Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Osteon

Lipowa 19

58-100 , Świdnica , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Juszczyk-Kuriata Inny

  Pani Doktor jest świetnym lekarzem i wspaniałym człowiekiem. Bardzo pomogła mojej mamie. Co więcej nigdy nie odmawia pomocy i jest zaangażowana na każdym etapie leczenia . Życzę każdemu aby tylko takich lekarzy spotykał na swojej drodze. Bardzo dziękuję.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Duszkiewicz Inny

  Właściwy człowiek (specjalista) na właściwym stanowisku. Wybitny specjalista, godny polecenia rodzinie i najbliższym. Możnaby długo się rozpisywać o superlatywach, jednym słowem cud lekarz.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Duszkiewicz Inny

  Jeden z najlepszych lekarzy z jakim kiedykolwiek miałem kontakt. Dzięki Jego kompetencjom i zaangażowaniu mam sprawną nogę chociaż rokowania nie były optymistyczne. Pomimo skomplikowanego połamania kości udowej - dzięki pracy Pana Marka jakiś czas później przebiegłem maraton.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bernard Sokół Inny

  Zdecydowanie nie polecam. Ja rozumiem,że w obecnej sytuacji kiedy wizyta z funduszu nie ma szans to człowiek woli wydać ciężko zarobione pieniądze żeby się ratować . Sama tak zrobiłam. Przyszłam na wizytę z kilkoma badaniami które jak absurdalnie sądziłam pomogą. Ale już w momencie wejścia do gabinetu poczułam się jak intruz. Pan doktor wydawał się być zniecierpliwiony, niezainteresowany. Badanie pospieszne, nie dało się wyjaśnić o co chodzi. A diagnoza mnie powaliła. Cytuje" Czy pani uważa że przez pęknięte okno nie będzie powiewał wiatr? Tego się nie da zakleić "
  Tylko operacja i operacja
  Tyle ja wiedziałam z internetu.
  No cóż jak ktoś chce wydawać duże pieniądze idąc do kogoś kto nie odpowiada na pytania pacjenta tylko krzyczy proszę odpowiadać na pytania. Nie koniecznie związane z konkretnymi problemami pacjenta jak było w moim przypadku to super. Dodam że nie jestem staruszką, która chciała się wygadać. Mam konkretny problem a zostałam potraktowana może jak zbyt błachy przypadek. Zero informacji co dalej robić. Operacja operacja. Tyle usłyszałam. Ale gdzie ale jak. Nic.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Siodlaczek Inny

  Pragnę przekazać ogromne wyrazy wdzięczności dla Pana dr Siodlaczka za to, że w tak trudnym czasie pandemii, wykazał się ogromna empatią i pomógł mi mimo natłoku pracy i stanął na wysokość swego powołania. Kosztem swego czasu i natłoku pracy udzielił mi pomocy której nie mogłam uzyskać w typowych warunkach, Jest to szalenie miłe i za to jestem bardzo wdzięczna.
  Czuje się zaopiekowana na najwyższym poziomie. Dziękuje i polecam z całego serca.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Justyna Michaliszyn Inny

  Na wizycie czułam się bardzo komfortowo. Leczenie skuteczne, zaplanowane, wszystko dodatkowo objaśnione. Moje wizyty przebiegają bez stresu, i bólu po fantastycznym znieczuleniu a ceny są umiarkowane. Panie są zgranym zespołem, otwarte i empatyczne na drugą osobę.Zdecydowanie mogę polecić ten gabinet i zawsze uśmiechnięta Pani doktor


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Justyna Michaliszyn

  Bardzo dobry stomatolog. Pani doktor ciepła wyrozumiała osoba zresztą obie Panie bardzo miłe, na fotelu można się zrelaksować, przyjemna atmosfera a duzym plusem jest bezbolesne znieczulenie. Polecam


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bernard Sokół operacja złamania

  Wizytę u Pana doktora miałam w zastępstwie ponieważ mój lekarz przebywał na urlopie. Chodziło o kontrolę ręki a mianowicie skierowanie do wyciągnięcia druta który wystaje z ręki. Pan doktor poświęcił mi nie całe 5 minut za co wziął 100zl. Wydawał się zniecierpliwiony widać było że mu się bardzo spieszy. Nie wystawił skierowania na rtg przez co miałam później bardzo dużo załatwiania od lekarza rodzinnego aż po szpital. Nie ja muszę się znać na procedurach lekarz jest od tego żeby mnie pokierować. Ten lekarz tego nie zrobił. Zdecydowanie nie polecam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Justyna Michaliszyn leczenie zębów

  Profesjonalnie. Jestem bardzo zadowolona. Poziom stresu 0. Pani doktor bardzo życzliwa i uśmiechnięta podejście do pacjenta super. Pani asystentka tak samo zaangażowana i uprzejma. Ceny przystępne. Stomatolog godny polecenia w 100%


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Duszkiewicz liczne zmiażdżeniowe złamania kostki

  Bardzo dobry specjalista, podejście do klienta oraz leczenie na 6 plus.
  Dzięki Panu doktorowi moja stopa która mogła być amputowana wraca do sprawności.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania