Informacje o placówce

Gabinety

Polmedic

ul. Okulickiego 74

26-600, Radom, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Polmedic

Władysława Domagalskiego 7

26-600, Radom, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Polmedic

Toruńska 1

26-600, Radom, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Polmedic

Osiedlowa 9

26-600, Radom, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Izbela Mocarska

  Lekarz Rodzinny,

  • A

   nie zgadzam się. Pani doktor mocno zmanierowana. Nie ma możliwości wejśc do gabinetu o czasie, a w przypadku kiedy widzi młoda osobę całkowicie ją zlewa. Tak właśnie zostałam zlana, wypuszczono mnie bez badań. Zmieniłam lekarza, dostałam skierowanie na badania i do tej pory przyjmuje leki i będe przyjmować je juz zawsze. Jeśli o mnie chodzi Pani Mocarska nie jest dobrym lekarzem.


 • Elżbieta Przybyłko-Jakubczyk

  Internista, Pulmonolog,

  • G

   Leczę się u dr Przybyłko-Jakubczyk jako pulmunologa z powodu astmy i problemów z płucami i jestem zadowolona. Jeżeli dzieje się coś co mnie niepokoi(silny ból w płucach,napady duszności itd) doktor Przybyłko zawsze stara mi się wytłumaczyć czym to jest spowodowane,robi badania kontrolne,jeżeli trzeba.
   Nie przyjmuje pacjentów "na odwal się",żeby tylko było zrobione.Przykłada się do swojej pracy i do każdego pacjenta.Można z nią porozmawiać o swoich obawach i objawach choroby.
   Polecam :)


 • Katarzyna Sułecka-Skuza

  Pediatra, Lekarz Rehabilitacji Medycznej,

  • A

   Bardzo dobry specjalista budzący zaufanie i z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Polecam dr Skuzę wszystkim, którzy od lekarza oczekują zrozumienia, zainteresowania i efektywnej pomocy. Zalecone przez Panią doktor leki oraz zabiegi uwolniły mnie od długotrwałego bólu w neuralgii nerwu trójdzielnego.

  • K

   Niestety dr Skuza okazała się bardzo niepomocna w leczeniu mojego dziecka. Trafiłam do tej Pani ze swoim synem, który miał początek skoliozy. Na początku skierowała nas na masaże i zaleciła ćwiczenia (nie pokazała jakie ), ale na ostatniej wizycie usłyszałam że skolioza się pogorszyła a pani doktor zaleciła podawanie dziecku tranu i magnezu ?!!! Szybko się udałam do innego lekarza i okazało się że syn ma jedną nogę krótszą ! Być może dr Skuza jest dobrym pediatrą tylko dlaczego przyjmuje w specjalistycznej przychodni rehabilitacyjnej?


 • Rafał Robert Niemiec

  Ortopeda,

  • J

   Wspaniały lekarz. Polecam. Dzięki niemu jestem już po operacji kręgosłupa. Inni lekarze zwlekali ze skierowaniem mnie na rezonans, dawali mi ciągle leki przeciwbólowe a pan doktor Niemiec skierował mnie od razu na badanie i okazało się , że jest przepuklina w lędźwiowym i trzeba szybko operować. Jestem już rok po operacji i zawsze chodzę na kontrole do "mojego" ortopedy. Jest nie tylko wspaniałym specjalistą ale też cudownym człowiekiem, który potrafi uszanować pacjenta, wysłuchać go cierpliwie i właściwie ocenić.


 • Marek Andrzej Kwaczyński

  Ortopeda,

  • P

   Na wstępie zaznaczam, że nie oceniam kwalifikacji medycznych Pana doktora Marka Kwaczyńskiego, bo nie miałam możliwości ich poznania ... Oceniam natomiast Jego etykę lekarską i kulturę osobistą, która moim zdaniem pozostawia bardzo wiele do życzenia ...Podczas zaplanowanej wizyty w poradni ortopedycznej wszystko było OK. do momentu, kiedy należało zrealizować wypisaną przez ww. lekarza receptę i wykonania zastrzyku w okolicę kolana (taki zabieg wykonuje osobiście lekarz). Nieświadoma byłam niestety późniejszej reakcji lekarza, która nastąpiła wkrótce po realizacji recepty w aptece. Pragnę zaznaczyć, że z powodu braku tego konkretnego leku leku kierownik apteki zaproponowała zamiennik (lekarz nie zaznaczył na recepcie, że nie wolno zastosować zamiennika), który doręczyłam lekarzowi. Na jego widok lekarz się zdenerwował, odmówił dalszego leczenia, w taki sposób, że poczułam się poniżona..Ta sytuacja miała miejsce na korytarzu pełnym pacjentów, więc nic dziwnego, że sposób potraktowania mnie przez lekarza wzbudził zainteresowanie.... W konsekwencji zostałam z bolącym stawem, lekami o wartości 600 złotych i goryczą poniżenia doznaną od lekarza. Wielka szkoda, że w przypadku opisanego lekarza, liczba liter przed nazwiskiem niestety nie idzie w parze z KULTURĄ ...


 • Grzegorz Izbicki

  Chirurg, Ortopeda,

  • M

   Witam. 26 stycznia tego roku miałem zabieg artroskopi kolana u Pana Grzegorza. Ogólnie jestem zadowolony. Podejście znakomite, potrafi dobrze wytłumaczyć obrazowo problem. Po pierwszej wizycie zdiagnozowal mój problem i dalej będzie mnie prowadzić przez kolejny zabieg czyli rekonstrukcja więzadła przedniego krzyżowego.
   Naprawdę polecam tego lekarza. Zna się na rzeczy :)

  • G

   PACJENT "POLMEDIC" NFZ
   Nie wiem co powiedzieć. Z jednej strony widać i słychać , że ma się kontakt z osobą kompetentną.
   Z drugiej strony wizyta trwała a z 4-5 minut . Chwilę badał kręgosłup, dał skierowanie .
   Poprosiłem go żeby spojrzał na stopy , ponieważ wyrosły mi guzki. Powiedział cyt. : "Teraz nie mamy czasu na to" . Moim zdaniem tak nie powinien powiedzieć. Kazał mi przyjść drugi raz z tym schorzeniem. Przecież wie ile czeka się na wizytę do niego !?

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Elżbieta Grabiec

  Pediatra, Endokrynolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Polmedic

   Wizyta trwała 6 minut, włącznie z wypełnianiem przez Panią doktor mojej nowej karty, "badaniem" szyi, i obsłuchiwaniem pleców. Pani doktor ucinała moje zdania w połowie, właściwie to nie jestem pewna czy mnie w ogóle słuchała. Była bardzo chłodna i stanowcza do przesadności. Zleciła mi 3 badania endykronologiczne i skwitowała tym że badanie które już zrobiłam są bardzo stare bo robione dwa miesiące temu i że powinnam mieć badania zrobione na świeżo. O czym nie wiedziałam ale i tak dostałam za to burę. Czekałam na wizytę 2 miesiące i usłyszałam że mam zrobić nowe badania (i to wcale nie specjalistyczne, tylko podstawowe które właściwie mogła bym zrobić na skierowanie doktor pierwszego kontaktu) oraz zgłosić się do niej jeszcze raz. Żadnej diagnozy nie otrzymałam, nie usłyszałam też jakie są szanse na to że będę musiała brać na ewentualną niedoczynność tarczycy leki. Niepolecam. Wychodząc z gabinetu byłam bardzo smutna a smutek przerodził się we wściekość z racji tego jak nieprzyjemnie zostałam potraktowana.

  • M

   Doktor bardzo konkretna z ogromną wiedzą, z moim zdaniem świetnym poczuciem humoru. Jeśli jest się dla niej wporzadku a nie od razy rozczeniwym pacjentem jest naprawdę wspaniala. Dla mnie jest najlepsza Panią doktor z która miałam doczynienia , dzięki niej jestem zdrowa. wszyscy na nia tu narzekają a potem i tak wracają do niej, bo wiedzą że ona pomoże.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Bartosz Szmigiel

  Ortopeda,

  • R
   Lokalizacja: PolmedicUsługa: ból kolana

   Bardzo polecam Pana Doktora do którego trafiłem z urazem kolana (uraz podczas ćwiczeń Krav Maga). Pan Doktor szybko zdiagnozował przyczynę i wykonał zabieg. Łąkotka uratowana a ja po 3 miesiącach wracam do ćwiczeń. Zdecydowanie to świetny ortopeda.

  • K

   Świetny lekarz który przede wszystkim nie traktuje człowieka przedmiotowo, mam z Panem doktorem dość długo i często do czynienia i jak dotąd nie spotkałam lepszego lekarza. Miły, sympatyczny a przede wszystkim rzeczowy. Człowiek godny Zaufania :-)


 • Aneta Wasil-Kieloch

  Lekarz Rodzinny,

  • J
   Lokalizacja: PolmedicUsługa: kontynuacja leczenia

   Mam za sobą wizyty u dr Kieloch (co najmniej kilka) i oceniam ją pozytywnie jako lekarza. Podobnie jej stosunek do pacjenta. Zleca potrzebne badania kontrolne, jest zainteresowana wynikami leczenia.

  • A

   Pani doktor podczas wizyty potraktowała mnie w bardzo niewłaściwy sposób, odnosi się do pacjentów bardzo chamsko i wyróżnia się brakiem kultury osobistej. jest osobą bardzo nie miłą, źle odnosząca się do pacjentów, osobiście uważam, że takie osoby nie nadają się do pracy, w której ma się kontakt z ludźmi. Stanowczo odradzam wizyty u tej pani, gdyż kosztuje ona sporo nerwów. Może i jest dobrym lekarzem, ale nie potrafi się zachować dobrze w stosunku do pacjentów.


 • Joanna Strawa

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: przeziębienie dziecka

   Przemiła, kompetentna ze wspaniałym podejściem do dzieci. Wszyskto dokładnie tłumaczy. Jest bardzo cierpliwa w stosunku do dzieci. Naprawde polecam Panią doktor z czystym sumieniem, oby więcej takich lekarzy. Agata

  • M
   Lokalizacja: Polmedic

   Świetna Pani doktor. Doskonałe podejście do małych pacjentów. Odpowiada na smsy, pamięta swoich pacjentów, wszystko dokładnie tłumaczy. Wizyty odbywają się w miłej atmosferze.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu