Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Pomed

Kwiatowa 19

87-640 , Czernikowo , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Monika Kozłowska

  Lekarz Rodzinny,

  • C

   Lekarz godny polecenia dla wszystkich pacjentów. Wyróżnia ją miłe, sympatyczne i profesjonalne podejście do pacjenta oraz szczegółowy wywiad który poprzedza zwykle trafną diagnozę. W przypadku wątpliwości zawsze zleca dodatkowe badania. Posiada rozległą wiedzę medyczną, ale jednocześnie nie wstydzi sie zajrzeć w książkę kiedy nie jest czegoś pewna do końca pewna. BARDZO POLECAM!

  • A

   Potwierdzam poniższą opinię. Bardzo dobry fachowiec, ma świetne podejście do pacjenta. Cierpliwie wysłucha, dokładnie wytłumaczy, zleca badania potwierdzające lub wykluczające chorobę. Nie przepisuje antybiotyków na infekcje wirusowe (jak czyni to teraz większość lekarzy - profilaktycznie!). Zna się na swoim fachu. Rzekłoby się "aż chce się chorować, aby trafić na takiego lekarza" :) Naprawdę super lekarz.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Maciej Pietrzak

  Laryngolog,

  • A

   Do szpitala w Grudziądzu zgłosiłam się z powodu skrzywienia przegrody nosa. Zabieg wykonał lek Maciej Pietrzak. Minęło pół roku, przegroda nadal krzywa, cały czas katar, kicham ustami nie nosem.Została przy okazji zmniejszona jedna z małżowin nosowych- gorzej mi się nią teraz oddycha.
   W połowie kwietnia br. skierowano mnie to tegoż samego szpitala w celu plastyki podniebienia, by wyeliminować silne chrapanie. Na nieszczęście trafiłam znowu na lek Macieja Pietrzaka.Badanie pozabiegowe wykazało zakażenie jamy ustnej. Konieczna była silna antybiotykoterapia Minęło 2,5 miesiąca- ja nadal czuję na podniebieniu "coś obcego", trudno mi się połyka, a chrapanie nie zzmniejszyło się ani trochę. Podczas przyjęcia do szpitala zostałam uprzedzona o możliwości pogorszenia stany zdrowia po zabiegu, ale nie sądziłam, że u tego lekarza- pogorszenie- to standard!Wielkie dzięki PANIE DOKTORZE. Anna


 • Marek Barański

  Pediatra,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Moim zdaniem bardzo dobry lekarz przyjechał do nas na wizytę domową do dwuletniej córeczki Od miesięcy walczymy z kaszlem każdy lekarz dawał nam zawsze inhalacje i mówił że żłobkowe dzieci tak mają A pan doktor jako pierwszy zasugerował nam że Kaszel może być alergiczny i w tym kierunku zaczynamy leczenie

  • R
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pan doktor Barański jest znakomitym specjalistą z powołaniem. Przyjechał bardzo późnym wieczorem na wizytę domowa do naszego dwumiesięcznego synka na drugi koniec Torunia. Był rzeczowy, poświecił dużo czasu na omówienie wszystkich możliwych wariantów leczenia. Takich lekarzy z powołaniem ciężko jest w obecnych czasach spotkać. Polecamy gorąco.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu