palca. Było to 300 km od miejsca zamieszkania. Poszedłem do doktora w celu sprawdzenia, czy wszystko się goi tak, jak powinno oraz po skierowanie na zdjęcie gipsu za 3 tyg. Niestety p. doktor, najpierw nie za bardzo chciał obejrzeć ranę po operacji, a następnie, po obejrzeniu rany, nieprzyjemnym tonem stwierdził, że nie ma rozumie co zostało zrobione i nie wie, jak zostało zszyte. Na koniec dodał, że nie podejmuje się dalszego leczenia. Na moją prośbę o skierowanie na zdjęcie gipsu, agresywnym tonem spytał się mnie, czy nie rozumiem, co powiedział i że nie podejmuje się dalszego leczenia. Kategorycznie odmówił wystawienia skierowania na zdjęcie gipsu oraz żebym mógł się skonsultować z innym lekarzem. Wg niego dalsze leczenie powinno być prowadzone przez lekarza, który operował, jednak nie mam możliwości jeżdżenia 300 km na konsultacje, ale p. doktor powiedział, że to już mój problem. Doktora nie polecam.

  • D
   Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Nie polecam.
   Lekarz nie wykazał zainteresowania moim problemem podczas konsultacji ortopedycznej.
   5 dni temu na ostrym dyżurze miałam rozpoznany uraz skrętny stawu skokowego i stopy lewej oraz podejrzenie uszkodzenia więzadła rozdwojonego i piętowo-sześciennego grzbietowego. Dr Janusz Proksa spojrzał dosłownie 2 sekundy na moją stopę i stwierdził, że jest to klasyczne zwichnięcie mimo, że w zaleceniach miałam skierowanie na USG.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Janusz Józef Nowiński

  Neurolog,

  • K

   Mam 50 lat i miałem udar, dzięki temu lekarzowi wyszedłem z tego cało - szybka i poprawna diagnoza, profesjonalne podejście, dobra opieka i szybkie wdrożenie rehabilitacji, dzięki której teraz po 3 miesiącach normalnie funkcjonuję i wkrótce wrócę do pracy. Jestem wdzięczny temu lekarzowi za jego zaangażowanie. Serdecznie polecam pana Janusza!
   Szymek

  • bardzo dobry lekarz dziekuje za leczenie ogromny szacunek naprawde lekarz ktory bardzo sie stara zainteresowany pacjentem dokladny


 • Aleksandra Koloch-Głowacka

  Pediatra, Lekarz W Trakcie Specjalizacji, lek.

  • N
   Lokalizacja: Ośrodek Zdrowia RodzinaUsługa: zły stan zdrowia dziecka

   Bardzo miła,cierpliwa i kompetentna Pani Doktor.Szybko zdobyła zaufanie mojego dziecka, a co najważniejsze diagnoza jest zawsze trafna i leki dobrze dobrane.Z czystym sumieniem polecam.


 • Jan Kudyk

  Ortopeda,

  • Lokalizacja: Powiatowy Szpital im. Władysława Biegańskiego Usługa: Leczenie barku, po operacji mocowania mięśnia nadgrzebieniowego do głowy kości ramiennej

   Małomówny ale bardzo dobry specjalista. Szczególnie w dziedzinie urazów barkowych. Doskonale wie, że najważniejsza jest rehabilitacja i nie szczędzi skierowania.


Powiązane wyszukiwania