Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Pge-Med

Mickiewicza 12

76-270 , Ustka , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u Pge-Med? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię
  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Kamila Sokolnicka-Świercz Inny

  Bardzo polecam Panią Doktor. Zawsze miła, spokojnie odpowiada na każde pytanie, szczegółowo wyjaśnia problem w przystępny sposób. Jeśli nie jest pewna wystawia skierowania na dalszą, szczegółową diagnostykę. W ciąży co wizytę miałam USG i szereg badań laboratoryjnych. Nieraz wizyty są z czasowym opóźnieniem, ale myślę że wynika to z ilości pacjentek i tego że Pani Doktor poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzebuje.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Kamila Sokolnicka-Świercz

  Pani doktor bardzo miła. Dokładnie bada pacjentke i przeprowadza szczegolowy wywiad. Jestem bardzo zadowolona.


  A
  Lekarz: lek. Kamila Sokolnicka-Świercz

  Bardzo dobry lekarz, świetny diagnosta. Pani Doktor bardzo wnikliwie zbiera wywiad, bada i rzeczowo rozmawia z pacjentką oraz podaje konkretne zalecenia. Miałam szczęście że trafiłam właśnie do P. Dr. Sokolnickiej. Już przy pierwszej wizycie postawiła trafną diagnozę i skuteczne zalecenia. Szczerze polecam Halina Olejniczak


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz