Ośrodek Zdrowia

(11 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Ośrodek Zdrowia

Wójcin 63

88-324 , Jeziora Wielkie , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u Ośrodek Zdrowia? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię
  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bogumiła Kabata

  Jest to najlepszy lekarz. Cztery lata temu złożony poważną chorobą tułałem się po wielu gabinetach lekarskich bez większej poprawy p-rzez dwa lata. Znajomy polecił mi panią doktor. Po kilku wizytach widać było już znaczącą poprawę. Sześć miesięcy leczenia i choroba ustąpiła. Dzisiaj jeszcze raz na kwartał jeżdżę na kontrolę do pani doktor, ale śladu choroby już nie ma. Dziękuję pani doktor. Mam świadomość, że dzięki lekarce z małej miejscowości jeszcze żyję.


  G
  Lekarz: Bogumiła Kabata

  Doskonała lekarka. Warto polecić. Dojeżdżam prawie 40 km i jestem bardzo zadowolony. Dzięki opiece medycznej dr Kabaty mimo znacznego wieku funkcjonuje całkiem nieżle. Cała moja rodzina i znajomi korzystają z usług tej lekarki i sobie chwalą. Polecam wszystkim.


  J
  Lekarz: Bogumiła Kabata

  Wspaniały lekarz i dobra dusza naszego Wójcina. Zawsze można liczyć na fachową pomoc. W ciągu mojego nie krótkiego już życia musiałem nawiedzić już sporo lekarzy i moja opinia jest o służbie zdrowia różna. Do naszej lekarki idę jednak zawsze ufnie, bo wiem, że zawsze znajdę pomoc. Polecam wszystkim takiego lekarza.


  R
  Lekarz: Bogumiła Kabata

  Super lekarka. Postawa, troskliwość o pacjenta godna naśladowania. To lekarz rodzinny z prawdziwego zdarzenia. Bogu dzięki że 30 lat temu pani doktor do nas trafiła i oby chociaż następne 30 lat nas dalej leczyła. Każdemu w Polsce życzę takiego lekarza.


  M
  Lekarz: Bogumiła Kabata

  To jest najlepszy lekarz jakiego spotkałem. Walczyłem z swoim choróbstwem przez chyba 8 lat bezskutecznie. Ile to ja lekarzy nawiedziłem ... Wystarczyły 3 wizyty u pani doktor i jestem jak młody Bóg ... Przyjazny stosunek do pacjenta i to ciepło to atuty warte naśladowania przez innych lekarzy. Wszystkim co szukają z tym lekarzem kontaktu polecam stronę internetową http://www.nzoz-wojcin.pl


  T
  Lekarz: Bogumiła Kabata

  Czytając opinie innych użytkowników trudno jest dopisać coś, o czym jeszze nikt nie wspominal. Tak więc nie będę oryginalny pisząc, że polecam tego lekarza z czystym sumieniem. Kazda wizyta moich dzieci u lekarza byla horrorem (szczegolnie dla mnie i zony) placz, nerwica itd... Przez przypadek trafilismy do Pani Kabaty poniewaz w miejscowosci tej mamy domek letniskowy i podczas jednego z pobytow nasze dzieci zachorowaly. Po pierwszej wizycie u Pani doktor Kabaty moje dzieci wyszly zadowolone, usmiechniete. Dostaly takze zabawke od Pai doktor i cukierki. W tej chwili nie wyobrazam sobie innego lekarza dla nas i naszych dzieci. Dziekujemy Pani z calego serca bo i my teraz idac do Pani z dziecmi mamy chwile spokoju...
  Pozdrawiam


  J
  Lekarz: Bogumiła Kabata

  Nasza Pani Doktor to nie tylko doskonały lekarz, to przede wszystkim życzliwa dusza i wielki przyjaciel ludzi. Nie wyobrażam sobie w naszej miejscowości innego lekarza. Po 28 latach korzystania z opieki Pani doktor mam prawo tak mówić. Nasz Wójcin i okolice bez Pani Doktor były by jednak puste. Wielkie podziękowania za wszystko co Pani dla nas zrobiła. Życzę wszystkiego najlepszego i zdrowia, które Pani bardzo jest potrzebne aby jeszcze Pani mogła się nami długo opiekować.


  G
  Lekarz: Bogumiła Kabata

  Bardzo Dobry lekarz,szczególnie dla dzieci bardzo polecam,szkoda że już
  nie w Białych Błotach naprawde polecam.


  K
  Lekarz: Bogumiła Kabata

  Lekarz bardzo sympatyczny, niestrudzenie poszerzający swoją wiedzę medyczną, zawsze gotowy pomóc pacjentowi, bardzo skuteczny w leczeniu i przy tym bardzo dobry człowiek.


  P
  Lekarz: Bogumiła Kabata

  Coż mogę więcej dodać? Może krótko-odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Dziękuję Pani za pomoc dla mojego synka.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz