Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Osteon

Lipowa 19

58-100, Świdnica, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Jazienicka

  Neurolog,

  • G

   Pani doktor Anna Jazienicka, w Swojej osobie stanowi kwintesencję słowa ”Lekarz” w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu. Takich Lekarzy jak Doktor Anna jest niewielu, naprawdę niewielu.
   Obok posiadanej ogromnej wiedzy medycznej popartej wieloletnią praktyką szpitalną oraz praktyką w przychodniach, posiada obiektywnie ujmując ogromną wiedzę medyczną, którą łączy z pasją wykonywanego zawodu ( moim zdaniem w przypadku Pani Anny adekwatnym słowem będzie użycie zwrotu ” Powołania do Zawodu Lekarza”) Tą wspaniałą Lekarkę cechuje bezinteresowność, poświęcenie, empatia, obiektywizm i szczera z serca płynąca dobroć.
   Chciałbym w sposób odpowiedzialny użyć tych słów wobec innych lekarzy i medyków, czego nie sposób użyć, chcąc zachować obiektywizm a nie stronniczość.
   Świdnica oraz mieszkańcy Świdnicy i okolic, mają naprawdę (mamy) duże szczęście w osobie Doktor Anny. Kobiety, Matki, Lekarza o wielkim sercu oraz oddaniu wobec Ludzi Chorych, których to Pani Doktor nie umie po prostu zbyć, wypisując receptę i zachowując dystans wobec człowieka często poważnie chorego, cierpiącego.
   Mam niekłamaną możliwość i sposobność znać Panią Doktor Annę od ponad dwudziestu kilku lat. Lat mojej choroby i Jej Bezinteresownej pomocy, naprawdę bezinteresownej pomocy medycznej okazywanej mojej osobie przez tak długi okres czasu zmagania się z nieuleczalną chorobą, czego inni lekarze tej specjalności i nie tylko tej specjalności nie potrafią okazać w sposób tak głęboko bezinteresowny.
   Jest ciepłą Osobą, lekarzem z sercem i empatią, zawsze gotową do niesienia Pomocy bez względu na porę dnia czy nocy.
   Takich Lekarzy spotyka się wyjątkowo naprawdę wyjątkowo sporadycznie, wręcz „ raz w życiu „
   Doktor Anna nie toleruje i nie znosi fałszu, obłudy, chciwości, interesowności materialnej. O czym sam miałem okazję się wielokrotnie przekonać, jako człowiek poważnie naprawdę poważnie chory. Tacy Lekarze jak Pani Anna, przywracają często traconą nadzieję człowieka chorego w autorytet ”LEKARZA” Jest Chlubnym dla Tej grupy zawodowej („ Lekarzy „) wyjątkiem od reguły broniącym Jej Osobistym sposobem postępowania w relacjach Lekarz-Pacjent, właśnie szacunku dla (innych, lekarzy) Jej postawą zawodową i Osobistą, ratując innych „Medyków „ niespotykanym a wręcz nadzwyczajnym Jej poświęceniem, co stanowi naprawdę Wyjątek od reguły na niwie relacji ” Lekarz-Pacjent. Inni Świdniccy Lekarze, winni brać z Tej Pani Doktor przykład i choćby cząstkowe zastosowanie Jej sposobu traktowania Chorych Ludzi.( Nie tylko Świdniccy lekarze, ale całe grono Lekarzy w Polsce)
   Wszystkim Chorym życzę, aby w razie potrzeby mogli otrzymać pomoc od Pani Doktor Anny, fachową, rzetelną, prawdziwą Pomoc Medyczną i wsparcie moralne oraz emanującą od Tej Kobiety empatię i pozytywną oraz bardzo konstruktywną pomoc nie tylko Najwyższej, jakości pomocy medycznej, ale właśnie i wsparcie moralne, poparte Jej empatią oraz Jej Ciepłem i Sercem, którego nie utraciła przez tyle lat jej „misji, jako Lekarza „ ….Tak najbardziej adekwatnym słowem będzie..”Misja Lekarska” a nie profesja Lekarza o takiej czy innej specjalizacji.
   Doktor Anna jest prawdziwym ”Diamentem w popiele ludzkiej choroby, cierpieniu, bólu i najczarniejszych myśli”
   Każdemu Choremu Człowiekowi a nie pacjentowi, z serca i od serca polecam Panią Doktor Anię
   Pani Aniu, Pani Doktor, jak dobrze, iż, Pani jest tu w Świdnicy, o czym świadczą kolejki do Tej Pani Doktor w miejscach, w których Pani Doktor przyjmuje Chorych Ludzi a nie Pacjentów i ich jednostki chorobowe…. Dziękuję Pani za to, iż Pani nas nie opuściła i nie wyjechała z Świdnicy…  • R

   Wspaniały lekarz, ciepła kobieta, fachowa opieka. Dzięki Niej na nowo uwierzyłam w lekarzy. Zawsze chętna do pomocy. Gorąco polecam.


 • Sebastian Kazimierczak

  Fizjoterapeuta,

  • P

   Bardzo dobry fizjoterapeuta....polecam.
   Zapomniałam, że miałam - podobno poważny - problem ortopedyczny - po serii ćwiczeń i zabiegów.
   Jestem zdrowa i to jest najważniejsze...dziękuję.


 • Anetta Kasprzak-Radecka

  Internista,

  • Fachowiec i konkret w każdym calu. Skuteczna w leczeniu choroby ciała, a gdy jest taka potrzeba to i duszę podleczy. Leczy od lat całą moją rodzinę. Wielkie dzięki Pani Doktor


 • Barbara Kucper

  Dietetyk,

  • G

   Śerdecznie polecam Panią Basie! Dzięki niej udało mi się w końcu zdrowo i bezpiecznie stracić na wadze. Pani Barbara jest bardzo uprzejmą i pozytywną osoba a jej metody bardzo skuteczne. Nie ma tu mowy o chodzeniu głodnym :) polecam wszystkim którzy potrzebują fachowej pomocy.


 • Joanna Juszczyk-Kuriata

  Internista, Kardiolog,

  • Polecam! Rewelacyjny lekarz, pani doktor bardzo uważnie słucha, zadaje masę pytań,wykonuje mnóstwo badań. Dodatkowo jest bardzo miła, ciepła dla ludzi. Oby wiecej takich lekarzy!

  • M

   Rewelacyjana osoba, miła, ciepła, Nie wiedziałam, że jeszcze sa tacy lekarze! Prawdziwy lekarz z powołania.Z ogromnym zaangazowaniem i troską o pacjenta. nie spieszy sie, słucha, analizuje, bardzo dokładnie bada i wszystko tłumaczy. Bardzo mi pomogła i objasniła problem. POLECAM BEZ WAHANIA

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Marek Duszkiewicz

  Ortopeda, lek.

  • P
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej OSTEONUsługa: liczne zmiażdżeniowe złamania kostki

   Bardzo dobry specjalista, podejście do klienta oraz leczenie na 6 plus.
   Dzięki Panu doktorowi moja stopa która mogła być amputowana wraca do sprawności.

  • L

   Świetny lekarz. gorąco polecam, leczył moją matule super podejscie do pacjenta, do tego kompleksowe badaina dodatkowe jak trzeba.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Andrzej Frejnagel

  Chirurg,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Znakomity specjalista, umiejętność i wiedza na najwyższym poziomie.Lekarz z prawdziwego zdarzenia.Daje poczucie bezpieczeństwa ,zawsze miły, uśmiechnięty.Zachwyca swoją cierpliwością i życzliwością. Z całego serca dziękuję za troskę i profesjonalizm podczas leczenia.

  • P

   Znakomity lekarz, nie mogłam trafić lepiej. Miły, uśmiechnięty, potrafi rozluźnić atmosferę podczas zabiegu. Zawsze odpowiada dokładnie na każde pytanie, wszystko wytłumaczy i przy tym ma bardzo dużo cierpliwości. Jestem bardzo zadowolona z konsultacji i zabiegu, który przeprowadził mi dr Frejnagel. Gorąco polecam wszystkim tego lekarza!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Bernard Sokół

  Ortopeda,

  • M
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej OSTEONUsługa: operacja złamania

   Wizytę u Pana doktora miałam w zastępstwie ponieważ mój lekarz przebywał na urlopie. Chodziło o kontrolę ręki a mianowicie skierowanie do wyciągnięcia druta który wystaje z ręki. Pan doktor poświęcił mi nie całe 5 minut za co wziął 100zl. Wydawał się zniecierpliwiony widać było że mu się bardzo spieszy. Nie wystawił skierowania na rtg przez co miałam później bardzo dużo załatwiania od lekarza rodzinnego aż po szpital. Nie ja muszę się znać na procedurach lekarz jest od tego żeby mnie pokierować. Ten lekarz tego nie zrobił. Zdecydowanie nie polecam

  • W
   Lokalizacja: Specjalistyczny Szpital im. dr Alfreda SokołowskiegoUsługa: Kolano po wypadku

   Nie polecam!
   Dr Sokół powiedział "niech Pan odstawi kule i zacznie chodzic". Dwa dni później zgłosiłem się do szpitala i w trybie pilnym wykonano mi operacje gdzie uszkodzony był staw rzepkowo udowy oraz ciało Hoffa do wycięcia. A Pan Doktor Sokół na mnie tylko krzyczał że symuluje i abym odłożył kule i zaczął chodzic. Przez większość wizyty bawił się oczywiście swoją komórką.
   Zdecydowanie nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Bogusz Stępniewski

  Neurochirurg, Chirurg, Ortopeda,

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: rezonans magnetyczny

   Bardzo dobry lekarz.Wizyta w Przychodni przy Szpitalu Sokołowskiego.Doktor sympatyczny,kompetentny.Otrzymałam skierowanie na operację kręgosłupa.Dziękuję.

  • P
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski

   Byłam dzisiaj u Pana doktora na wizycie z NFZ.Zostalam przyjęta po 4 godzinach oczekiwania o 14:15. Pan doktor zaczął od tego,ze teraz to on tu pracuje w czynie społecznym. Poprzeglądnięcia rezonansu stwierdził,ze mój kręgosłup nadaje się do operacji,ale on proponuje mi narazie wizyty prywatne na blokady,bo operacja to ostateczność lub prywatnie operacje nowa metoda za 15 tysiecy zł. Podziękowałam Panu doktorowi,nie otrzymałam nic: tabletek,zastrzyków,rehabilitacji. Jedyna porada to prywatne wizyty u Pana doktora. Nie polecam!!!

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Justyna Michaliszyn

  Stomatolog, lek. dent.

  • P
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej OSTEONUsługa: Inny

   Na wizycie czułam się bardzo komfortowo. Leczenie skuteczne, zaplanowane, wszystko dodatkowo objaśnione. Moje wizyty przebiegają bez stresu, i bólu po fantastycznym znieczuleniu a ceny są umiarkowane. Panie są zgranym zespołem, otwarte i empatyczne na drugą osobę.Zdecydowanie mogę polecić ten gabinet i zawsze uśmiechnięta Pani doktor

  • M
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej OSTEON

   Bardzo dobry stomatolog. Pani doktor ciepła wyrozumiała osoba zresztą obie Panie bardzo miłe, na fotelu można się zrelaksować, przyjemna atmosfera a duzym plusem jest bezbolesne znieczulenie. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania