Poradnie Specjalistyczne Medicus

(8 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Poradnie Specjalistyczne Medicus

Wodna 6

64-200 , Wolsztyn , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Izabela Sworowska

  Laryngolog,

  • M
   Lokalizacja: „Na Wodnej” Specjalistyczne Praktyki Lekarskie

   Pani Doktor jest obecnie jednym z bardzo niewielu rzetelnych i zawsze pomocnych lekarzy. Wspaniała osoba. Nigdy nie odnawia.
   Doskonały sprcjalista. Polecam.

  • A
   Lokalizacja: „Na Wodnej” Specjalistyczne Praktyki LekarskieUsługa: stan zapalny migdała

   Lekarz z powołania. Bardzo fachowa i wyczerpująca diagnoza oraz podejście do pacjenta. Traktuje każdego pacjenta jak człowieka przejmuje się jego dalszym losem. Naprawdę polecam tego lekarz najlepszy i najtańszy laryngolog w okolicy.


 • Artur Dolicher

  Pediatra,

  • M
   Lokalizacja: Artur Dolicher lekarz medycyny, pediatraUsługa: Inny

   Lekarz z sercem na dłoni. Bardzo konkretny. Wracamy od lat. Zawsze przyjazny a przede wszystkim zawsze odbiera telefon i służy pomocą.
   Polecam!

  • A

   Bardzo dobry lekarz. Bardzo zaangażowany w swoją pracę i dostępny, co jest niezmiernie ważne w przypadku pediatry. Można do niego dzwonić lub wysyłać sms-y z pytaniami. Czasem wystarczy taka telefoniczna porada i już nie trzeba jechać specjalnie na wizytę. Podczas wizyty zawsze ma czas dla pacjenta ( bez znaczenia czy to w przychodni NFZ czy prywatnie). Zawsze dokładnie wypisuje sposób dawkowania leków, więc nie ma później problemu z ich podawaniem. A ponadto jest zawsze uśmiechnięty, co jest ogromie ważnie, gdy pacjentami są dzieci. Polecam!


 • Natalia Koczera

  Neurolog,

  • K
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w WolsztynieUsługa: Inny

   Pani Doktor w ogóle nie słucha, a to chyba najważniejsza cecha lekarza. Non stop przerywała mi wypowiedz, nie pozwoliła przedstawić historii choroby- nie powiedziałam zatem wszystkich istotnych objawów. Na objawy poważnej choroby powiedziała, że zapewne źle siedziałam i tyle. Ból głowy od siedmiu lat skwitowała: mnie tez boli głowa. Szkoda czasu i zdrowia na takie wizyty. Doktor w trakcie wizyty przeglądała non stop komórkę, była niemiła. Zwróciła mi nawet uwagę, że mam „dziwne buty, proszę je zdjąć”. Cóż. Starta czasu. Zero profesjonalizmu i mało wiedzy. Wizyta trwała mniej niż 5 minut.
   Prywatny lekarz w Poznaniu od razu rozpoznał chorobę i nakazał pilnie wykonanie rezonansu.

  • A
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w WolsztynieUsługa: Inny

   Stanowczo odradzam wizyt u Tego lekarza która nie trwała nawet 5 minut. Pani nawet mnie nie zbadała, nie zajrzała w wyniki rezonansu magnetycznego. Z mocnymi bólami kręgosłupa zostałem odesłany do ortopedy. Po tygodniu trafiłem na pogotowie nie mogąc już chodzić. Sprawę zgłoszę do izby lekarskiej.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu