Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Ośrodek Zdrowia w Sokolnikach Parceli

Sokolniki Parcela 5

95-035, Sokolniki Parcela gmin. Ozorków, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Sławomir Sztajer

  Radiolog, Diagnostyk,

  • G

   co tu dużo pisać można określić jednym słowem DOBRY SPECJALISTA I TO Z górnej półki.
   inni Lekarze powinni pozazdrościć wiedzy a przede wszystkim umiejętności pana doktora.
   GORąCO POLECAM

  • M

   Wspaniały lekarz o wielkim sercu.Bardzo dokładny,wnikliwy w wykonywaniu badan-rewelacyjny kontakt typu lekarz - pacjęt.Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Leszek Żytko

  Ginekolog,

  • K
   Lokalizacja: Ośrodek Zdrowia w Sokolnikach Parceli

   Pan doktor jest rzeczowym i empatycznym. Zna ograniczenia swoje i swojego gabinetu. Zleca potrzebne badania, odradza niepotrzebne tj. Te o ktorych czlowiek naczyta sie w internecie , odpowiednio to argumentujac. Kiedy trzeba potrafi udzielic wsparcia psychicznego ale bez zbednego wprowadzania do gabinetu atmosfery familiarnosci . Polecam.


 • Maciej Brzeziński

  Ortopeda, Chirurg,

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34Usługa: Leczenie przewlekłe + kontuzja

   1 wizyta u tego pana i po zastanowieniu ostatnia. Zaznaczyłam panu doktorowi na wstępie, że przyszłam z dwoma sprawami. Byłam przejęta wizytą i obolała. O (prawd. zwichniętym) palcu przypomniałam sobie po wyjściu z gabinetu. Wystarczyło gdzieś delikatnie dotknąć i znowu zaczynał promieniować bólem. Wróciłam, pan dr. miał jeszcze jednego pacjenta i prawie kończył pracę. Gdy weszłam ponownie naświetlić sprawę i chcąc zapytać o uraz, nie zajęło by to wiele czasu, pan dr. stwierdził "dzisiaj już nie" i że nie ma czasu.Przepychaliśmy się tak słownie z 2,3 min. prosiłam, żeby choć tylko spojrzał a pan dr. że nie bo nie, nie dziś, skończyłam wizytę, że nie ma już dla mnie czasu...Chodzę z urazem w sumie już któryś miesiąc, przy okazji odnowionej dolegliwości chciałam go pokazać, specjaliście nie zajęło by wiele, by ocenić czy długo utrzymujący się ból jest rzeczą normalną czy czymś poważniejszym. Pan dr. nie może poświecić minuty. Jak nie to ja nie mam czasu się u niego pojawiać.

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34

   Rewelacyjny lekarz! Bardzo wnikliwy, podchodzi do pacjenta z dużą troską i chęcią wyleczenia - ma się poczucie, że naprawdę się angażuje w swoją pracę. Wyleczył mnie z okropnego problemu "klikających" i drętwiejących" palców, choć bardzo wielu moich innych znajomych leczyło się, gdzie indziej i problem im albo nawracał, albo musieli operować, co zawsze niesie ryzyko. Ponadto doktor Brzeziński pomógł mi jeszcze w sytuacji gdy miałam kontuzję pleców z powodu przeciążenia w siłowni. To jeden z tych nielicznych lekarzy, do którego - aż chce się iść.


 • MAŁGORZATA DUDEK-ŻYTKO

  Lekarz Rodzinny,

  • Lokalizacja: Ośrodek Zdrowia w Sokolnikach ParceliUsługa: chore dziecko

   Wspaniała Pani Doktor zdiagnozowała chorobę i wyleczyła mojego synka. Z każdym problemem i chorobą możemy liczyć na Panią doktor.