Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Polmed Goleniów

Pocztowa 43

72-100, Goleniów, zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Bogusław Wojciech Pilawa

  Pediatra, Lekarz Rodzinny,

  • P

   Fantastyczny lekarz. Ma bardzo rozległą, fachową wiedzę. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Zawsze pomógł i trafnie określił chorobę, a nie rzadko jej potrzebowałam.


 • Ewelina Dymkowska

  Stomatolog, lek. dent.

  • Jestem bardzo zadowolony z Pani Doktor Dymkowskiej
   bardzo miła i profesjonalna obsługa
   Specjalnie dojeżdżam ze Szczecina
   polecam w 100%

  • A

   Chcę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona z Pani Dr. która tam pracuje, mimo iż jest młoda widać że posiada bardzo dużą wiedzę, każdego pacjenta traktuje bardzo indywidualnie, doradzi, odpowie na każde pytanie, zawsze miła i sympatyczna, naprawdę warto. Polecam wszystkim.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Dariusz Roszkowski

  Ortopeda, dr n. med.

  • Uważam że dr. D.ROSZKOWSKI jest jednym z najlepszych specjalistów ortopedii Bardzo polecam tego specjalistę. Miałem cztery operację wykonane przez dr.D.ROSZKOWSKI.Jestem bardzo bardzo zadowolony

  • B

   Bardzo dobry ortopeda,
   Miałam wypadek, trafiłam do szpitala na Unię Lubelską, tam udzielono mi pierwszej pomocy jednak nie wyleczino mnie i cierpialam przez kilka miesięcy. Dopiero po konsultacji i operacji wykonanej przez doktora Roszkowskiego poczułam sie lepiej. stwierdzam że dr D. Roszkowski jestbardzo dobrym ortopedą.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Adam Szafiński

  Lekarz Rodzinny, Homeopata, Specjalista Medycyny Naturalnej, lek.

  • C

   Polecam doktora Adama Szafińskiego, jest lekarzem rodzinnym i homeopatą o łagodnym usposobieniu, poświęca dużo czasu pacjentowi - wizyta trwa około godziny, dokładnie przeprowadza wywiad, wnikliwie analizuje objawy; bardzo łatwy kontakt telefoniczny, jeśli pan doktor nie może odebrać telefonu –oddzwania. W trakcie trwania kuracji na moje zapytania i wątpliwości pan doktor udzielał konsultacji telefonicznie. W moim przypadku leczona jestem głownie preparatami ziołowymi i uzupełniająco homeopatycznymi granulkami dostępnymi w aptece. Jestem zadowolona z efektów leczenia, po zastosowaniu kuracji dobranej przez pana doktora pozbyłam się objawów choroby i nie przyjmuję sterydów.
   Częstotliwość wizyt –średnio jedna na 2 miesiące, koszt 100 zł. Preparaty ziołowe są dość drogie, można je samemu zamawiać przez internet lub zakupić u pana doktora.


  • Lekarzom zdarza się nie trafić z diagnozą . W moim przypadku Dr stanęła na głowie żeby mi oko wyleczyć poprzedni lekarz sobie nie poradził . Dzisiaj byłam na kontroli i przeczytałam ostatnią linijkę a wcześniej tej największej 4 na tablicy nie widziałam . Jeszcze mnie czeka dalsze leczenie ale już teraz mogę normalnie funkcjonować .Pozdrawiam

  • R

   Uciekajcie, mówię wam i to szybko i daleko od tej kobiety.
   Nie wiem gdzie ona pobierała nauki, ale wiem na pewno, że braki w jej wyszkoleniu odbiją się na Was samych lub na waszych bliskich. Przez tą Panią moje dziecko o mały włos nie straciło oka, przez nią spędziło 3 tygodnie w szpitalu w Szczecinie i leczyć będzie musiało się jeszcze długo.
   Na chwilę obecną nie wiadomo, czy nie będzie potrzebny przeszczep rogówki. A szanowna okulistka stwierdziła tylko alergię u dziecka, nie zauważyła postępującego owrzodzenia powieki i zapalenia rogówki.
   Niestety ta Pani nie ma jak dotąd konkurencji w Goleniowie i może sobie pozwolić na takie wybryki bez uszczerbku na ilości pacjentów.
   Oby już nie za długo trwał ten stan rzeczy.


 • Leszek Kuprjanowicz

  Okulista, Chirurg, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja usunięcia zaćmy

   Do pana doktora trafiłam z polecenia. Mój Tata poddał się u doktora Kuprjanowicza operacji usunięcia zaćmy. Operacja była bardzo trudna ze względu na zaawansowaną zaćmę. Po zabiegu oko bardzo bolało i nadal boli. Pan doktor uspokajał że wszystko jest ok. i że się ładnie goi. Niestety minęło 10 miesięcy od operacji u pana doktora i tata nadal nie widzi. Drugie oko zrobiliśmy już u innego lekarza. Na szczęście tym razem wszystko jest ok.

  • R
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja odwarstwienia siatkówki

   Pod koniec czerwca br. miałem wypadek, w trakcie zabawy z synem oderwał się jeden z elementów zabawki, który uderzył mnie w prawe oko, szczęście w nieszczęściu uderzenie poszło w powiekę, jak później lekarze ocenili siła uderzenia była tak duża , że gdybym dostał bezpośrednio w oko to pewnie by wypłynęło. Bezzwłocznie po wypadku pojechałem do szpitala tam przeprowadzono mi kilka jak nie kilkanaście badań by sprawdzić czy z okiem wszystko dobrze. Wszystko wskazywało, że oprócz bólu i szerokiej gamy kolorów opuchniętej powieki i okolic oka nic więcej wydarzyć się nie może a jednak.... po prawie czterech tygodniach od wypadku pojawił się problem z polem widzenia, od strony nosa zanikał obraz. Bezzwłocznie udałem się na kontrolę do szpitala, wyniki badań były bezlitosne, wypadek był jednak na tyle poważny, że w okolicach uderzenia, od strony skroniowej pękła i odwarstwiła się siatkówka. Odwarstwienie postępowało i było bardzo duże ryzyko, że osiągnie żółtą plamką co skutkowałoby praktycznie całkowitą ślepotą. Skierowano mnie na operację do Dr Leszka Kuprjanowicza, z początku był plan by wykonać witrektomię ale potem Pan dr Kuprjanowicz zaproponował by jednak wykonać wpuklenie. Operacja odbyła się w narkozie. Operacja zakończona pełnym sukcesem. Zastosowana metoda wpuklenia zatrzymała odwarstwienie. Dr Kuprjanowicz udowodnił jakim talentem dysponuje i jak swoją wiedzą, doświadczeniem i podejściem do pacjenta może pomóc tym którzy mają poważne problemy ze wzrokiem. Pokazał że można być człowiekiem pełnym empatii a zarazem prawdziwym z krwi i kości zdecydowanym i odpowiedzialnym fachowcem światowej klasy, co niejednokrotnie słyszałem z ust innych lekarzy z nim współpracujących. Jestem pod wielkim wrażeniem wykonanej przez dr Kuprjanowicza operacji i bardzo się cieszę że w tak poważnej dla mnie sytuacji mogłem doświadczyć jego profesjonalizmu. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam, Rafał M.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu